Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

kikaneu
9. říj 2012

@zelovocka 😉 aj ja by som brala posun 🙂 lebo takto mi mrcha vychádza presne na svadbu.....a to by som nerada 😠 no ale čo už s ňou, keď vyjde, tak to budem musieť prežiť

vavrenka
9. říj 2012

@alenkapalenka mne ukazal 😉

riana12
9. říj 2012

@elebe co ja viem, ked ja som napr. mala vcera dost silne bolesti, myslela som, ze dosla MS... alebo som mala bolesti raz na 12DC, ze ahaho, je tu ovu... a ovulka dosla az o vyse mesiaca 😀 ja uz prosto telu neverim... radsej dam na BT...

alenkapalenka
9. říj 2012

@vavrenka na 8 dpo?

elebe
9. říj 2012

@kikaneu ano tie...ale ja som tam ešte pridala jahody a na vrch šlahačku 😵 😵 😵 😀 😀 😝 😝

elebe
9. říj 2012

@riana12 no lenže ja som mala včera bolesti,ale že dosť veľké a dnes mi tak poskočila teplota....tak ja neviem,ale neverím že so 3DPO aj prsia ma začali bolieť včera a ja to mávam len od ovu 😕

kikaneu
9. říj 2012

@elebe hm, neznie to zle 🙂 ja som piekla minule do práce a dala som kakaové piškóty, skvele to vyzeralo, len sa to tak rýchlo zjedlo, že som nstihla odfotiť 😀

vavrenka
9. říj 2012

@alenkapalenka hej. ale vacsinou ukaze az 10dpo

alenkapalenka
9. říj 2012

@vavrenka to budem zajtra, tak vyskusam rano...

elebe
9. říj 2012

@kikaneu no ja som dala obyčajné piškóty,ale spravila som kakaové cesto 🙂

riana12
9. říj 2012

@elebe ved ti vravim, ja som vcera mala take silne bolesti, ze som sa len osahavala, ci mi MS nedosla 😕 takze by som ruku do ohna nedala, ze by bola vcera ovu na 100%

elebe
9. říj 2012

@riana12 ty kokso 😕 😕 aj ja som mala včera ale že dosť bolesti celé doobedie 😕 😕 som si myslela že mám nejaký zápal alebo čo a ešte som mala aj dosť veľa hlienu,tak preto si myslím že včera....ale tak uvidím keď ešte vystúpim či mi to nepreznačí 😅 to by bolo že rovnako ovu a potom aj rovnako tehu 😀 😀

riana12
9. říj 2012

@elebe ako vidim, ze mas hlien zaznaceny aj po vyznacenej ovu, ale to mam tiez skusenost, ze pokial som mala pred ovulkou vela hlienu, cize tvorba estrogenov bola plne funkcna, kym mi egg vymizol po ovu, tak to trvalo aj niekolko dni...

zelovocka
9. říj 2012

@kikaneu jej, idete na svadbu? nuž to bude s mrchou nič moc, ale na tabletkách alebo slivovici sa to dá prežiť, ten prvý deň je najhorší.

mattuliatko30
9. říj 2012

@zelovocka no tak mi ju poraď ....akú ? 😢 lebo rátam s tým,že ma dr..odbije..že to sú hormony..nasadí lutenyl...a prídite po pol roku 😠 kto si ťa v dnešnej dobe bude všímať..?

riana12
9. říj 2012

@mattuliatko30 vyziadaj si od dr. novy hormonalny profil, v prvom momente sa da co-to odhadnut podla hladin FSH a LH a ich pomerov... ked by tieto nieco signalizovali, da sa este vysetrit AMH...

zelovocka
9. říj 2012

@mattuliatko30 no presne ti neviem poradiť, lebo nie som lekárka, ale ten HP si určite daj spraviť, potom možno štítku vyšetriť? ak ťa moc odpinká, máš možnosť zmeny lekára, aj keby si mala dochádzať do iného mesta. stojí to za to. alebo súkromne. nie všetci súkromníci sú drahí.

mattuliatko30
9. říj 2012

@riana12 zajtra budem múdrejšia...spíšem si otázky...dúfam,že nezabudnem na nič...
@zelovocka

chmurkaxy
9. říj 2012

@mattuliatko30 ahoj, skus aj endokrinologiu, tam ti tiez urobia HP, testosteron, prolaktin, progesteron a ine hormony.. mozno ti pomozu tam..

moni1007
9. říj 2012

@mattuliatko30 ahoj mojka. tak ja dufam, ze nakoniec budes tehu. 😉 budem na teba mysliet, ja som dnes klesla na 36,6, myslela som, ze sa aj mrcha spustila ale je to nieco medzi spinenim a krvacanim, ani neviem co 😝 dost ma bolia prsia a popiachava podbrusko. 😔 inak, s mk asi koncim, potrebujem pauzicku ☹

moni1007
9. říj 2012

@vavrenka ahojcek, tak ja dnes pokles na 36,6. uz je toiste, len zatial sa mrcha uplne nespustila. 😝

govinda
9. říj 2012

@mattuliatko30 ak môžem, tak endokrinológiu môžem len odporučiť ;). Ja som mávala katastrofálne cykly, gynekológ to nejako extra neriešil, tak som sa potom objednala na endokrinológiu a tam ma dávala dokopy cca 3 roky, pretože som mala poriadne rozhádzané hormóny, nemala som ani ovulku poriadne .... a vlastne endokrinologičke ďakujem za to, že som otehotnela a o bábo už neprišla 🙂 Držím palce 🙂

lagunasa
9. říj 2012

@elebe uvidim veru uvidim zajtra
@mattuliatko30 no praveze ta vyssia teplota je moja normalna predovu teplota, urcite nie poovu. a hej, aj minuly cyklus som mala taky vzostup. neviem ci tie nizke teploty nerobi prave ta alchemika, minuly cyklus som ju zacala brat a odvtedy ich mam take nizke..... len ta ovu by mohla byt az neskor. a co sa tyka tych pozotivnych ovu testov, tak cim dalej tym viac ma presviedcaju ze si asi tehu...... 🙂 lebo aj ta mrcha prisla tak nejak divno a teplotou si stale vyssie aj ked nie uplne. a praveze v tehu byvaju ovu testy pozitivne. a aj mrchovske krvacanie byva, kamoska ho mala ako normalnu mrchu. podla mna by si mohla spravit tehu testik...... 😕 😵
@alenkapalenka veru nemuselo by klesnut. to by sme chceli vsetky, aby nam uz neklesla
@pechlinka no podla mna ked nemas zvysenu telesnu teplotu tak ti to nemoze zvysovat ani bazalnu teplotu, to nedava zmysel.... tak uvidis co dalej.

vavrenka
9. říj 2012

@moni1007 drzkaj sa, oddychni si od vsetkeho, asi je to dobry napad

lagunasa
9. říj 2012

@juranka to je dobre, pockaj do konca tyzdna a potom sa uvidi. lebo aj teploty mas take nizke poovu tak tiez veru aj podla mna to vyzera zvlastne.
@zelovocka tiez myslim ze zajtra zase klesnem, ale uz by som nemusela tak velmi.

mattuliatko30
9. říj 2012

@lagunasa micka,viem,že by si sa tešila so mňou,ale neverim tomu ani trošku..take štastie mať isto nebudem..keby som mala test urobim,nech vam to dosvedčim,ale som čim ďalej presvedčena,že mam len poruchu nejaku,hormony a tak..aj tie prsia ma bolia,hlava aj bruško,ale kvôli tej ms tomu neverim,sice bola kratšia,bezbolestna,čo u mňa nebyva,ale bola..a to je na tom že neverim ani trochu.. @moni1007 micka,akosi sa nam nedarí,ty mas take super grafy,a nič.. Bolo by mi smutno ak sem neprídes.zajtra sa ozvem.ovu stale pozit..aj teraz..radšej ich už nerobim,keď mi nevychadzaju vtedy kedy maju.

kikaneu
9. říj 2012

@elebe tiež fajn 🙂

kikaneu
9. říj 2012

@zelovocka veď práve, že ten prvý deň je najhorší a ten mi vychádza presne na sobotu, tak sa budem modliť, aby prišla až v nedeľu 😀 ideme teda, sused sa žení a už sa veľmi tešíme 😉 od našej svadby sme neboli na žiadnej, takže dva roky.....isto som už zas zabudla tancovať 😀

katka116
9. říj 2012

@lagunasa moja sexik nehrozi lebo uz mi teraz telefonicky mm avizoval chorobu ☹

katka116
9. říj 2012

@chmurkaxy @govinda
Akurat som na vas 2 tehulky myslela, drzkajte sa. U mna ovu testik pozitiv v nedelu bol aj keksik.. Ale vcera keksik ziadny ☹