Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lagunasa
16. lis 2012

@elebe nie, mne aj pri dufiku klesa teplota. nic mi nezvysuje.
ale uz asi viem preco som rano krvacala ☹ ☹ ☹ ☹ kurnik kurnik nurnik!!!! ze som si to neprecitala skor:
ďumbier lekársky (zázvor) – na začiatku tehotenstva užívajte veľmi opatrne, aj keď sa v predpísaných dávkach môže bezpečne užívať pri rannej nevoľnosti, vo väčšom množstve môže spôsobiť prekrvenie oblasti panvy
Vcera som ho popijala cele poobedie ( lebo som nejaka prechladnuta - kaslem uz asi 3-4 den ale na horucku sa necitim. to by som hned citila lebo na horucku ja som precitlivena. ) a vypila som z neho asi 2l . SAKRA!!!!!!! takze preto to ruzove dnes rano. uz aj ho prestavam pit! @lauritka @riana12

mata_ba
16. lis 2012

@zelovocka ajoj.no ja som dnes bola zase u dokiho,ale poslednykrat 🙂 uz si to mam len repikom doliecit..dneska sice este trosku tlacil,ale to bolo nic oproti strede...ale kym som vosla dnu tak som skoro odpadla zo stresu 😀 a sestricka ako mi dala dole gazu,ze jejda,aku tam mate modrinisko..ani sa necudujem 🙄 ale uz je dobre 🙂 a klasicky o 1v noci hore a smadnaaaaa ako tava..a mojka...test moze byt o dva dni uplne iny 😉

@ceresnicka10 aj ja som 7dpo..no len pekne stuuuupaj 😉

@lagunasa moja..vcera som studovala neziaduce ucinky dufiku a je tam aj krvacanie pocas lf...takze tak...

elebe
16. lis 2012

@lagunasa ježííííš koza bláznivá 😠 😠 😠 to ťa nenapadlo niečo iné ako ďumbier 😠 😠 sprav si test

huncut
16. lis 2012

@elinka36 ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵

huncut
16. lis 2012

@lagunasa a nebude to uhniezdovanie?

lagunasa
16. lis 2012

@mata_ba no spinenie mi nevadi ale to dnesne ranne bolo divne. a uz som si skoro ista ze to bolo koli tomu vcerajsiemu zazvoru, ktory vraj sposobuje prektvenie maternice ci co. ale zase je dobry vraj na ranne tehotenske nevolnosti.... tak neviem.....
@huncut no tak to netusim ci to je to.
@elebe jezis, nie. nevedela som ze je zly! kamoska mi ho poradila na prechladnutie. ( inac teplotu som si prave merela a som skor podchladena 36.2 ). tak som zvedava co bude dnes nasledovat 😢

elebe
16. lis 2012

@lagunasa nevadí mojka,ďumbier už nepi 😉 kedy máš dostať mrchu?

huncut
16. lis 2012

@lagunasa ve´d uvidíš, či sa to rozbehne alebo nie, držím palce nech je všetko v poriadku

lagunasa
16. lis 2012

@elebe no dnes beriem posledny den dufik a mrcha by potom mala prist bud zajtra alebo pozajtra. ale co ma totalne ze matie je ta teplota. ked som doteraz brala dufik tak ked som zacala spinit tak som aj zacala klesat a na 12dpo uz mam byt davno dole s teplotou...... no je to divne.
@huncut uvidim ci z toho fakt bude mrcha ( to by to ten zazvor naozaj sposobil ) ale nie. ale bojim sa.

mata_ba
16. lis 2012

@lagunasa juuuj..tak uz ho nepi...

elebe
16. lis 2012

@lagunasa no uvidíme či sa ti spustí,dúfam že nie 😉 a nechceš si spraviť testík? 😉

mattuliatko30
16. lis 2012

@elinka36 ďakujem micka ...ale už nie je treba..ma oplúvať....je to zbytočné...držím palčeky..nech je všetko ok.... 🙂

huncut
16. lis 2012

@lagunasa tak ho fakt radšej nepi a uvidíš

vavrenka
16. lis 2012

@lagunasa fakt pri dufiku nepride ms? 😕

vavrenka
16. lis 2012

@lagunasa zazvor silno prekrvuje 😉

anait
16. lis 2012
lauritka
16. lis 2012

@zelovocka no este tomu do zajtra daj sancu ;) mozno uz nieco vyskoci, lebo ten vystup je podozrivy.. ako po uhniezdeni 🙂

@kristinka9 no ak zajtra este stupnes viac, tak si po ovu .. ;) ked sa tam teda budes drzat, uz dnes to vyzera, ze je po ovulke, hoci ti to nestuplo nad uroven poslednych merani aspon o 0,2 stupma, ale moze to pomalsie reagovat, cize uvidis zajtra rano.

@elebe zaujimave, folikul po ovulke ??? 🙂 tak to se picnu... zeby si este stupla vyssie o dva dni ??? 😕 😝

lauritka
16. lis 2012

@lagunasa kde je test ?? uz mal byt ocikany 😠

elebe
16. lis 2012

@lauritka lauri ja to nechápem,som kukala na tú obrazovku jak puk 😲 😲 a nemohla si to pomýliť so žltým telieskom? 😕 😅

trish22
16. lis 2012
lauritka
16. lis 2012

@elebe a nevies aky tvar to malo ??? folikul je taky pekny ovalny, cierna machula a zlte teliesko je viac take rozstrapkane, ale tusim ani take velke nebyva 😕

kristinka9
16. lis 2012

@lauritka ďakujem lauri, no nedúfam v to, skôr myslím, že nemám ovuláciu ☹ čo je úplne hrozné. Dnes som 16 DC, pričom 13, 14 a 15 DC som si robila aj ovu test, ale stále negatívny. No dúfam, že už mi lekárka pomôže. Teraz 22.11.idem na druhý odber - hormonálny profil a potom ma čaká asi Duphaston, resp. Nosifol. Tak uvidím...hlavne zajtra ☹

elebe
16. lis 2012

@lauritka no ale potom pom tam prečo nemala žlté teliesko? teda mi nepovedala že ho tam mám 😕 😕 bolo to oválne,ale či aj rozstrapkané to neviem 😕 😕 tak potom prečo mi stúpla teplota keď ovu nebola?? 😕 😕

lauritka
16. lis 2012

@elebe no ja neviem 🙂 jej si sa nepytala ?? ze ako je to mozne ??? je to cudne
pockaj , ale nie si nachladnuta ??? chora ??? sleduj si teplotu tak o dva dni, ci sa ieco objavi, aj ked to asi nespozname 😨 a hlien mas aky ???

lauritka
16. lis 2012

@kristinka9 aha.. takze testik evysiel hmm ??? 😨 no uvidis dalsie teploty..

elebe
16. lis 2012

@lauritka až dnes ráno ma začalo bolieť hrdlo...ale doteraz nič 😕 😕 ja som jej hovorila že som po ovulácii a ona povedala že odkiaľ to viem a ja že BT...a ona že no uvidíme či folík zanikne alebo praskne 😕 😕

kristinka9
16. lis 2012

@lauritka no veď to, že stále ten test je negatívny, už som z toho zúfalá a nechápem, že to tak dlho trvá po vysadení HAK ☹ žiadna ovu, to je hrozné...inak nevieš mi niečo povedať k tomu duphastonu??? pomôže mi, resp. mala by som po ňom mať tú ovuláciu????

trish22
16. lis 2012

@zelovocka ahoj micka, neboj sa ničoho, ešte je skoro na test. Ved ak sa ti bude BT pekne držať hore tak testni v pondelok. Držkaj sa 😉

trish22
16. lis 2012

@lagunasa pekný graf moja 🙂

js122
16. lis 2012

@kristinka9 Kristinka, možno by si este mohla skusit aj nejake prirodne kvapky, ja som si vcera kupila FEMI kvapky od Valovica na zlepšenie funkcie vaječníkov... viem, ze takychto pripravkov je viac aj nejaky Gynax, alebo nieco podobne....najprv možno skus nejaku prirodnu cestu, ako sa po HAK zase napchavat umelinami....... Ja som tiez HAK brala skoro 10 rokov a teraz sa skoro rok pokusame o babatko, tak uvidim, ci sa po tychto kvapkach nieco zmeni..... drzím prsty!!!