Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

nellie_
22. zář 2009

mscat.. podla mna si ovu nemala... 😅 ked mas tam ze merias v inu hodinu, takze moze to byt aj tym ovplyvnene.. a provera je to iste ako utrogestan ze?? cize progesteron a pri jeho uzivani by sa ti mali teploty drzat hore.... a v ktorych dnoch to beries?? lebo ono ti to moze ovu zablokovat...

matusik - opakujem sa, ale pekny graf 😉

chrobacek
22. zář 2009

mscat .... no já to moc na ovu nevidím.....

benjina
22. zář 2009

mscat: no tak podle mě proběhla ovu a ten pokles po ovu mohl být IP tak teď už jenom čekat na výsledek.JInak i moje švagrová brala proveru a dneska je v 5 měsíci. 😉 Ona měla dlouhé cykly tak jí je upravoval proverou.

benjina
22. zář 2009

mscat:je sice pravda, že máš dost nízké teploty, ale i tak tam máš viditelný pokles, tak opravdu nevím a hlen nebo ovu bolesti jsi nepocitovala.

sonicc
22. zář 2009

vidis lauri a mne klesala min.mesiac teplota od 10dpo.....
drzim palce, 🙂 mozno nam ta druha / vyskoci neskor 😀 A teda mohla by potvora 😀

mscat
22. zář 2009

děkuji... 🙂 zítra je to desátý den co si vezmu prášek a poslední.pak čekat na ms.
já vím že může zvýšit bt...ale trošku si dávám naději že,minule když jsem brala proveru,tak to s mojí teplotou vůbec nic neudělalo... 😅 ani jeden náznak výkyvu nebo tak 😅 ale taky si myslím,že ovu nebyla..jen jsem to chtěla slyšet od někojo jiného 🙂 ☹

lauritka
22. zář 2009

mscat flakas to meranie 😅 prave preto sa hovori, ze merat treba poctivo, aby sa to potom dalo objektivne zhodnotit. uvidime dalsie dni 😉 teoreticky mohla byt ovulka... ale kvoli tym teplotam je to take vselijake 🙂
uvidime na konci cyklu a skus merat pravidelne.

lauritka
22. zář 2009

sonicc my urcite nie sme z tych "stastnych" ktorym test nic neukaze a tehu budu. proste tomu neverim, ak je to tehu, na teste ma byt ciarka a basta.

matusik111
22. zář 2009

Nellie, ja viem , ze si odbornik na grafy, ale tento mesiac Ti dako neverim 😀 😀 😀 , nebudes sa na mna hnevat ?? 😎 😎
Ja som si vsimla, ze dnes si plna elanu, ked dorazila ta ovulka, vsak ? 😉 a este ked ste ju tak pekne poistili 😵 😵 , hned je zivot krajsi.

leveretka
22. zář 2009

ahojte, prikladám aj ja svoj graf...som bola riadne prekvapená, že tak stúpla...dúfam, že nebude nejaký zápal 😒

http://www.fertilityfriend.com/home/29d084

lauritka
22. zář 2009

levertak a telesnu teplotu nemas zvysenu ? zapal sa az takym skokom neprejavuje, mne sa na teplotach nikdy zapal neprejavil.

sonicc
22. zář 2009

lauri ty pesimistka!!! mozno motyka vystreli 😒 aj ked ani ja tomu moc neverim 🙄 ale trosililinku nadeje tam je

lauritka
22. zář 2009

sonicc naopak -ja som realistka 😀

sonicc
22. zář 2009

oki tak verime verime 😀

benjina
22. zář 2009

Jinak lauritka měla pravdu, začátečníčky v měření bych opravdu poprosila, aby měřili vždy přesně jinak ten graf nemá vůbec smysl a pak otázky typu, že kolik si myslíte, že byla teplota před hodinou jsou úplně zbytečné.Ten graf děláte pro sebe a pokud to nedodržujete tak to nemá opravdu cenu.Chcete potom slyšet jestli ovulka byla nebo teprve přijde a my nejsme jasnovědci,když vy na sebe nejste přísnější a nedodržujete stejnou hodinu.Klidně vám potvrdíme to co chcete slyšet, že ovulka proběhla, že to může být těhu, ale ve finále stejně budete vy zklamané, když dojde mrcha, ale věřte, že podle teplot se to tak lehko nedá určovat.Jsou tady holčiny co mají ukázkové grafy viz. já a další a ještě jsme nenašli na těhu testu ani ducha, takže se až tak na tu teplotku nepoutejte a berte to tak orientačně a nejdůležitější je MĚŘIT PŘESNĚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak opravdu to nemyslím zle. 😀 😀 😀 😀

nellie_
22. zář 2009

leveretka vau aky vzostup... 😎

matusik, ja vôbec nie som odbornicka.. od tej mam daleko 😅
ale kludne never, ja sa vôbec nenahnevam.. 😀 😀 😀

mscat
22. zář 2009

benjina:je děkuji aspon někdo mi dal malinkatou naději že mohla být aspon malinkatou 🙂 joo no... 🙂 já hlen nerozpoznám..pořád tomu říkám jen výtok 😅 asi teda co jsem se včera sholkama tady bavily tak krémový teda mám,hustý hodně ted,a jinak popichávání na pravé straně a bolest podbřiška..ale ten podbřišek to mě bolí skoro furt tak nevím 😒
já zase měla slabou ms a krátké cykly.

lauritka:nenenenene neflákám 😀 😅 já se snažím..ale když bohužel se k ránu pořád budím a vždy jsem si měřila nebo se snažím kolem 8hod a ž půl9.no a ted se většinou pravidelně budím kole půl 7 a míním se počůrat 😝 😅 ☹ ..tak musím změři no ☹

leveretka
22. zář 2009

nellie, sama som zvedavá, čo to má byť 😉 uvidím zajtra 😀

sarai
22. zář 2009

ahojte, tak ja dnes takto. nic z toho, aj ked teplota mi este moc neklesla. vcera som vsak vecer zacala trochu krvacat. rano zatial nic, ale asi sa mi to rozbehne behom dna ☹
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

mscat
22. zář 2009

benjina:já si měřím už čtvrtý měsíc..ale bohužel ne vždy to jde měřit ve stejnou hodinu at se snažím jak chci.a i mě to štve..ale když musím jít o dvě hodky dřív na záchod tak musím změřit 😝 😒 a bohužel mám špatný spánek to taky ovlivní bt..nemůžu za to 😝 😒

tak už se ptát nebudu a budu to brát jako že ovu nebyla a basta 🙂 😝

flamenga
22. zář 2009

ahojte 🙂 tak som prišla od lekárky so spomínaným klionom 🙂 Cytológia v norme 🙂, len mám stredný zápal.... ale som jeleň z toho, ako mám si mám dávať tie čípky.... je ich tam desať.... na letáčiku aj v lekárni mi hovorila jednu pred spaním... lekárka mi však povedala, že si budem dávať šesť dní dve.... lenže ich je tam desať 😀 tak teraz neviem, či šesť dní jednu alebo desať dní jednu alebo päť dní dve???? 🙄 lebo lekárnička mi povedala, že ked dve na deň, tak ráno a večer, aby som sa nepredávkovala... tak ja teraz neviem 😔

benjina
22. zář 2009

mscat: no to nebylo zrovna myšlené na tebe to bylo tak všeobecně, jinak ten hlen poznáš tak, tedy aspoň já to tak mám, že když jdu na záchod v plodných dnech tak ze mě visí jak žvýkačka a když ho chytím do ruky tak se natahuje jako lepidlo a mám ho tak 5 dní a pak už není.JInak já i když jdu na záchod tak neměřím i když jdu třeba hodinu před tím než mám měřit mě to teplotku neovlivnuje, ale to poznáš za chvilku sama na sobě co ti teplotku ovlivní.Já měřím v osm hodin, když změřím o půl hodinky později tak se nic neděje, ale jak změřím tak do půl sedmé tak mám teplotku nižší o 0.3 stupně, tak vím, že to se nevyplatí měřit a raději tam nedám žádnou teplotku a nebo dám nebrat do úvahy a neřídím se podle ní.

katrin21
22. zář 2009

mscat: aj ja chodievam na WC a aj sa budim nad ranom.. ale meriam aj tak vzdy o 6.00 rano.. nie napr. o 4.00 kde idem na WC... lebo inak by mi ten graf nikdy nefungoval.... a aj ked spim dlhsie rano, tak na 6. si dam budik, zmeriam a spim dalej 😉

lauritka
22. zář 2009

mscat, ja sa tiez budim v noci a chodim curat, tak si nastav budik napriklad na siestu a spi dalej. z mojej skusenosti mne to teplotu neovplyvni ak idem napriklad na zachod o pol piatej a do siestej este spim a potom zmeriam. treba si to vyskusat. vacsinou sa za tu hodinu a pol, ak si bola len na zachode, znova ustali.

benjina
22. zář 2009

flamenga: tak to se divím, že ti dali čípky i přes den, mě je vždy psal na noc protože to v tobě vydrží celou noc a ráno s močí většinou vyteklo co zůstalo, tak si neumím představit jak to budeš mít během dne.Naposledy jsem měla takové olejové a to byla hrůza a děs, byla jsem ráno celá od oleje a to jsem chodila spát s normální vložkou a zničené kalhotky jsem vždy z toho měla. 😠

flamenga
22. zář 2009

😲 tak potom len jednu na deň šesť dní?

mscat
22. zář 2009

benjina:tak já že to bylo spíš na mě že měřím špatně 😝 😅
no tak taková žvýkačka už ze mě vysela 😀 ale myslím že teda ne v údajnou ovu...a minulý měsíc jsem to měla a ovu nebyla 😝
no já jsem si myslela,že když jdu o hodinu a půl dřív než obvykle měřívám na záchod tak že bych měla změřit že pak ta taplota už nemá smysl.
no právě já ted měřila často kolem půl7 a 7hod.a většinou měřím až po té 8.ale ted fakt se budím často,k ránu každou hodku hruza.a od sedmi hod se právě už jen převaluju víš a nezaspím.pak až třeba na chvíli v 8hod jelikož malý mi spí dlouho tak nevím no kdy a jak přesně už měřit.
🙂
tak teda včera poctivě po spánku,,což jsem konečně spala líp byla 37..o půl9.a dnes o dvě hodky dřív 36,7

katrin:no já právě měřívám později jako myslím v těch 8..a to jsem tak dřív spávala rovnou do 8 přesně 🙂 tak jsem jen vzala teploměr a bylo.no ale ted je muj spánek hrozný tak asi měřím špatně 😝

mscat
22. zář 2009

lauritka:dobře.. 🙂 tak já nebudu měřit když pujdu na záchod..ale muj problém je takový,že když se vzbudím třeba v 6hod tak do 7 hod čučím pak už musím čůrat.prostě už moc neusnu..v noci usnu až v jednu ráno...to tak pravidelně chodím spát vůbec se mi totiž nechce jít spát 🙂 ,a k ránu už zas pořádně nespím 🙂 😝

ted když začnu měřit v 6hod tak ta teplota bude zas uplně jiná..tak až další cyklus 🙂

benjina
22. zář 2009

mscat: no to je o čem mluvím, že když jsi měřila o dvě hodinky dřív tak už byla o 0,3 nižší, takhle to mám i já, takže ode dneška když budeš potřebovat na záchod dřív než budeš mít měřit tak normálně jdi a pak si zase lehni a vstan až na měření, to ti tu teplotku tak neovlivní ani zlý spánek to až tak neovlivní když chodíš tak v podobnou hodinu spát a leží do té doby dokud měříš i já mám problémy se spánkem a na teplotě žádný rozdíl, někdy usnu hned a jindy se válím dvě hodiny v postely než usnu a tak podobně je to i ráno, že se budím častěji ale pořád když ležím tak je teplotka stejná.Jinak si to tedy od nového cyklu posun na tu sedmou dej si budíka a bude vystaráno.

albao
22. zář 2009

Dobre ranko dievcata!
http://www.fertilityfriend.com/home/171099
Tak ja sa este nejak drzim, ale o sa aj dalo cakat mavam LF az 16 dni, dnes je len 13. Al cakam do toho stvrtku (15 DPO) a meriam.

Benji: pekny navod na hlien, to si musim zacat vsimat. Tiez som na tom s hlienom ako mscat, neviem ho rozpoznat. Tak to skusim na ten tvoj sposob 🙂
A uz som sa chcela spytat na vysledky, vidim, ze ste neboli. Budu vediet vysledky hned, alebo sa na to caka?