Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

cicussa21
17. únor 2012

@barbora21 ☹ ☹ to mi je strasne luto

zardia
17. únor 2012

@barbora21 moja to mi je strasne luto :(.. ani neviem co ti napisat, aby si mala aspon o kusok lepsi den :(... skus si dnes aspon niecim sprqvit radost aj ked viem, ze to asi moc nepomoze :(...
jedine co ma napada, je ze je lepsie, ze sa to stalo teraz ako neskor.. takto budes amt normalnu menstruaciu a mozete sa hned zacat snazit znovu bez cakania po vycisteni :(... ach jaj naozaj mi to je luto :( ale urcite sa podari o to rychlejsie mat dalsie // a tentokrat tie spravne 🙂

marcelka123
17. únor 2012

@barbora21 :(
hmmmm... škoda....

marcelka123
17. únor 2012

@misuuulko88 a ke´d si čakala prvé dieťatko tak si mala v čase ms nejaké bolesti?

red_kika
17. únor 2012

@misuuulko88 ja mam tiez 2 dni do mrchy, ale este som netestla.. chcem pockat do dna D 🙂

zelovocka
17. únor 2012

@barbora21 je mi to ľúto ☹ ale presne ako @zardia napísala, jediné šťastie je, že ti nabehla normálna MS a nestalo sa to neskôr a nebudeš mať problémy s čistením. drž sa a hlavu hore.

irsina83
17. únor 2012

@lauritka Ja viem, mne to nevadi ale ja chcem mrchuuuuu, uz by mohla prist 😉

misuuulko88
17. únor 2012

@red_kika a nejake priznaky, ze by to mohlo byt? ja som mala stale nejake priznaky a nic...teraz nemam vobec ziadne len pahltnost a uvidime...

misuuulko88
17. únor 2012

@marcelka123 moja ja si to ani nepamatam...mne meskavala casto...ale tusim nie.....lebo som ani nevedela....som si testovala az ked som bola na konci 1mesiaca....takze to bolo take neplanovane 🙂

marcelka123
17. únor 2012

@misuuulko88 aha... No ja ked som bola tehotna, uz som to vedela a este asi tyzden som mala vsetky priznaky ms ale bez ms, bolelo ma brucho, vyrazky, ale ziadna ms neprisla a bolesti odzneli .. 🙂 takze podla mojej skusenosti sa vsetko moze zdat ako prichadzajuca ms ale zena uz moze byt tehotna.. tak nech je to aj tvoj pripad 🙂

red_kika
17. únor 2012

@misuuulko88 nejake 2 -3 dni ma sem tam poboli brusko, tiez mi nieje najlepsie, mam taky pocit ako keby som mala nieco v krku co chce ist von, ale nejde. pritom som dost hladna, vcera som zjedla neskutocne vela
a strasne sa mi zyva posledne dni...ale prsia nic

barbora21
17. únor 2012

@zardia
@zelovocka Dakujem. Na jednej strane to beriem, ze lepsie teraz ako neskor. Na druhej strane je to este horsi pocit ako vidiet kazdy mesiac cisto biely tehu test. Ale aspon viem, ze mozno dokazem otehotniet. No hlavne nech to mame za sebou a zacneme sa znovu snazit.

zelovocka
17. únor 2012

@bulik30 čítala som, že biely hustý výtok môže byť tehu, ale zároveň na FF píšu, že podľa DPO hlienu/výtoku sa tehu potvrdiť nedá, môže to byť klamlivé. tak uvidíme 😉
@red_kika tak som zvedavá na tvoju teplotku zajtra, nech sa drží 🙂
@natalinda88 ďakujem moja, ale zrejme to nevyjde, mám už trochu také MS pichanie na vaječníkoch, takže s tým nerátam 😉 a samozrejme tebe zo srdca blahoželám k // - ako sa cítiš? unavená? 🙂
@marcelka123 vďaka, ja mávam vždy nádejné a od 11DPO to ide z kopca. ale veď nie je všetkým dňom koniec, že? 😉
@misuuulko88 tak ešte zajtra ráno sprav testík a odfoť 🙂

zelovocka
17. únor 2012

@barbora21 tak tak, o pár dní bude nové snaženíčko a určite to už vyjde, neboj. moc ti držím palce 🙂

natalinda88
17. únor 2012

@barbora21 moja, moc mi je to ľúto.... :( neviem čo povedať....

natalinda88
17. únor 2012

@zelovocka ďakujem moja, cítim sa dosť unavená... a aj prsia nejak oťaželi...., ale kľudne nech všetko bolí a nech je všetko v poriadku... 🙂

zelovocka
17. únor 2012

@natalinda88 určite bude, len ty buď psychicky v pohode, to je hlavné 🙂 ako sa ja poznám, keď si nájdem // tak rovno spanikárim a katastrofické scenáre ma napadnú 😀 kedy plánuješ ísť na gyndu? 🙂

natalinda88
17. únor 2012

@barbora21 bože, ale veď si mala //, ale ako si písala, čo má byť sa stane... a nebuď smutná, ber to tak, že keby si netestovala ani by si nevedela, že si v tom..., netráp sa, asi niečo nebolo v poriadku a lepšie, že si dostala mrchu ako keby sa musel v tebe niekto špárať.... a neboj, určite sa čoskoro podarí.... 🙂 🙂

natalinda88
17. únor 2012

@zelovocka zatiaľ som v pohode, ešte nie je nič isté.... pokiaľ nebudem mať koľajnice , tak sa nejdem na nič upínať , ku gynde asi až po 2 týždňoch, ešte je strašne zavčasu....
neboj moja, nesmieš stresovať, to len bábu ubližuje...., ja som tiež prvé tehu stresovala rozmýšľala čo by sa mohlo stať a aj sa tak stalo, potrat... :(
no teraz myslím len pozitívne... 🙂 a nič si nepripúšťam... 🙂

barbora21
17. únor 2012

@natalinda88 Hej, hej - co sa ma stat stane sa. Prvotny sok asi uz presiel - 30 minutovy plac sama v obyvacke do vankusa ☹ a teraz sa nejako rychle zamestnat a ist nieco robit. Asi najlepsie poupratovat cely byt a potom ist na nejake nakupy - urobit si radost 🙂 vecer poharik vinka s muzikom a dobry film a od buduceho tyzdna nabehnut opat na stary rezim - pekne kazdy druhy den 🙂 sexik keksik 🙂

ema263
17. únor 2012

@linuska1 juj, kiezby to aj u nas tak bolo a uz sme ratali tt 🙂 No pri tyxh nasich spermiach, neviem, neviem.. DRZTE sa!!!

natalinda88
17. únor 2012

@misuuulko88 žiadny test ti neukáže čiarku, pokiaľ tam nemá byť tak sa ani neukáže...., mne tiež ukázalo neskôr, ale tá čiarka tam je... a verím, že nám bude silnieť... 🙂 ja idem testovať v nedeľu, vtedy mám dostať a dúfam, že už budú silné // 🙂 aj tebe ich prajem.. 🙂

zelovocka
17. únor 2012

@natalinda88 jasné, niekedy sú tie citlivé testy aj na škodu 😕 strašne to vie rozhodiť psychiku. ešte oplodnené vajko ani poriadne nesedí tam kde má, a už je duch na teste a baba panikári, ani nespí poriadne, stresuje s DNP a potom to aj tak dopadne že tretina potratí v 1. trimestri ☹ naše mamky to mali o to ľahšie: im trklo, že asi sú tehu, keď ráno v robote vracali a 2 mesiace meškala MS 😉 a my tu máme takéto stresy vďaka výdobytkom medicíny 🙂 takže super že myslíš len pozitívne 😵

misuuulko88
17. únor 2012

@natalinda88 aj ja mam dostat presne v nedelu, takze si drzime palceky a dufam, ze uz bude riadna... 🙂 A co by si chcela? Mas uz nejake babatko?

natalinda88
17. únor 2012

@barbora21 to je správna reč, nenechaj sa odradiť a ber to z tej lepšej stránky... 🙂 🙂 ale chápem tvoj smútok, treba ho dať zo seba von... 🙂 prejde mrcha, potom sa pomilujete a o mesiac budú na testíku // :
normálne si ma trochu naľakala, dúfam, že budem v poriadku....

misuuulko88
17. únor 2012

@zelovocka pockam radsej do nedele, kedy mam mat ocakavanu MS, bo mam uz len 1testik...ale som veru zvedavaaa

natalinda88
17. únor 2012

@misuuulko88 takže testujeme rovnako.. 🙂 nemám bábo, to bude prvé, teda druhé , ale prvé som potratila...
je mi jedno, čo to bude, hlavne nech je zdravé... 🙂

misuuulko88
17. únor 2012

@red_kika tiez sa mi stale uz dlhu dobu ziva, ale inac nic...predtym som mala strasne priznaky.... a ten vlci hlad mam uz dlhsie, to bude asi tym, ze som stihla tak telu nieco chyba...ale uz som pribrala trosku a nejde to dole ako obvikle..ale na vysku 175 mat 62kg nieje moc hadam :D :D :D

natalinda88
17. únor 2012

@zelovocka asi tak nejak, ja keby som nemerala BT, tak netestnem, len sa mi zdala teplota vysoká, tak preto som neodolala. presne ako hovoríš, tieto novodobé vynálezy sú naozaj len stresujúce....
snažím sa byť v kľude, lebo stres mi nepomôže, naopak ublíži a čo má byť bude... 🙂

barbora21
17. únor 2012

@natalinda88 Ja preberam na tento mesiac vsetko zlo na seba 🙂 takze ostatne tehulky v tomto fore musia byt v klude 🙂 No ale poucenie aj pre mna - nasledujuci mesiac budeme merat teplotu - to urcite ale testovat budem az ked mi bude mrcha meskat dva tyzdne!!!! krasnych 14 dni meskania - inak ma uz nikto nedonuti skor - to slubujem sama sebe!!! lebo toto uz zazit nechcem.