Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

lagunasa
7. dub 2013

@kristinka9 no folikul rastie 1-2mm za den .... takze ovu je uz-uz na ceste v tieto dni, dnes, zajtra mozno..... folikuli praskaju za normalnych okolnosti pri velkosti okolo 24-26mm, aspon u mna to tak vychadza, ked som ratala ze by rastol 2mm za den.

lagunasa
7. dub 2013

@kalianka ty mavas castejsie duchov ked pises ze zas duch?

lagunasa
7. dub 2013

@mon777 cozeeee?????? tak predsa sa to vtedy podarilo? no tak super!!!! daj mi este graf prosim, ak mas. a mas aj testik nejaky? daj fotku!!!

denka01
7. dub 2013

@mariankamk no bud opatrna stym sexom na povel. My sme v piatok mali hadku a trva to este stale.. UFF ale az tak daleko som necakala, ze to zajde som z toho na nervy dnes najneskôr zajtra ovu a este nic nebolo a ani nebude. Som si povedala, ze kaslem na vsetko a prestavam brat inofolic lebo ten spermie neobsahuje a zbytocne budem do seba nieco tlacit ked aj tak je to na prd. Som sa tesila, ze ovu mi vyjde na nedelu alebo v pondelok lebo mi toho cez tyzden vela nenasexujeme kedze môj robi od 6:30 do 22:30 pokial dojde domov unaveny tak ja uz spim. Tak cez tyzden nehrozi. No a v piatok bol oboznameny co a ako tak radsej si do soboty rana pozeral telku potom vcera rano chcel spat a to som uz tak vybuchla, ze sme sa zacali navzajom obvinovat. Tak len som Ti chcela napisat, ze u nas sex na povel dopadol horsie ako zle. ☹

christie12
7. dub 2013

@mon777 gratulujem 🙂

kalianka
7. dub 2013

@piacere no presne tak sa citim, ze uz asi prisla... brucho ma boli riadne. vdaka baby, ideme trosku von a do kostola, tak peknu nedelu!!!

kalianka
7. dub 2013

@lagunasa no bol aj predvcerom ale dnes je silnejsi, aspon dufam.

lagunasa
7. dub 2013

@kalianka jaj, som myslela ze si ho mala aj iny cyklus. no tak potom vam drzim palce nech to dobre dopadne!

lagunasa
7. dub 2013

@denka01 @mariankamk u nas teda vacsinou funguje sex na povel, ale su aj take dni kedy mu to proste oznamim, ze dnes ( alebo to je jedno kedy ) ocakavam "aktivitu" a nejak sa nepochopime a je z toho nedorozumenie a hadka. ale nestava sa to casto. vacsinou si to vsetko zariadi a naplanuje tak, ze to vyjde. u nas to inac ako na povel nejde, kebyze nemusime, tak niekedy nesexujeme aj cely mesiac 😕 😅 😒

lagunasa
7. dub 2013

tak ja som dnes konecne troska podskocila 🙂 http://www.fertilityfriend.com/home/lagunasa

kristinka9
7. dub 2013

@taja27 no práveže je mám veľmi nepravidelný cyklus. Raz dlhý, raz krátky. Tiež som brala duphaston 3 mesiace a pritom dva z toho boli anovulačné. Dúfam, že už ho nebudem musieť brať. Teraz som začala inofolic a pijem alchemilku, ale tiež sa mi to zdá akési dlhé tentoraz. A navyše ten folik asi ani nepraskne... 😒 už som zúfalá z toho. koľko sa snažíte?

kristinka9
7. dub 2013

@lagunasa veľmi pekne ti ďakujem za odpoveď. Dúfam, že nakoniec ovu predsa len bude. Dúfam, že praskne, lebo toto je už pekne na nervy. Žiadna ovu predchádzajúce dva mesiace a tento dúfam už bude 😒

kikaneu
7. dub 2013

@denka01
@lagunasa jáj, baby.....akokeby som čítala o nás 😔 môj chlap odchádza z domu ráno niečo pred piatou, najnovšie praktiky sú, že mi ani pusu nepríde dať ☹ 😔 a domov prichádza niečo po siedmej večer......príde dnu, naje sa a ide so psom, vráti sa okolo deviatej, dá si sprchu a ide spať......
ja už nevládzem, toľko myšlienok mi behá hlavou, že až.....neviem ako ho zmotivovať, aby si našiel inú prácu.....a keď to neriešim (ako tento týždeň) tak ma z toho ide rozhodiť....a teraz je ešte v posteli a spí.....veď my sa už ani nerozprávame, nieto ešte sa milovať...... 😔
strašne ma to mrzí, ale neviem sa pohnúť z miesta
už mi napadlo aj také,že to tak malo byť, že nám Pán deti vzal......iba by trpeli neprítomnosťou ich otca a mali mi nervóznu a večne nespokojnú mamu......tak ja ani neviem či teda má význam snažiť sa...... 😢

denka01
7. dub 2013

@lagunasa no mi sme mali naposledy sex den pred ms cize skoro pred dvoma tyzdnami. Ja som vedela, ze raz vybuchnem ale ze az k takej hadke dojde a prerevem celu sobotu som nemyslela. U nas to funguje tak ze väcsinou len ked on chce ale skoro stale piatok sobota nedela a este v pondelok rano sem a teraz ked mi ovu vysla tak super dnes alebo zajtra tak ani ho nenapadne sak naco beriem inofolic ten ma mozno aj oplodni. Ja to vzdavam uz nejdem riesit nic merat bt brat vitaminy robit ovu testy,,,,

christie12
7. dub 2013

@kikaneu moja, takto nehovor, urcite by ste boli dobri rodicia.. je toho na vas oboch vela, neviem si predstavit, co ste museli prezit.. mozno je toto len jeho obranny mechanizmus.. skus sa s nim porozpravat, ale bez vycitiek ( z vlastnej skusenosti viem, ze potom to ma opacny efekt )... hlavne to nevzdavaj, mozno si len kusok od ciela.. nikdy nevieme, co nam osud nadeli.. snad aj k vam pride anjelik, ktory uz nikdy neodleti 😵

lagunasa
7. dub 2013

@kikaneu no my chodime spolu do prace aj z prace takze casovo to mame rovnako, ale vacsinou to je tak , ze ja idem so psami von a ked sa vratim, osprchujem tak chcem aby bolo tutu-mutu. on je medzitym a stale na pocitaci, ale ked poviem, tak vacsinou skoci na povel 😀, len niekedy nie a ja potom vybuchnem. ja prave dufam, ze detmi ho od toho PC odlakam a zamestnam. vec vcera ked sme boli s kamaratmi na kafe, boli tam aj deti dvoch kamosiek a takto krasne sa s nimi hral a potom sa s nimi este aj blaznil ked ich mal na kolenach. hovorim mu, ze my len baby mozme mat a on, ze ved jasne, ja som hovoril, ze chcem baby.
@denka01

denka01
7. dub 2013

@kikaneu a ja som si myslela, ze som v tom sama. My cez tyzden fungujeme na telefone aj to sa vieme porozpravat viac cez telefon ako ked sme spolu cez vikend doma. Ja uz rozmyslam, ze sa vratim na SK a on nech si tu ostane. Ja som do teraz bola kludna ale ja som tomu inofolicu davala velku sancu ale viem, ze tato ovu ostane nevyuzita a som z toho na prasky. Minuly vikend som mala tesne po ms tak som ho nechala nech sa vyspi nech si odychne. Aj tak len 3dni prespal aj v pondelok na Velku noc. No a tento vikend to zaklincoval. V piatok ked dosiel vecer z roboty tak nebol unaveny do rana pozerat telku vcera sa mu chcelo zase spat. Tak nech si chlapec spi ale ja sa uz nebudem podriadovat a nebude to ani ked on bude chciet

denka01
7. dub 2013

@lagunasa jej on bude dobrym ockom 🙂 Ja mam kamosku co chodi kazdy druhy vikend ku mne a ma rocneho syna tak sa s nim pohra sa chvali, ked sa ho kamoska opyta kedy takeho mieni urobit tak povie kedykolvek, ze on s tym nema problem len on si mysli asi, ze sa to robi recami. Lebo reci ma silne ale skutek utek.

denka01
7. dub 2013

@lagunasa
@kikaneu juj baby ale mi to pomohlo troska sa takto vyrozpravat teda vypisat som sa aspon troska ukludnila ved som revala hned ako som oci otvorila a pozrela nanho ja si on spokojne spi a nic ho netrapi ☹ len som mala nervy ked som zmerala teplotu a je este stale dole, ze fakt keby bol normalny, ze to mozno teraz mohlo vyjst tak som sa este viac rozrevala ☹

11miuska11
7. dub 2013

@kristinka9 mal by rast cca 2 mm za den. Teda v idealnom pripade. Ale praska tusim pri 21-24 mm 🙂 drzim palec, nech to vyjde!!!!

piacere
7. dub 2013

@11miuska11 no čo, odolala si testu? 😵

milagros
7. dub 2013

@kalianka je to tam ja som mala taku ciarku az na 15dpo a 16dpo s mamatestom som mala ciarku ako lusk...skus mamatest ten ti da jednoznacnu odpoved.....a mrchovske bolesti som tiez mala 2mesiace a potom zrazu prestali tak som vedela ze nieco neni ok a aj tak bolo.....ale uz ti tisko gratulujem

11miuska11
7. dub 2013

@piacere
@lagunasa
@redhairy
@zora256
@lauritka
Babulky, tak uz sa mi blizi den D. Dnesom mi zase dal kusok nadeje, ze by to zajtra mohlo vyjst. Skocila som o kusok hore a mam take nervy, ze az. Normalne uz premyslam nad tym, ze to asi fakt vyslo. Ale zajtrajsi pohlad na biely papierik by ma asi dostal na psychiatriu...fuuu...najradsej by som vobec netestovala a iba merala... 😔

11miuska11
7. dub 2013

@piacere odolala...a premyslam nad tym, ze odolam aj zajtra. strasne sa toho bojim.Ani si nevies predstavit ako 😔

piacere
7. dub 2013

@11miuska11 si tehotná, niet pochýb 😉

christie12
7. dub 2013

@11miuska11 a ty moja akooo? na teba som zvedava 😀 spehla som graf.. kedy ciknes na testik? 🙂

christie12
7. dub 2013

@11miuska11 si ma predbehla 😀
podla mna je to tam! testuuuuj 🙂

11miuska11
7. dub 2013

@piacere
@christie12
ja viem, ze som asi cudna, ale ja si stale myslim, ze som nejaka vynimka, co ma takyto graf a nie je tehu. A ten lekar, co povedal, ze na sone 6 dni po vzostupe BT nevidi ziadnu ovu, cize zlte teliesko, mi moc nadeje nepridava. Takze tak. Ale zajtra to asi predsa len skusim, ak bude BT hore.. juuuj 😖

piacere
7. dub 2013

@11miuska11 tak držím palce na zajtra 🙂 V prvom rade, aby si sa odhodlala testnúť a v druhom rade, aby tam boli // (čo si ale myslím, že budú, lebo LF 16 dní som tuším ešte ani nevidela 😉 )

milagros
7. dub 2013

@kikaneu ako keby som o nas citala...aj ked mooozno o maliiinko viac sa porozpravame.... ale aj pre mna je to fakt malo ...on robi od 6,00 do 14,30 a ja od 14,00 do 18,00 a domov pridem o 19,00 a robim aj sobotu doobeda takze si to vies predstavit.... aj vcera dosli sme domov ja som akosi zaspala a ked som sa zobudila za chvilu zaspal on a spal az do vecera potom sa len osprchoval a prehodil do spalne....takze neboj nie si jedina ....a to este k tomu mi moc nepomohlo ze vcera 1DC takze si vies predstavit ake stavy som mala dokonca si uz zacinam mysliet ci som si sama nezabila babo....vzdy som hovorila ze som proti potratom a ja som nan dobrovolne isla mala som radsej pockat kym to same oddide ako tu niektore baby pisu....a to mavam uz cez ms furt ....a tentoraz som si robila celkom nadeje lebo sme sa trafili do ovu aj pred ovu aj po ovu