Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
2. říj 2012

@bordulka ja som si na manzelsky tanec vybrala taku kratsiu pesnicku z netu

https://www.youtube.com/watch?v=6qEAcNVTFPk

a ja som mm skoro vobec na svadbe nevidela 😀 😀 😀 ale uvedomila som si to az na druhy den. ja som sa trapne citila ked nas dvihali hore na stolickach a nutili ma vypit borovicku a nedali sme si pusu, ked sme malia moja mama tam nabehla a vravi mi, ze a ty nevies na co sa spieva tato pesnicka, co mas pri nej urobit? tak bolo to aj smiesne, a je to aj na videu. sa doteraz z toho smejeme, ze mama aka richtarka 😀 😀 no tak neviem ci by ta to bavilo, ale keby si chcela, tak kludne poslem niekedy 😀 😀

moni1007
2. říj 2012

@mata_ba ahoj moja. no u mna to ujde, uz som po ovu. a ty ako? pred ovu? 🙂

zelovocka
2. říj 2012

@mata_ba ahoj, je tu jedna veľmi nádejná tehulka @willy_wonka - ale nechce ani za svet testovať 😀
no a @lauritka sa stala tetou 😵 majú synovčeka.
ja čakám pomaly na ovu a ty sa pochváľ 😉 ak si pamätáš, tak som ti písala, že do Vianoc si tehu 🙂 😉

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 my sme si pesnicku nevyberali, ale mal to byt valcik (myslim) a nakoniec nam starejsi pustal rozne zanre, na kt. sme neboli pripraveny... napr. rockandroll 😒 proste nas dost sklamal... ani na stolickach nas nedvihali 😀 😀 😀 😀 ale dost by som sa pritom zasmiala, lebo by nas nezdvihli 🙂 a krasnu pesnicku si si vybrala, pocula som ju prvy krat 🙂 a moja, ked budes chciet, mozes mi ju poslat - to mate dvd? rada by som si ju kukla 🙂 moje dvd ma moja veduca uz dva roky 😠 😠 😠

riana12
2. říj 2012

@lauritka gratulujem k synovcekovi 😵

mata_ba
2. říj 2012

@6lenka64 no ja sa mam..na striedacku..kamaratke sa v nedelu narodila veronika,tak sa velmi tesime..no na oslave u noveho ocka sa moj drahy straaaasne rozplakal ävelka davka alkoholu),ze aj my sme mali za dva mesiace slavit narodenie babatka a nebudeme...skoro mi srdiecko puklo 😔 😢 a to dokonca pred novym tatom a jeho tatom..a celou cestou domov mi plakal..ach ☹ no ale dnes ma prekvapila obrovska davka egg hlieniku 🙂 a to bez grepu,lanovych semiacok..bez vsetkeho 🙂 aj brusko citim...tak sa asi hlasi ovulka..no nemeriam,netestujem,takze tak..

moni1007
2. říj 2012

@bordulka no my sme kazdemu napalili zvlast dvd, aby sa nasa originalka nenicila, a este moja mama ma original, lebo si zasluzila, svokrovci si nezasluzili, vsetko brzdili, komplikovaôlia pod. ved aj pri odprosovani neni svokra na videu lebo nechcela byt v zabere a ani na rodinnej foto neni, lebo sa nechcela fotit 😝 😝
moja, musim koncit. mm chce ist na komp. ak tu stihnem este dnes ist, tak ti prezvonim... zajtra rano idem na urad prace 😝 moja, tak ak nepridem pekny vecer 🙂

bordulka
2. říj 2012

@moni1007 :( uz si ho zobudila? 🙂 tak pekne dokonci vencek a potom cakam foto... a zajtra dobre nakúp 🙂 pekny vecer moja, pa 🙂

mata_ba
2. říj 2012

@moni1007 videla som,ze ides do vysin 😉 jaa..kuk vyssie,rozpisala som sa u 6lenka64

@zelovocka pamatam,len neviem,ci sa mi podari splnit ti to...a tiez kukni vyssie,pisala som 6lenka64...
no tiez si myslim,ze u @willy_wonka nie je o com..do budu kolajnice,ze nam tu oci vybije 😀 ja uz by som daaaavno mala v jej grafe zelenu ciarku 😉
a @lauritka gratulujeeem 🙂

zelovocka
2. říj 2012

@mata_ba ach, to je mi ľúto moja, že ho to tak vzalo - ale dobre že to zo seba dostal, trošku sa mu uľaví ☹
a ovu sa hlási tak šup na to 😉 už si úplne zahodila teplomer, či len odložila? 🙂

mata_ba
2. říj 2012

@zelovocka odlozila len 🙂 ale v piatok skusim odmerat,ci uz je po ovu..a ak mi pride cajik na zlte teliesko dovtedy,zacnem pit..som zvedava,ci pomoze na lf...a ovu sa sice hlasi,ale ak aj bude sexik,len kvoli tomu,ze sa nam bude chciet..ziadne snazilkkovanie tento mesiac..

6lenka64
2. říj 2012

@mata_ba Ono sa vravi, ze ked sa menj sledujes, tak vtedy to zvacsa pride, ja meriam len po ovulku, potom uz nie, nema to vyznam, lebo kazdym dnom som z toho nervoznejsia, len chcem vediet ci ovulka bola a prebehla a potom teplomer schovam a budem cakat...no je mi to luto, ved skor ci neskor sa podari 🙂 verim tomu

6lenka64
2. říj 2012

@mata_ba pises ze tento mesiac ziadne snazilkovanie, to znamena ze sa nebudete pokusat o babo?

mata_ba
2. říj 2012

@6lenka64 vyslovene pokusat nie..normalne sexikujeme,ale len ked je chut,,nejdeme to silit,lebo je ovulka...proste oddychujeme 🙂 ja som tiez povodne chcela len po ovulku,ale potom by som ho uz neodlozila 🙂 tak nemeriam vobec...

katka116
2. říj 2012

@mattuliatko30 @bordulka @moni1007 dakujem baby za podporu, budem dalej merat

katka116
2. říj 2012

@evikmi tak som na teba myslela. Ja uz neviem co povedat a ci sa to teda moze podarit na 8mi krat, neviem to posudit a chapem preco si nerobis nadeje..

bordulka
2. říj 2012

@katka116 moja, len meraj 🙂 budeme sa navzajom podporovat 🙂

mattuliatko30
2. říj 2012

@bordulka ajoj..čo porábaš?...ja vegetím..doprala som dve dávky...upratala..urobila pomazánku..s malou sme robili projekt....
nič ma nebaví....je mi nanič..mrcha stále silná... 😠 už nech je po nej....ešte sa mi aj čo mi trhali zub..urobila taká zrazenina..neviem či to je zápal..ale rastie to...tak ako to mávala moja malá :(( taký vačok...v tej diere..

lagunasa
2. říj 2012

@moni1007 no tak ja uz som s grafom skoncila. hlasim mrchu .... ale tebe drzim palce!
@mattuliatko30 praveze tie grafi boli take divne. niektore baby mali krvacanie a ostali hore a ine normalne na par dni klesli dole s krvacanim ale hned potom isli hore .... a ty si veru dole nesla, takze o to je to divnejsie. skus ten test. ja so dnes tu mrchu konecne dostala!!!

lagunasa
2. říj 2012

@bordulka no mna zmiatlo hlavne to zmiznutie spinenia. ale dnes uz je tu , konecne! takze 1DC ! moze sa ist do dalsieho kola.
inac, byvala spoluziacka sa mi v sobotu vydavala a ked sme mali stretko po 10 rokoch tak hovorila ze po svadbe sa tiez zacinaju snazit. tak som zvedava ked zahlasi ze je v tom .... by ma porazilo keby skorej ako ja. teda nie ze jej to nedoprajem ale aj tak by mi to bolo strasne luto ak by bola skor !!!!!!

lagunasa
2. říj 2012

@katka116 no zatial to tam mas este celkom prazdne ale ..... drzim palce.
ja hlasim 1DC . konecne!!!!! vikend bol dost onicom ale uz sa k tomu nechcem vracat. dnes mi drahy povedal aby som mu zavolala urologovi, aby som mu vybavila ten spermiogram. uz sme sa o tom aj bavili a bol za. som tam chcela volat aj dnes len som nejak zabudla. tak ma potesil ked mi to dnes pripomenul sam, tak som si hned isla dat pripomienku aby som zajtra nezabudla.
a tak som uz dufala ze tento cyklus sa zadari. aj nasa fenka sa ku mne tak nejak viac tulila ze som myslela ze to vycitila .... a ☹ 😢

bordulka
2. říj 2012

@mattuliatko30 mojko, pustila som si nejaky film a snazim sa zohriat... bolia ma krize a ladviny 😒 moja, nech ti uz ta mrcha da pokoj, nejak sa vsetko na teba vali... bud silna. a ak sa ti ta zrazenina nezmensi zbehni za zubarom, nech ti nieco na to da ... a aky projekt ste robili s malou?

bordulka
2. říj 2012

@lagunasa moja a ty mavas casto spinenie pred mrchou? ty beries ten dufik iba na to,alebo ti ho doktor predpisal na nieco ine? 😔 a moznoze otehotniete narovnako 🙂 a viem ake by to bolo... vidavam na fb spoluziacky, kamaratky s bruskom a len ma to tak zamrzi, ze ja este nie... a hlavne ked sa ma kazdy vypytuje "a vy este nic?" ☹

lagunasa
2. říj 2012

@mata_ba @bordulka @mattuliatko30 @katka116 @6lenka64 @zelovocka @moni1007 @riana12 @lauritka
babulky, viete mi tu tak nejak zhrnut tie rozne lieky / vitaminove doplnky ktore su na co? vitaminy ako take nemusite ( myslim ten vitamin B6 a tak ), myslim to ostatne. napriklad fyto soja a tak....

lagunasa
2. říj 2012

@bordulka je to smutne. a to sa ma zatial este nikto nevypytuje. ti kamarati s ktorymi sa stretavam to vedia ze sa snazime takze vedia ze by som im povedala ak by nieco bolo a ostatni to nevedia ale s tymi sa moc nestykam. ale aj tak je to smutne.
no ano, dufik mam na to aby som si predlzila LF fazu, co sa mi aj dari ..... aj ked inym sposobom lebo ten dufik som dostala aj na to aby som nespinila. takze mam to tak napoli. zacinam spinit ale o par dni neskor. takze v pohode.

bordulka
2. říj 2012

@lagunasa no fytosoja je estrogen, cize by mala dopomoct k skorsej ovu a zevraj je vacsia sanca otehotniet... maca je tiez prirodny produkt, ja som po nej mala krasny hlien, vyzeralo to tak, ze mi pomohla aj k ovu, ale to ti na 100% nepoviem... a ma pomahat aj muzom na spermie.. a neviem este aky produkt by si chcela 🙂

bordulka
2. říj 2012

@lagunasa tak to ti zavidim... u nas aj vedia,ze sa snazime, aj tak niekedy "podpichuju" a este ked farara stretnem a zacne mi vykladat, ze kedy budeme krstit, ze ved uz je to dost dlho od svadby a pod... a ked si vysadis dufik, tak mas tiez dlhu LF, alebo iba s nim?

lauritka
2. říj 2012

stimulacia ovulky :
nahrada clostilu : sojove isoflanovoidy
3–7 dc, 4–8 dc, 5–9 dc
100 mg = 1 tbl clostilu

uprava cyklu :
sarapis Prvych 10 dni- 3 tobolky denne
Druhych 10 dni –2 tobolky denne
Potom po 1 tobolke denne
Femi kvapky
Femigard
Gynex

Plodny hlienik :
caj z maliniku pije sa od ms po ovulku
pije sa aj pred porodom
grepovy dzus 100% ny z ruzoveho grepu
minimalne 5 dni pred ovu
3–5 dcl denne

vystelka maternice :
caj z alchemilky-kontryhel od ms po ovu
2× denne po 2dcl
horuci, nesladeny

po ovulke- na uhniezdenie :
ananas ananas nakrajat na 5 kruzkov
1–5 dpo zjest jeden
dolezity je stred
bromelain 1– 5 dpo
do 1000 mg denne

lauritka
2. říj 2012

@lagunasa staci ???? 😵 😅

mattuliatko30
2. říj 2012

@lagunasa moja ale ja som klesla na 36,6 to mám ovu teplotu....tak dorazila..aspoň ťa nenaťahuje dlho