Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kacena85
27. únor 2012

@cristi no ved ja viem, ze nemozem mat vsetko ale tak podla mna niektore a ta moja tiez je fakt uz moc extra dokolana ale co uz

janie80
27. únor 2012

@cristi urobila len prvy odber a tam sa ukazal problem so stitkou, tak ma hned poslala na endo... no a na endo boli vysledky uz ok, ale zase vysli tak, ze ma poslala na diabeto... a tu zase cakam na 5-9DC, nech mozem ist na dalsie vysetrenia... 😖 len cakam a cakam a cakam... uz ma to nebavi... ale aspon sa to po trosicku hybe...

cristi
27. únor 2012

@janie80 prepac ,uz si spominam, ako si to uz raz pisala,ake to mas vsetko po tych lekarov rozbehane 😖 len sme spolu par dni nepisali , za ten cas sa vselico pozabuda 😅 ..je to na nervy,ak teraz s tym nemozes nic robit a len cakat na milost pani Mrchu,kym sa jej uraci dojst 😠 ..mysli,ze ty sama si dost urobila na to, aby sa dali veci do pohybu 🙂 vsetko ostatne uz je v rukach lekarov a na zaklade vysledkov z vysetreni sa mozes opat posunut o krok dalej..nerozmyslala si aj o alternativnom sposobe liecby? ako su babky bylinkarky? Vo Vrbvom byva jedna zena,ktora sa zaobera s tazkostami pri otehotneni..aj s gynekologickymi problemymi..ale to mas zrejme daleko

pajiskazemlyna
27. únor 2012

Holky, děkuji všem, které jste mi držely palce, zkusila jsem test, ale je totálně bílý ... tak snad příště ... 😀
Děkuju všem ... moc 😵 😵

cristi
27. únor 2012

@betyna8 pekne si dnes vystupila 🙂 aku dlhu LF mavas?

cristi
27. únor 2012

@pajiskazemlyna je to na 100%? ale ja ti nadalej drzim palceky 🙂

pajiskazemlyna
27. únor 2012

@cristi
Mám LF 12-13 dní a dneska jsem 12DPO, teplota je nízko, je to na 99,9 % 😀

cristi
27. únor 2012

@pajiskazemlyna viem ako sa teraz citis,pri tolkom snazeni, ako ste mali tento cyklus a nezadari sa 😠 😖 😢 skuste inu taktiku...nie kazdy den ,ale kazdy druhy alebo az treti den v plodnych dnoch,aby mali cas zubrienky na domnozenie... 😉 niekedy to nie je o kvantite ale o kvalite 😉 uvidim, ci sa nam to tiez osvedcilo.. 😎

pajiskazemlyna
27. únor 2012

@cristi
Já vím, my už to zkoušeli 😀
Tentokrát jsme chtěli zkusit kvantitu, minulý cyklus to bylo o kvalitě, jak říkáš, tak já už nevím ....
Asi se na všechno vyprdnu a ono to třeba konečně přijde ...
Držím moc moc palce ! 😵 Budu sem nakukovat a doufám, že ti brzy pogratuluji ! 😵

cristi
27. únor 2012

@pajiskazemlyna tak skus tuto metodu ..kaslat na vsetky grafy a teploty...a milujte sa kedy mate na to chut a cas..ale urcite to raz vyjde 🙂 dakujem za palceky 🙂

betyna8
27. únor 2012

@cristi ja mam LF cca 13 dni,len tie predmrchovske bolesti podbruska ma netesia,no uvidime,ci aj tento 7 mesiac bude zas neuspesný. 😒

cristi
27. únor 2012

@betyna8 alebo uspesny 🙂 viem, graf je graf,ale mrche to aj tak nezabrani ,aby dosla,ze?

betyna8
27. únor 2012

@cristi tak tak,škoda,že samotna ovulka s spravne načasovanie keksiku nestačí ktomu,aby sme uspesne pocali.Prvý syncek sa nam podaril po 8.mesiacoch.....

cristi
27. únor 2012

@betyna8 tak dalsi sa tiez za tak rovnako dlhy-kratky cas zadari 😉 lekarske zdroje uvadzaju,ze priemerny cas otehotnenia u zeny je 2 roky..ale zalezi aj ,ako strara je zena..len kto ma tolko cakat,vsak?svätu trpezlivost zrejme nedostaneme na recept 😒

betyna8
27. únor 2012

@cristi ved to a hlavne,že take co dieta ani nechcu otehotneju ani nevedia ako,ale tak to je odveka nepravodlivost zivota.a kukam,že mame skoro rovnako starých chalanov 🙂

marcelka123
27. únor 2012

@cristi lekarske zdroje mozu ist..... prave vdaka nasim super doktorom, super liekom, super vakcinam.. super vysetreniam a urciteho super planu sa systematicky znizuje populacia, zeny stale viac maju problem otehotniet a aby v tom cert nebol, tak je to prave vdaka tym ktori maju pomahat...

Poznam zeny, ktore proste jedneho dna vysadili vsetky lieky, zaprisahali sa ze nepojdu k lekarovi kym sa im nepodari pocat dieta a zmenili stravu, pristup , a podarilo sa im to... Citala som take hrozne studie, ze by malo pol zdravotnictva skoncit za mrezami a vacsine zien dat velke odskodne!! .. bohuzial, taka realita :(

marcelka123
27. únor 2012

@betyna8 jedna mudra žena povedala, že človek bol stvorený preto aby tvoril, užíval si život a jeho krásu... vrchol tvorenia je dieťa, nový život, nová tvoriaca bytosť. Tým, že vznikne nový život, zažne sa na nebi nová hviezda... ale človek začal veci príliš skúmať, príliš pitvať, príliš analyzovať a tým strácal schopnosť prirodzene tvoriť, začal poškodzovať svoj vzduch, svoje jedlo, svoje telo a myšlienkami sa snaží pochopiť najmenšie detaily všetkého.. vravela, že je to ako keď človek nasadne do auta a začne si užívať a vychutnávať cestu, určuje kam pôjde.. ale zrazu chce vedieť čo je pod kapotou, ako je to prepojené, kadiaľ vedie benzín, tak zastane, otvorí kapotu a nevie pochopiť prečo zrazu auto nefunguje, prečo odrazu nemôže vychutnávať cestu....

kacena85
27. únor 2012

@janie80 ja ti mozem pani bylinkarku tiez odporucat,od potratu som nemala vobec ms,bola som tam 8.12 a 11.2 mi prisla ms.poradila co mam uzivat ake vit,aky cajik a aj som si kazdy vecer prikladala taky obklad.je velmi mila a doda aj energiu.ja som sice chcela byt tehu ale tak nemozem chciet hned vsetko.pre mna je ta mrcha po roku uplny zazrak.

cristi
27. únor 2012

@betyna8 moj je oktobrovcatko 2009 🙂 o tej nespravodlivosti by sme mohli pisat romany... 😒 ☹ ono sa tym jednoducho potvrdzuje stara pravda.."vzdy chceme to, co maju ini " a naopak...vzdy, ked ma prepadnu taketo mslienky.. preco ja?,tak sa pozriem na svojho Jakubka a dakujem Bohu,ze aspon jeho mam..zdrave,usmievave dieta 😵 len preco mu nemozem dopriat surodenca... 😒 na to zrejme neexistuje len jedna odpoved...
dufam,ze sa nam to vsetkym snazilkam uz coskoro podari 🙂

marcelka123
27. únor 2012

presne tak
@kacena85 , súhlasím, príroda má liek na pre naše telá, treba im dodať živiny a lásku, každý deň venovať svojmu telu, a hlavne tým orgánom, ktoré majú problém lásku a svetlo.. ľudké telo sa dokáže samoobnoviť, len potrebuje živiny, veľa vzduchu, pohyb a čas... každá chemikália mu bráni sa zregenerovať, lebo sa musí vysporiadať aj s ňou.... toto sú fakty.. nie holý výmysel... veríme lekárom, chímii a neveríme vlastnému telu, maximálne dúfame... tadiaľ vedie cesta, a hlavne šťastná cesta... 😉

marcelka123
27. únor 2012

@cristi a ja to prajem každej z nás...

kacena85
27. únor 2012

@marcelka123 presne tak,dr do mna pchal do oktobra len antiku,povedala som dost,skusali sme a nic,do toho dokola zapaly moc.ciest tak sme behli tete bylinkarke a vidim vysledok.odporucila mi brat vit e,odplavuje bordel z tela prijaty zvonka,bylinkovy zensky caj gynastan ten je velmi dobry aj pri ms,a ten obklad.dr mi povedal,ze mam nizku sliznocu tak som pridala do ovu alchemilku.koncom roka som bola uz jak psycho.zmenila som to,ze chcem byt silou mocou tehu na to,ze chcem byt zdrava a v poriadku.prestala som tak na to mysliet aj ked sa to uplne neda a prichod mojej ms beriem ako znamenie,ze idem dobrou cestou.meriam aj bt druhy cyklus a aj ovu bola tak ma to velmi tesi,este nech ta mrcha chodi kazdy mesiac a zvysi sa mi sliznica a bude to ok a zacneme snazilkovat,ved prve sa nam podarilo na prvy sup tak hadam aj teraz to vyjde,aj ked prve neskoncilo dobre

janie80
27. únor 2012

@kacena85 @cristi ja som zatial ziadnu liecbu ani nezacala, najprv to chcu mat potvrdene na 100%... tak sa len ladujem lanovym olejom, rybami a mliecnymi vyrobkami, no a samozrejme alchemilkou... HAK odmietam, ale zatial mi ju ani nikto nechcel nasadit... zatial som sa stretla so super doktorkami, ktore do mna neladuju chemiu za kazdu cenu... tak uvidime... podla toho, ze dnes som 40DC, tak do 2 tyzdnov by som hadam mohla na to vysetrenie...
tiez sa to vsetko snazim brat tak, ze chcem byt zdrava... a ked budu // pod stromcekom, tak budem najstastnejsia zena na svete... 😉

cristi
27. únor 2012

@janie80 ja teraz papam sarapis soja,tiez je velmi dobra na upravu cyklu..ty si potrebujes dat do poriadku hlavne hormony.. ine si nevyskusala? aj gynex pomaha ..je toho viacej..

manamani1
27. únor 2012
vejula
27. únor 2012

@manamani1 hmmm mne sa ten 9DC zdal asi najslilnejší, či je to len blbe svetlo????

janie80
27. únor 2012

@cristi uz som brala aj femi a teraz beriem sarapis, ale bez soje... ale vysledok nevidim, kedze je asi problem inde... 😕

manamani1
27. únor 2012

@vejula ja uz neviem 😒

vejula
27. únor 2012

@manamani1 tak ich nezahadzuj daj si ich k sebe a tak to porovnaš najlepšie

manamani1
27. únor 2012

@vejula jasne mam ich nalepene pod seba🙂