Grafy BT

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

x-)

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"
benjina
18. srp 2009
lauritka: no nebojím se ale konečně aspon vím, že není až tak všechno v pořádku a snad se už brzy zadaří, jinak před třemi dny nad námi proletěli dva čápy, tak jsem se radovala, že by se mohlo zadařit, když už i bocianové nám lítají nad hlavami, aspon u nás je taková pověra.I jedna moje kamarádka měla zvýšený prolaktin a potratila poprvé a pak jí nasadili léčbu a už je v sedmém měsíci. 😉
tenty
18. srp 2009
tak to je super 😉

chvalili ste moju ovulku, no na tvoju sa nechytam
lauritka
18. srp 2009
no u mna bociany fungovali 😉 ale tento rok ani jeden, a ani ziaden sen s rybkami sakrisss 8-(
tenty
18. srp 2009
mojmu manzelovi sa predvcerom snivali rybky

ale len take v akvarku,myslis, ze budu stacit? 😃
nellie_
18. srp 2009
ja som videla dvoch bocianov minuly tyzden... 😃 😃 😃 😃 😃

ozaaaaj baby bola som na vecku a mam klzavy toaletak..totalny bielkač... normalne som v šoku ostala to bolo prve stretnutie s nim tento rok 😃 😃 😃
dufam ze znamena ze ovu sa blizi...
lauritka
18. srp 2009
to by malo stacit. 🙂 hlavne nech su v cistej vode... 🙂 zakalena neznamena nic dobre-
nellie_
18. srp 2009
lauri - krasny graf - ako vzdy.... :-N
tenty
18. srp 2009
na vodu sa musim este opytat, to som nevedela :-|
lauritka
18. srp 2009
nellie zavidim ti egg 🙂 ja nemavam skoro nikdy 😞 ma napadlo, ze aj preto sa nedari, lebo mam o prde hlien,... 😕
nellie_
18. srp 2009
lauri ja som si ho asi podvedome vyvolala... :-N :-N :-N
ja som si vcera googlila o mucosolvan sirupe, lebo som to niekde citala tu na konovi ze nejake babe ho kazal doktor brat lebo pomaha ku skvapalneniu hlienu pri ovulke... :-N :-N
a on sa dneska svinuchac ukazal.. :-N :-N

a jak sa ťahaaaa :-x :-x :-x som v soku normalne.... no neviem ci bude znamenat ze ovu sa dostavi... 8-(
nellie_
18. srp 2009
mojej svokre ked sa snivalo s rybami tak viem ze v tom mesiaci ostali svagrine tehotne... samzrejme nie naraz... 😃
a druha svagrina ked bola minuly rok tehotna tak svokra to podla toho nejak vedela alebo čo lebo sama svagrina nevedela este ze je tehu zistila to asi o 3 dni a isli prenasat skrine a ona jej to zakazala...ze ona to uz tusila ze je tehotna... reku sila... :-N :-N :-N
tenty
18. srp 2009
ja so dnes cestou autobusom videla straaaasne velky krdel bocianov, asi sa zlietaju na ochod
dufam, ze to prinesie stastie 😃
nellie_
18. srp 2009
tenty aby si nebola dalsia rekordmanka ako ta s dvatastorčatmi 😃 😃 😃 😃

Lauri beries estrofem?? či čo mas to E v grafe???
tenty
18. srp 2009
nellie, to nieeee
ja som pre kazdu z vas poslala jedneho bociana 😉
flamenga
18. srp 2009
normálne vám závidím, že môžete merať a špekulovať, či to vyšlo, nevyšlo :-N nás čaká pauza a je neviem, ako ju prežijem 8-( 😃
nellie_
18. srp 2009
tenty to je pekne od teba 😉

ja by som dvojičky brala v pohode, kedze som videla minuly tyzden dvoch 😃 😃
rovno parka a mam vymalovano....viac nerodim 😃 😃
lauritka
18. srp 2009
nellie mne mucosolvan velmi nezabral... mozno trosku viac vodnatejsi hlien, ale ziadny bielok :-|

ano beriem divinu na sliznicu, to mi davali aj pred KET, este mi zostalo, tak to beriem, lebo ta posledna mrcha bola o nicom 8-( plus utrogestan, co som este nasla. taky miern estimulovany cyklus, uvidime, co to spravi :-N ked nie tehu, tak uvidime aspon ci narastie normalna sliznica a teda mrcha bude vyzerat "normalne " x-)
flamenga
18. srp 2009
ináč, neviete ako sa "dedia" dvojičky? Lebo ja som bola celý život v tom, že u nás v rodine dvojičky nie sú... a cez víkend som sa dozvedela, že môj dedo mal súrodencov dvojčatá :-o ale neprežili |-| asi aj preto o nich neviem....
nellie_
18. srp 2009
lauri ved treba... zistis co to s tebou urobi 😉

ja som sa v chorvatsku prečistila riadne.. 😃 😃 😃 😃
inak viete co??? ja som asi divna ale ja pozorujem na sebe bielkovy natahovaci pocas mrchy... :-N :-N
uz som rozmysala ze skusime plodit pocas nej, ale drahy ma moooooooc velke predsudky 😃 😃

vy to tak nemavate???
lauritka
18. srp 2009
flami to neviem, tiez som pocula, ze to moze byt "dedicne", ked sa vyskytuju v rodine dvojicky, ale nie je to pravidlom.

nellie u mna nie 🙂
riana12
18. srp 2009
nellie, mozem sa pridat do debaty ohladom bielka pocas MS? Bo ja to tak mam tiez :-N
nellie_
18. srp 2009
flam moja svagrina ma dvojičky a to bola zevraj prva vo svokrinej rodine,tak neviem veru... a to bola taka sila ona nechcela druhe a potom si povedali po 10 rokoch ze to skusia teda a do piateho mesiaca zila v tom ze to bude jedno babo a zrazuze oni su dvaja 😃 😃 😃 😃
to bol vtedy iny šok, slzave udolie..svagrina to nevedela rozdychat... a to sa vôbec neliečila... :-N

ale teraz je tych dvojičiek pozehnaneeee a hlavne tu v nasom meste je jeden taky dvojickovy ujo doktor 😃
jeho robotou su aj tie stvorcata co sa narodili v zime ak si pametate.. 😃 😃 😃
mna moja mamina stale lomí aby som ku nemu presla.. ale reku este pockam on robi velikansky hormonalny doping :-N :-N
lauritka
18. srp 2009
=-) cize cez krv mate este aj bielok ci ako ?
nellie_
18. srp 2009
riana takze aj ty????

lauri ano ja ked mam MS tak normalne mam krv a ked sa utieram smyka to ako besne lebo v tom vidim klasicky natahovaci bielkovy hlien... proste mam mrchu s hlienmi :-N (sorry ak som nechutna :-N )
uz davno som sa vas to chcela spytat ze ci to tak mate este niekto... :-N :-N

a teraz som to pozorovala velmi moc v chorvatsku, kedze som tamponovala pri vytahovani tamponu to bolo vidiet zretelne...ze je to natahovaciiiiiiiiiiiii hlien :-N :-N
lauritka
18. srp 2009
nieco z knizky o muzoch 😉 :
- Dokaze mi byt verny? ( samozrejme, ved je to pohodlny tvor )
- Mala by som mu priznat neveru ? ( ano, pokial chcete ukoncit vztah )
- Preco tolko sleduje televiziu ? ( pretoze by sa musel bavit s vami )
- Aka je optimalna partnerka ? ( nechava ho na pokoji )
benjina
18. srp 2009
flamenga. poslední dobou to skoro není ani o dědičnosti, ale o hormonech, po nich jsou většinou dvojičky.

No tak u nás se říká, že když ti přeletí nad hlavou tak by to mělo být dobré znamení, že budeš čekat dítě, tak nám přeletěli dva a další velké stádo jsme viděli na poli, ale ty dva bociankové byli super jak tak pěkně přeletěli, tak doufám, že aspoň jedno by z toho mohlo být, i když uvidíme jak se moje vajka rozrostou a kdy bude ovu, když dnešní měření žádný zázrak. 😞 Takže už vím i proč jsem měla takové ty těhotenské stavy, to z toho prolaktinu, dneska mi to doktro řekl, tak jsem si oddychnula, že jsem si to jenom nenalhávala ty návali a pocit na zvracení, to prý způsobuje ten zvýšený prolaktin, ten má prý v těle těhotná žena. :-|
riana12
18. srp 2009
nellie, aj ja 😉 a tiez som to zistila, ked som zacala pouzivat tampony 🙂
lauritka
18. srp 2009
podla mna to bude v estrogenoch, mate ich viac na zaciatku cyklu ako druhe baby. 🙂
shaarka
18. srp 2009
baby, aj ja mam pocas MS (pokial je riadna) egg a do toho krv. ak nkrv nie je, tak nie je ani egg. ale smyklavy jak fras. 😃
nellie_
18. srp 2009
lauri no ktovie v com to je.... :-N :-N :-N

ale som rada ze v tom nie som sama.... 😉 uz som si myslela ze som vadna, alebo čo..

Začni psát odpověď...

Odešli