Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

leeena_4
29. čer 2011

@nat28 wow, taky jsem se lekla, když jsem to tu četla. Já jsem si zakázala testík včera a dala jsem si den pauzu, protože mi holky říkaly, že sílení čárky, je vidět OB DEN, tak se neděs, že nezesílila za jeden den, ještě, když jsi testila večer 😉. Drž se 😉 🙂

nat28
29. čer 2011

@leeena_4 😅 😅 uz som poucena nadosmrti! A ty sa ako mas, ako si sa rozhodla s tym piatkovym sonom, ides, nejdes?

nelynka
29. čer 2011

@st2 ja som skorej myslela či nemohla byť až 27 alebo 28DC, lebo LF mávam tak 11-12dní normálne..tak či preto mrcha nechodí..
inak mám tam poznačené testy a su negatívne..dokonca som schválne kupila mamatest 10kovi včera koli tomu, lebo pepino mi tam nakreslil ducha..ale takeho že to ani nevyfotí človek, hrozne slabé.. ale mamatest nič ani včera a ani dneska..a dneska ráno aj na pepine duch zmyzol..oproti včerajšku..
preto ma napadá či sa nemohla ovula posunuť..že by mi to potom vychádzalo vpohode, že mam dlhí cyklus..

mima01
29. čer 2011

@st2 zlatko nebude, ze netreba... 😕 A vies co, ja to kaslem, pockam co to urobi teraz cez leto a ked nic, tak v septembri odtial neodidem, kym so mnou nieco neurobi a nenavrhne nejake riesenie. Len skoda, ze dovolenka je este tak daleko...aaaaach 😠
@nat28 tak uz ziadne testy! 😀 Neboj, nemozes mysliet na zle, lebo si to privodis podvedome. Musis byt v pohode, klude, nestresovat, yo? 😉

leeena_4
29. čer 2011

@nat28 objednala mě sestřička, takže jí poslechnu a jdu. Počítám s tím, že vidět nic nemusí, ale zkazit tím taky nic nemůžu 😉. Tak uvidíme, jestli bude utz, nebo ne, nechám to na doktorce 😉

leeena_4
29. čer 2011

@nat28 kolikátý jsi DPO? já dnes 16

st2
29. čer 2011

@nelynka no toreticky to oze byt aj na ten 27, 28 ,29, strasne tazko povedat lebo sice to stupa stale ale tie rozdiely su take malicke ze asi zostava len cakat, a jasne vsimla som si az neskor ze si teda testila, tak vyckaj este par dni a skus znova testik

st2
29. čer 2011

@mima01no to mi je fakt divne, lebo ved v druhej faze treba pozret ako je na to progesteron, mozno ho mas malo a preto aj kratke cykly, to je dilinko ten doktor

nat28
29. čer 2011

@leeena_4 ja som dnes este len 13 DPO. Na 1. utz pojdem o 3 tyzdne a dovtedy sa pokusim byt v pohode. Drzim palce ten piatok, asi uz uvidis bublinku 😵

nat28
29. čer 2011

@mima01 rozkaz sefe 😀

nat28
29. čer 2011

@nat28 inak mne ked dr naposledy robila HP v novembri, tiez iba raz a to v case ovulky. Tiez usudila ze raz staci, comu sa cudujem doteraz 😕

mima01
29. čer 2011

@st2 no ja fakt neviem....tiez som sa na to pytala, aj sestricky, aj ona povedala, ze ako kedy sa robi ten HP, ze niekedy len raz, niekedy aj pred, aj po ovu este....no tak si vyber. Ja fakt neviem co mam robit, ci jej mam este raz zavolat a opytat sa, ci mi to nemoze urobit aj po ovu....kua, uz si ako taky debil pripadam. A pritom on je fakt ze dobry lekar...len neviem, ci sa mu to nechce riesit, kedze sa snazime kratko 😖
Jeeej, a pozeram ze sa ides vydavat??? 😵 😵 😵 Aaaaaach, aj ja by som dala este raz...manzelovi stale hovorim, ze kedy urobime este jednu svadbu, ze este v kostole 😀

nelynka
29. čer 2011

@st2 nemyslím, že by test niečo ukázal..aj keď už dva dni sa mi motá hlava a dviha mi žaludok ale to pripisujem len a len stresom.. a myslím, že pokial by bola ovula tak jak bola, tak už by mi test na 16DPO niečo ukazal určite, aspon náznak..
ked bola pozdejšie, škoda testovať 😀

mima01
29. čer 2011

@nat28 no ja som bola dnes na 3 DC. Myslela som, ze pojdem potom aj pred ovu, aj po ovu. Tak teraz fakt neviem co mam urobit, ked povedal, ze je ok a ze to staci. 😖

nat28
29. čer 2011

@mima01 Podla mna tam zavolaj a trvaj na tom, ze chces este jeden HP po ovu, lebo ako pisala st2, tie kratke cykly moze sposobovat malo progesteronu. Ja ta chapem ze si pripadas ako debil ked mas otravovat dr a davat mu rozumy, ale ja som robila to iste aj ked som sa citila trapne, ale zas niekedy to inak nejde ako si dupnut a trvat na svojom 😝

sasena033
29. čer 2011

@mima01 moj as ami vidi ze aj ti nasu lekari su divny...ci to tak ma byt z enejdes uz neviem.......ale ja ked som nieco chcela tak som sa mu tam votrela ved vies....tiez som hovorila ze sa citim trapne stale mu volat.... a je dost mozne ak st hovori ze by mohol byt problem v 2faze

leeena_4
29. čer 2011

@nat28 děkuju, taky držím pěsti, ať se ti povede zachovat klid 😉

st2
29. čer 2011

@mima01 no mozno preto ze sa kratko snazite a uvdiel ze vysledky su super tak tomu nechava volny priebeh
no ved budes mudrjesia onedlho zase ale uz ako tehulka 😉 a ako dlho sa teda snazite
a ano v septembri to mame
@nelynka no ved strasne tazko povedat ked to nie je take jednozancne, ale ja v tvojom pripade pockam co do vikendu bude a testujem znova

nelynka
29. čer 2011

@st2 tak to presne som mala aj v pláne..lebo by mala mrcha dojsť piatok/sobota relatívne, ked ovu bola neskoršie..
som uplne neštastná z toho cyklu..ked neviem nič kde čo je..
bola som zmierena s anovulákom a FF vykreslí ovulu dva dni po sexe...och 😔

poleva
29. čer 2011

@nat28 len sa ty neplaš
i ja som mala raz všetky pozitívne a medzi tým mi vyšiel jeden trošku slabšie,ale to nevadí 🙂

st2
29. čer 2011

@nelynka ono je to najhorsie ze sa tieto veci dozvieme az po funuse cize planovat dopredu sa veru nic neda 😔

nelynka
29. čer 2011

@st2 no práve 😠
ale vieš čo je ešte divné, že som mala na 33DC strašý hlien..
normálne sa naťahoval ako plodný, ale bol biely, nie priesvitný.. a stráááášne vela ho bolo..

st2
29. čer 2011

@nelynka 😕 😕 😕 tak neskoro, lebo ja bielkovy priesvitny tiez nemavam casto tiez skor taky ako pises

nelynka
29. čer 2011

@st2 no taký istý som mala 21Dc ale bol priesvitný a bolo ho menej..
ale toto uplne že veľa..
som skušala krčok aký je a cítila som nejaké záhyby na nom, tak že čo to je preboha.. a ono ten zahyb bol hlien.. 😀 😀 škoda že som ho nevyfotila 😀 😀 😀

st2
29. čer 2011

@nelynka 😀 😀 😀 😀 😀

mima01
29. čer 2011

@sasena033 no ja neviem...nejak dnes nemam naladu sa s nim natahovat a dohadovat, stale mi nie je nejak dobre a zase by som sa len rozculila...uvidim, mozno zajtra crn sestricke, ci by sa to dalo nejak urobit. A teraz uz je aj tak neskoro, nejdem ju tam uz otravovat.
@st2 no ved hej, ale preto som tam isla, ze ten volny priebeh ma uz prestava bavit. Teraz tahame 6 cyklus co sa snazime...takze nie dlho, ale predsa...tie moje cykly su des...21,23, 24, 25, 24...a ovu som mala najskor okolo 17 dc a teraz som mala predposledne na 15 a posledny asi na 14 dc. Ale aj tak kurna...vrrrrrrr. Ale kaslem uz na to, vydrzime cez leto, ved nam este nehori a ked nic, tak potom uz sa nedam odbit. A mozno nedala by som sa za normalnycho okolnosti ani dnes, ale som stale chora a fakt nemam naladu sa rozculovat a natahovat.

st2
29. čer 2011

@mima01 tak tak vyckaj este leto a ked nic tak sa nedaj, podla mna treba ten progesteron skontrolovat po ovu, lebo od neho zalezi aka je LF

annavi
29. čer 2011

@lauritka ooukeeej mojaaa.serrrrriem na to .. 😅 😀 😀
@mima01 jeej ahojky..no supis..som rada ze mas HP v poriadku.... 😉 😉 mozte kludne snazilkovat...verim ze sa coskoro zadariii..
jaaaj baby..mne je uz dobre..ziadne bolesti ani nic...a ani som tabl. nebrala... 😉 😉

mima01
29. čer 2011

@sasena033 @st2 @nat28 babule, tak som volala predsa len tej sestricke, dala mi doktora na linku a dohodli sme sa, ze urobime cely cyklus...cize mam prist znova na 18dc, 21dc a 24dc a zobere krv na HP znova. Len teraz ma zase napada....to by malo byt asi pred ovu zobrate, potom pocas ovu a po ovu....ci sa mylim??? A ked budem mat ovu na 14dc, tak potom to mam neskoro, nieeeee? Aaaach do riti...ale uz volat nejdem, ako debil 😀 😅

st2
29. čer 2011

@mima01 no mne robili 7, 14, a 21 dc HP takze po mrche v case ovu (tabulkovej) a po ovu
ale super ze si predsa len sa ozvala