Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
8. říj 2012

@bordulka no podla mojej teploty tiez viem, ze zajtra klesnem este viac. rovno na mrchu 😔 a spinenie zatial nebolo 🙂 no tak zopar ruliciek som spravila aj vcera aj prevcerom popritom pisani s tebou 😀 ale ved ako mozes vediet ze klesnes? si vestkyna? 😀

bordulka
8. říj 2012

@kikaneu ono by to bola nuda, keby sme boli bez chyb 🙂 uz ratam dni do stvrtku, aby som vedela vysledky a nasledne termin objednania 🙂 ale v sobotu idem k jednej liecitelke, chcem vediet co mi povie, ci to iste co dr... moja, som rada, ze mi veris, ale mozno budeme snazilkovat spolu buduci cyklus 🙂 ja sa potesim aj mrche... u mna by to bol velky pokrok

lauritka
8. říj 2012

@bordulka nie, len vu testom a ten je slaby.. tehu testiky nemam doma a nemam ani ziadne priznaky, takze cakam na mrchu 🙂

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 a ty ako mozes vediet, ze zajtra klesnes na mrchu? co si bosorka? 😀 😀 😀 😀 😀 a vies, co som ti spominala tu moju teoriu.... ze si meriam aj vecer teplotu..podla nej viem,ci pojdem hore, alebo dole... jedine, ze by ma to fakt oklamalo :D ale radsej byt prijemne prekvapena,nie? inak ja ta tu kazde rano pred siestou vyzeram a ty asi este spis :(

kikaneu
8. říj 2012

@moni1007 už prestaňte vy dve s tým klesaním......podvedomie pracuje, takže si máte hovoriť, že vystúpite.....joj, kedy vás to naučím? 😀
@bordulka tak, tak, do štvrtku to je raz-dva 🙂 to budem potom zvedavá aj na to čo povie dr. aj na to, čo povie liečiteľka 😉 no hej, ktovie...uvidíme 😉

bordulka
8. říj 2012

@lauritka ukaz foto 🙂 a mozno sa to u teba este zvrhne a tehu budes... ja mam tie priznaky mozno za teba 😉

moni1007
8. říj 2012

@kikaneu ved som sa sekla, zajtra stupnem a riadne 😀 lebo chcem stupnut 😀 a dam si aj hrube ponozky 😀
@bordulka

kikaneu
8. říj 2012

@moni1007 no, veď preto 😀

lauritka
8. říj 2012

@bordulka ake foto?? hah sabeho ovu testu, ten uz je davno v kosi. keby bol nejaky silny, to by bolo zaujimave, ale ledva viditelna druha., to tehu nebude ;)

bordulka
8. říj 2012

@kikaneu len aby som nezabudla zavolat :D a urcite sa pochvalim... a ty si uz naucena? :D

moni1007
8. říj 2012

@bordulka presne, som bosorka, ale som sa sekla, chcela som napisat, ze stupnem, to by ma teda v tej posteli piclo 😀 😀 a to uz meras? si v klude? ved este nie je tak neskoro 😕 no jasne, ze to este spim, zmeriam a spim dalej 😀 😀

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 moja, ja ti tipujem teplotu 37,0 🙂 tfuj,tfuj... inak videla som krasneho jelena a jeho rodinku 🙂

kikaneu
8. říj 2012

@bordulka dobre, budem čakať 😉 jasné, pred pol hodinou som skončila, už konečne 😝

moni1007
8. říj 2012

@bordulka no ja tiez tak nejak 🙂 a tebe samozrejme tiez, aby mohol byt pekny a riadny IP 😉 ked ste boli na huby? pekny zazitok, nie? 🙂

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 moja, meriavam to od siestej, teda ak som doma a v klude cca pol hodku, ale vidim ako mi ta teplota klesa... a pekne som videla den pred tym mojim vystupom rozdiel v teplote... ale aj majster tesar sa moze utnut, nie? 🙂 a nechces zajtra rano na 5 min. dobehnut? 🙂

lagunasa
8. říj 2012

@kikaneu jaj tak. no veru uz by mohlo byt aj na case.... no dnes sa posnazime a budem dufam ze spermosky vydrzia do ovulky ak nahodou pride skor ako v piatok. v piatok ide priatel na spermiogram tak uvidime ci mozem dufam spermosky vydrzali do ovulky alebo ani nie....
@bordulka v piatok ide priatel na spg. a ja este nie som v praci. dnes som si volala a tento tyzden este nic. ale aj mi to vyhovuje. niekedy cez tyzden ma prist kamoska s malou co som ju bola pozriet minuly tyzden tak sa tesim. dufam ze to 9 mesacne babo nechyti panicky strach z nasich hafanov, jeden ustekanec ked vita hosti a druha oblyzovacka obecna 😀 . takze aspon dnes dame keksik a uvidim kedy pride ovulka....

moni1007
8. říj 2012

@bordulka no mojka, tak to neviem, ci sa mi bude chciet, to by sa prebral aj charlie a musela by som s nim ist vona to sa mi urcite nechce 😝 on hned po takom vacsom prebudeni musi ist von 😝 no jasne, ved mne to dvakrat vyslo a potom uz vobec 😀 tak uvidis. mozno ani tebe to nevyjde. dufam v to 🙂

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 zajtra IP? 🙂 to by bolo asi moc skoro,nie? a veru, krasny zazitok, ked mi srdce splasene trepotalo pri kazdom puknuti vetvicky a este ked ma tam chlapi nechali samu... ale raz som si z nich vystrelila... lebo zase rychlo isli dopredu a ja pomaly za nimi... ale isla som pozriet pri taky strom v "jarku" ked som pocula, ako sa rozpravaju, ze kde som, aj na mna kricali, ale som im neodpovedala... az som pocula, ako brat bezi a uz strach v ociach, chcel rychlo skocit do toho jarku, ale zbadal ma v poslednej chvili... bolo vidiet, ze sa mu ulavilo... a druhy krat, ked mi zdrhli, tak som pocula auto trubit, tak som vedela, ze su uz tam,tak som isla po cesticke pomaly za nimi... ale vtedy zevraj mm lepilo :D ale prechadzka mi dobre padla... boli sme v mm rodnej dedinke, teda v okolitych lesoch, kt. dobre pozna.. len bola skoda, ze tam bolo strasne vela hubarov, cize vsetko bolo fuč...

bordulka
8. říj 2012

@lagunasa tak super, aspon si riadne oddychnes, prides na ine myslienky 🙂 a riadne si uzijes mm a snad to babo sa na teba nalepi a hafani budu "slusni" 🙂 teda kym si babo zvykne 🙂

moni1007
8. říj 2012

@lagunasa akurat som bola tiez pozirte krstnata, maju cez rok a brala som tak aj charlieho a on je kombinaciou tvojich dvoch 😀 😀 a zvladlo sa to v pohode, neskakal a neolizoval ich, tak ako je to u inych a ani tolko nestekal. mozno to nejak vycitil, ze su to deti. no tie ho tak poprehanali. normalne uz akoby sa domov pytal, lebo stale ku dveram chodil 😀 😀 😀

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 no ale co by si pre charlieho neurobila nie? si zvykaj, ked budes vstavat k babatku 🙂

kikaneu
8. říj 2012

@lagunasa tak držím prsty, nech to vyjde a aj spg nech je ukážkový 😉

moni1007
8. říj 2012

@bordulka nie moja, zajtra riadne stupnes aby potom mohol byt pekny IP pokles 😀 joj, tak to si ich riadne naplasila a tak im treba, ked nevedeli na teba pockat. inak, ked hovoris o tom jelenovi, tak dnes v spravach ukazovali ako v anglicku( sami zda) v parku utocil jelen na chlapa, lebo maju ruju 😀 inak, to sa vravi, ze aj zena ked mrchuje, ze by ju jelen mohol napadnut, este dobre, ze nemrchujes 😀 😀 by si zazila sex aky este nikdy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

moni1007
8. říj 2012

@bordulka vsak sa chcem este vyspat kym ho nemam 😀 😀 😀

bordulka
8. říj 2012

@kikaneu a co sa teraz ucite? ja uz som vsetko zabudla :D

kikaneu
8. říj 2012

@bordulka a z čoho chceš vedieť? z biológie či angličtiny? 😀

bordulka
8. říj 2012

@moni1007 moja, tak ja mavam dost casto sex ako v ruji :D ani jelena nepotrebujem... 🙂 nastastie som ho videla iba z auta... ale to co pises je pravda, ked som mrchovala a prisla som napr. k svokre, tak psi sa mi tlacili medzi nohy, musela som pred nimi utekat 😀 😀 😀

bordulka
8. říj 2012

@kikaneu radsej biologiu... anglinu neviem :D

moni1007
8. říj 2012

@bordulka 😀 😀 😀 tak potom mas jelena doma 😀 😀 no tak to sa mam na co tesit, ked bude charlie vacsi 😀 😀

lagunasa
8. říj 2012

@bordulka no draheho si uzijem akurat dnes vecer, potom uz nemozem kym nepojde na odber. a kamoska pride doobeda niekedy. a jasne ze si zvykne a ja nasich budem na zaciatku troska krotit. oni su inac uplne zlaticka, len ked pride navsteva tak sa tak ustekane tesia. ale skusim to tak spravit ze ich pridem privitat pred cinziak a tak sa budu moct spoznat uz tam bez stekotu. ta kamoska ma este jednu dcerku ale ta asi bude v skolke ked pridu.