Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

hiva
21. zář 2009

evina....gratulujem 😵 😵 😵 😵

evina0
21. zář 2009

chrobacek ako sa to vezme ale teraz je to uz jedno hlavne nech sa babenko v brusku udrzi cez kriticke dni zajtra a pozajtra kedy by mala dosjt oficialna mrcha a za 2 tyzdne som u lekara nech mi to uz aj on povrdi 😵
neberiem absolutne nic lekar zakazal aby som si sama nasadila duphaston ale dnes si idem kupit kyselinu listovu 😉

chrobacek
21. zář 2009

vydrží !!!! a už ti bude jen dělat radost v bříšku 🙂) ...... moc vám to přeju

sonicc
21. zář 2009

evina tak co, uz si uverila? 😀 silno drzim palce 😉

benjina
21. zář 2009

sarai: no tak mě špinění trápí dál i když už to není těch 7 dní jak to bylo, ale jsou to 4 dny a docela dost málo, takže už to tak neprožívám, jinak tento cyklus beru ascorutin už od začátku cyklu, ale kvůli žílám, že mi jsou strašně moc vidět, tak možná mi to na to pomůže.Jinak mě duphaston na to nepomáhal vůbec spíš jsem i krvácela do toho, takže mě stále leží jedno balení v lékarničce.

evina0
21. zář 2009

dakujem dakujem
sonic hej uverila aj ked stale sa akosi obavam aby a drobcek udrzal,ved to je normalne ale verim mu ked uz raz navstivil moje brusko uz si ho s manzelom nedame.
manzel bol vcera podareni ako chcel tutu mutu a sa bal 😀 😀 a ja tiez a po chvilke ma zacalo boliet brusko tak sme to radsej ukoncili..nejdeme riskovat 😅 😅 vcera mi prvy krat povedla ze ty moja maminka a ja cela ospata pocuvam ze co? 😀 😀 a vyslo s neho ako s chlpatej deky ze len aby bolo tam kde ma a malo sa dobre a vsetko bude fajn 🙂 🙂 ako vravim verim tomu drobcekovi.dns sme sli uz autom bicykel skoncil odstrceny 😀 😀 tak skoro na nom uz nepjdem vraj sa to nesmie v 1 trimestri 😒

benjina
21. zář 2009

chrobáček: asi jsi tady dlouho nebyla, my jsme byli před 3 týdny na spermio u mojeho gynekologa, ten nám řekl, že má manžel menší množství spermii a nějaké procento mu rychle umírá, tak byl z toho manžel hotový a jeho rodiče ho hned přes známou objednali na urologii, tak tam byl a dělali mu krevní testy a sono varlat, podle sona to zatím vypadá dobře, výsledky krve ještě neví to zjistíme dneska a dneska tam jdeme zanést to sperma, tak jsem zvědavá jak se budou lišit výsledky, ale myslím, že dost, protože on bral týden před odběrem antibiotka a byli jsme na chatě kde se dost pilo, tak to mohlo být ovlivněné i tím, protože před 8 měsíci v anglicku byl na spermio a tam mu řekli, že je v pořádku tak mi neříkej, že se to tak rychle zhoršilo, takže jsem dneska zvědavá co nám řeknou.

chrobacek
21. zář 2009

benji já vím..... ale to co vám řekl gynekolog nemusí být pravda, proto píšu ať to dopadne u urologa lépe.... pokud nemáš konkrétní hodnoty a jen ti někdo řekne toto co píšeš tak to vůbec není rozhodující !!!!!!

evina0
21. zář 2009

ben ak bral pred odberom antibiotika tak to mu spg veelmi zhorsilo..podla mna teraz to bude ok a na mnozsvtvo profertil by mal zabrat. 😉 😉

baby ja by som teraz bola najradsej doma a oddychovala akasi som nesvoja a k tomu som v praci sama caka ma kopec prania a vynasania cez 2 poschodia 😒 😒 dojdem isto kopec ludi..hruza uz aby bol vecer 😝 chcem sa dat na Pn az pojdem k lekarovi lebo myslim si ze tato praca neni moc dobra za zaciatok tehulkovania a to behanie po schodoch jore dole ku prace ..des a k tomu az zajtra dojdem sefka tak bude zase cely den citit tech benzinom a to ani nevie ze dnes som si vanisch nedavala na saty lebo viem ako ma vzdy drazdil v hrdle a napinalo ma ved je to kysleina ci co..

benjina
21. zář 2009

evina: mám z tebe velkou radost a neboj se moja maličký se udrží, vždyt už si maminka pro něho vytrpěla svoje.

Jinak mě docela dost silno píchá sem tam pod pupíkem a pak jako by na pravém vaječníku, no doufám, že nejsem nastydnutá, docela často chodím i na záchod, bojím bojím. 😒

danka24
21. zář 2009

ahojte .. evina nebojkaj musis mysliet pozitivne a tutu mutu v pohode mozte robit to len prospieva malickemu 😉

bublinka11
21. zář 2009

Ahojte kocky...Benji a preco ste boli znovu na spermio, ked uz mal raz dobre vysledky? Chodi sa opakovane? Lebo aj my sme mali vyborne vysledky...tak spermijky uz ani neriesime...

benjina
21. zář 2009

chrobáček a evina: kéž by jste měli pravdu a dneska to dopadlo lépe, ale věřím tomu.No tak jedna dávka profertilu je na cestě tak uvidíme jak to bude po něm vypadat.Určitě ho bude brát i kdyby mu řekl, že to není až tak zlé, po profertilu to může být ještě lepší.

chrobacek
21. zář 2009

benji přesně vitamíny mu rozhodně neublíží !!!

evina0
21. zář 2009

Danka moja ahooj som chcela poprosit radu od nejakej tehulky lebo vcera som mala s toho zvlastny pocit ked ma rozbolelo brusko preto sme to ukoncili 😀 dakujem za radu 🙂

ben neboj sa myslim len pozitivne a ravim si nedam si ta a zubami nechtami si ta udrzim uz teraz ho mame s manelom veelmi radi a to je take malinke ze ocami sa to neuvidi.vcera sme spolu kulai velku knihu o matke a dietatku co som dostala par rockov spet od neho na vianoce.ja mam doma 3 velke knihy a skoro su cele precitane este v minulosti hned ako som ich dostala som ich citala. 🙂 🙂

bubli malo by sa ist 3 krat na spg az sa spravi zaver mi sme boli 2 krat po mesiaci a kedze bol rovnaky tak sme dostali profertil.a mali sme ist teraz ale uz nejdemeee 🙂 lebo spermie trvaju 3 mesiace kam sa vyvinu

benjina
21. zář 2009

bublinka: no protože na spermio byl v anglicku a žádný doktor ani český ani slovenský nevěří šarlatánům v anglicku a ani se nedivím,mám s nima jenom zlé zkušenosti i mě dělal doky nové hormonální testy i přes to, že jsem na nich byla v anglicku tak navrhl, že zkontrolujeme i manžela aby jsme to měli komplet od něho a věděl co má s námi dělat.Akorát jsem dokymu zapomněla říct, že bral antibiotika a tak se to možná tím zkomplikovalo, takže jde znova a je to měsíc co je dobral, ale jinak jsem slyšela, že i u mužů sperma je kolísavé, že jeden měsíc tak a druhý jinak.Mojí kamarádky sestra šla na umělé oplodnění problém byl asi v ní a nakonec v dem spojení spermii s vajíčkem zjistili, že on má špatné sperma a to přitom byl na spermio tak je to dost střídavé, ale oni vybrali tu nejlepší spermijku a dneska je ve třetím měsíci a čeká dvojičky. 😉

bublinka11
21. zář 2009

Toto fakt kocky??? Vidite a nam spravili spermio len raz, Dr. povedal, ze mame nadpriemerne mnozstvo a vysoku pohyblivost, ze to uz davno nevidel a to bolo pred pol rokom a odvtedy riesia len mna...
Benji aj ja drzim palceky, aby to tento krat bolo O.K....

benjina
21. zář 2009

bublinka: no tak měl by jít i ten tvůj i když je vidět, že je borec tak maximálně to mohlo upadnout do stavu normál, což by bylo pořád super 😉 ale divím se, že to nezkontrolují i u něho když vidí, že i ty jsi v pořádku a stále se nedaří.Oni opravdu pořád šetří na lidech. 😒

chrobacek
21. zář 2009

bubli koukám, že se chystáš na laparku ☹ já taky a bojím bojím .....

benjina
21. zář 2009

chrobácek a ty jsi ještě nebyla na laparoskopii 😕

hiva
21. zář 2009

bubli...chroby...chapem Vas....podobne som na tom bola aj ja pred mesiacom....ale fakt sa neni coho bat....ved to robite pre seba a pre Vase buduce babetko 😉 ...zvladnete to lavou zadnou a potom sa budete tiez uz len chvalit, aka pohodka to bola....tak ako ja 😉 🙂

simib
21. zář 2009

Ahojte babenky.Tak vidím,že ďalšia tehulka,tak gratulujem.Začína to tu tehulkovať.Táto 13-tka je fakt šťastná. 🙂

benjina
21. zář 2009

ahojky simib, no tak co už je po ovu vid, jsem zvědavá jak dopadneme na konci,no já už to asi tak předpokládám jak při našich bojovníčkách. 😀

simib
21. zář 2009

Benji ani neviem.Celý víkend ma bolelo podbruško.Merala som len v sobotu ráno a to bola nejak 36.64 a dnes 36.78.Podla mňa bola buď v sobotu alebo včera,ale možno ešte sále nebola.

sarai
21. zář 2009

benjina, ascorutin ti mozno pomoze. ja som skusila aj B6 a ked som ho uzivala, tiez som mala len slabsie spinenie. mozno by ti pomohol aj ten. uzivala som ho naraz s duphastonom - po ovulke.
ten spermiogram vam hadam dopadne ok. antibiotika podla mna mozu spravit sarapatu. a idete tam niest vzorku? lebo mozno by bolo lepsie, keby ste to rovno tam. mozno aj to ma vplyv.

danka24
21. zář 2009

evinka moja nebojaj len nerobne ziadne zvlastne polohy... klasika je najlepsia.. 😉 uživajte si este ked nemas velke brusko a male babo nekope lebo potom to uz bude menej realitne 😉

benjina
21. zář 2009

sarai: no tak můj gynekolog kázal do dvou hodin a tento urolog dal přísný zákaz, že maximálně do 40minut, že potom to nemá cenu, že jsou takové výkyvy v tom, že až hrůza.Manžel to nechce někde na záchodkách, takže půjdeme k jeho mamině do práce a od tamtud je to tak deset minut pěšky a pak máme hned zatukat. 😉

chrobacek
21. zář 2009

Hiva ..... nojo ale bojím se strašně ....

Benj.. nebyla ... nebyl důvod pro IVF to není třeba .. a s naším spermiogramem nic jiného nezbývá

bublinka11
21. zář 2009

Chroby aj ja sa moc bojim...a uz mi to zacina dochadzat, lebo v stredu idem na prve predoperacne vysetrenia ☹
Kedy ides ty???

simib
21. zář 2009

Bubli,Chrobi nebojte sa.Ani sa nenazdáte a budete tu písať,že to nič hrozné nebolo.Veď to robíte pre miminko. 🙂