Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

6lenka64
16. lis 2012

@lagunasa Pekny grafik, volako ti zacali stupat teploty, ja by som na tvojom mieste skusila testnut....nikdy nevies

zelovocka
16. lis 2012

@lauritka máš dobrý prístup moja. no a ja som si ráno cikla na test a nič 😅 to bude tým, že nemám príznaky, resp. sú také ambivalentné, že sa dajú prisúdiť aj pms 😉 ak vydržím s teplotou hore, tak testnem 12DPO, zajtra určite nie, ideme večer na koncert a budeme dlho hore, asi ani nezmeriam.

kukku
16. lis 2012

@zelovocka Ty si zlatá, ďakujem 🙂

zelovocka
16. lis 2012

@kukku nzč. a pošli ďalej 😉

elebe
16. lis 2012

@piefunko ahoj mojka v pohode....už sme tam registrovaní máme aj čísielko 🙂 dokina mi robila vnútorný UTZ a všetko v poriadku,akurát ma zmiatlo že mi videla na ľavom vaječníku 18mm folík 😲 som kukala jak puk,však ja som 5DPO a ani Lauri mi nevie poradiť že čo to 😲 takže na 5DC ideme bez objednania na odber krvy a stery a drahý na SPG 🙂 mrchu mám dostať 26.11. len ja vôbec netuším že čo mal znamenať ten folík 😕 však kukni graf http://www.fertilityfriend.com/home/elebe

lagunasa
16. lis 2012

@lauritka pretoze sa bojim ze to nevyjde. aj predtym boli zase ine priznaky a aj tak nic z toho. pre mna je lepsie sa netesit a potom byt milo prekvapeny ako sa tesit a ..... a okrem toho z mojej vlastnej skusenosti milionkrat overenej som zistila, ze vzdy ked sa tesim sa nieco pokasle. tak aj preto sa nechcem tesit. a test som ocikala 10dpo a nic nebolo takze si pockam do zajtra a uvidime. tesit sa nehodlam lebo sa to pokazi, naschval.

ceresnicka10
16. lis 2012

@kristinka9 zatial nie som teda neviem to ukaze za par dni... A soja sa pocas tehu neberie ale dufik ano ak ti to nariadi lekar.... Pomaha na udrzanie...

lagunasa
16. lis 2012

@6lenka64 nikdy neviem ale bojim sa, to priznavam rovno. ked aj zajtra bude takato teplota tak testnem ale dnes urcite nie. a zajtra stopercentne klesne, take stastie aby hore ostala som este nemala 😉 mne sa v zivote celkovo stastie vyhyba takze preco by malo teraz na mna sadnut? zajtra sa uvidi. a aj tak dnes drahy odisiel na vikend az na daleky vychod, tak sa nemam s kym poriadne doma tesit. zajtra je vikend a kamosky budu aj rano doma takze ked to vyjde tak aspon nebudem sama na to a ked nie tak si uz len na mrchu pockam co ma zajtra pozajtra prist.

zelovocka
16. lis 2012

@vavrenka prepáč, zabudla som ti odpísať, mala som ráno zhon, mám doma návštevu a ešte aj prišli elektrikári odstrániť poruchu, robila som pre všetkých raňajky, čaj... volali sme do elektrární, no ruch riadny 😅 a ešte do toho aj pracujem 🤐
verím, že to je problematickejšie pri dieťatku merať BT, preto väčšinou merajú len "prvosnažilky", alebo mamy odrastenejších detí, ako napr. @kukku 😉 a malá sa z čoho vyhádzala? to len tak? 😕 chúďa, no.
moja mama sa smeje, že ja som bola "zázračné dieťa", totiž, prebaľovala som sa v noci sama 😀 vtedy boli len látkovky a tú precikanú plienku som švacla na koberec, v rohu postieľky som mala nažehlené čisté plienky, sama som si jednu založila a spala ďalej 😀 tak toto poprosím nech naše dieťa zdedí 😎

ceresnicka10
16. lis 2012

Jeee baby dostala som srdiecko neviem komu mam podakovat. Tak dakujeeeem 🙂

kristinka9
16. lis 2012

@ceresnicka10 tak držím silno palce... 😉

zelovocka
16. lis 2012

@adeala ten tvoj graf je ale luxusný! netestneš zajtra/pozajtra? 😵
@elebe ahoj moja, to tvoje špinenie a folík nechápem 😲 asi na to neprídeme, keď ani dokina nevie, čo to. hlavne že ste sa už do toho pustili 😵 hrozne moc držím palce s tými stermi, to budú na chlam., mykoplazmy, ureoplazmy? mne to moja dr. zamietla robiť, vraj ak nemám problémy typu výtok, pálenie a pod., netreba. a SMG fajn, že počet je OK, veď uvidíte, spermio dosť variuje, rýchlo sa to mení. a chlapov tie výsledky dosť stresujú 😒

lagunasa
16. lis 2012

@zelovocka ty si bola jaka inteligentna uz ako mala!!!!!! ty brdo!
tak to ja nechcem aby nase deti boli take ako ja. ja som bola nocny vtak. nasi sa pri mne nevyspali, ani 4 mamine kamaratky ktore ma mali strazit a vehementne sa vychvalovali ze ma ustvu zaspali skor ako ja. ostalo mi to az do puberty ze som mohla v noci spavat. ale toto vsetko pripisujem len tomu, ze mamina ked ma cakala, tak bola brutal v strese. takze ja hodlam lezat s vylozenymi nohami niekde v klude a drahy bude okolo mna pobehovat 😀

zelovocka
16. lis 2012

@lagunasa chichi, no v tomto boli naše mamy podobné - moja sa vydávala v 4. mesiaci, čiže ups, zadarilo sa pred svadbou a naši nemali vlastný byt, bývali u babky, maminej "svekruši", a mama ju teda nemusela, tak tam trpela 😅 čiže ja som bola totál nespavé dieťa vynervovanej tehulky 😝 ale pozor, neplakala som, len som ticho sedela v postieľke a čakala, kto za mnou príde 😀 ale teraz spíme relatívne dobre, nie? doháňame detstvo 😀

trish22
16. lis 2012

@majuska7979 no nefim teda...viem len že najlepšie je testnuť až po 14:00. Ja sa bene budík okolo 7mej a testujem až poobede....aby som nemala skreslené výsledky. ale každopádne jedno z tých tvojich testov bol pozit. A ja by som brala za pozit. ten najsilnejší poobede

koira
16. lis 2012

@nelabela ano ano me vzdycky zabral , a jiz nekolikrat jsem po nem otehotnela..takze u me je to reseni cislo 1 😉

lauritka
16. lis 2012

@lagunasa 😅 tak to je dedukcia.. no.. ale aj tak drzim palce ;)

lauritka
16. lis 2012

@zelovocka aj tebe drzim palceky. ja som taka veriaca, teda slamky sa chytajuca do 12dpo.. potom uz neveriiim. 😝

nelabela
16. lis 2012

@mata_ba
ale kdeze tehu, mne sa to s tou mojou ovulkou nezda, lebo stupne tak kedy sa jej chce a neviem ci ju nezvysi aj ten dufik, ale mnuly cyklus som ho nemala aj aj tam mi ju naznacil FF. som z toho blazon...
no sak keby stupala, bola by som veru stastna....
lenze teraz neviem ani ziadne priznaky rozpoznat, lebo mam od pondelka metformin a tam je vela babam pri nom zle, ako aj mne...
a ten krcom mam strasne nizko a neviem presne posudit ci je tvrdy ci makky ☹

6lenka64
16. lis 2012

@lauritka Ahoj Lauri, chcem sa spytat kde mi spravia hormonalny profil a co to vsetko zahrna, da sa to spravit u normalneho gynekologa, alebo treba na nejake specializovanejsie miesto? Dik za odpoved.

nelabela
16. lis 2012

@koira
jeeej, super, dufam ze sa aj nam podari a budeme sa na vianoce vytesovat 😀

elebe
16. lis 2012

@zelovocka ano moja budú mi robiť na to stery a ešte či nevytváram protilátky 🙂 nám tu povedali že slabý počet a tam dokina že počet skvelý,no tak toto čo je 😠 😠 akurát sa jej nepáčila pohyblivosť,tak preto znova SPG 🙂 to špinenie mi pomaly ustáva,dúfam že prestane,teraz mám už len také slabulilinko bledučko hnedé a také vodové,ale strašne slabulinko zsfarbené,tak neviem,snáď to ustane....a akurám ma dnes začalo hrdlo bolieť,dúfam že nebudem chorá,dokelu 😠 😠

nelabela
16. lis 2012

inak baby, ked tu pisete o tych hormonalnych profiloch, tak ja som ho mala v norme, ale na ultrazvuku to vyzelalo na PCO. tak mi doky zobral krv na vysetrenie antimulerianskeho hormonu, to je novinka a lepsie ukazuje a potvrdzuje, ci mate PCO a ci nie...
ak mate niekto s tymto problem ako ja 😢

lauritka
16. lis 2012

@6lenka64 normalne u svojho lekara- gynekologa sa na to spytaj 🙂 zistia ti pomer hormonov, ci ich mas v norme.

koira
16. lis 2012

@nelabela aaano určitě pomůže, a když ne tak je pořád ješte plno možností jak se dočkat mrnouska 😉 ...ja mam spis problem s udrzenim..minuly cyklus jsem zase zacla krvacet asi v 5-6tt...takze pro me ani ty dve dalnice neni vyhra ☹ moc ti preju at vam to vyjde

6lenka64
16. lis 2012

@lauritka Dakujem hned mu zavolam a objednam si termin 🙂

kristinka9
16. lis 2012

@6lenka64 ahojky mne robí hormonálny profil práve tento mesiac moja gynekologička. Prvy odber sa robí 3 -7 DC a druhý 21 - 24 deň myslím 😉

lauritka
16. lis 2012

@6lenka64
@kristinka9 mne robili v CAR aj trikrat 🙂 na zaciatku, pred ovulkou a potom okolo 22 dc, ci sa potvrdi ovulacny cyklus.

nelabela
16. lis 2012

@koira no tak to mi je luto...
ja sa neviem dockat miminka a mm tiez 😀 😀 😀
takze verim, ze sa podari...
a potom uz len dufat, ze to dotiahneme do stastneho konca

zelovocka
16. lis 2012

@elebe tak sa pekne dopuj céčkom, príp. echinaceové kvapky si daj na imunitu dýchacích ciest. a veľa vetrať, pohyb na čerstvom vzduchu atď. 😉