Hnízdění nebo MS

junykessy
14. srp 2021

Ahojky,holcinky... Mam takovy dotaz nez zajdu k lekari. Dnes je to 4 tyden od prodelane revize v 17tt... Jelikoz mam nepravidelnou menstruaci, tak jiz 3tyden beru kapky gynex a kyselinu listovou. Minuly vikend, jsem mela vytok pripomonajici vajecny bilek, tak jsme v sobotu na to hupli. Trvalo to dva dny, ve ctvrtek bily soplik, v pátek rano se mi navalilo u cigarety(bohuzel ma nerest), dnes se mi rano navalilo u cisteni zubu😉, poboliva me v podbrisku a levou stranu mam citlivejsi a treti barva vytoku je svetle ruzova a konzistenci ma opet bilku... Nevite prosim jestli to muze byt prichod MS nebo hnizdeni? Pred tim jsem tehu poznala diky bolavym prsum ale to jsem uz byla ve 2mesici...Moc dekuji za Vas cas

adula000
14. srp 2021

@junykessy to ti nikdo takhle nerekne, co to je, ale těhu příznaky to nejsou, na to je brzo

katule1990
14. srp 2021

@junykessy Skončila jsem u bílýho soplíku, dál to nešlo 😂😂🙄. Rada je, udělej si 2-3 týdny od sexu nebo v době vynechání menses těhotenský test. Jinak jsem si teda myslela, že po revizi v 17tt se musí dodržovat šestinedělí...

junykessy
autor
14. srp 2021

@katule199 melo by, jenze jsme uklouzli.. Ale s mym stestim to neklapne

lilian2111
14. srp 2021

Těhotenství nevím. Každopádně mě gynex úplně rozhodil cyklus. Špinila jsem mimo ms atd… tak držím palce ať to tak není i u tebe 🍀

junykessy
autor
14. srp 2021

@lilian2111 dekuji.. Snad, ale moc tomu nevěřím. Ja prave nespinim, mela jsem dnes takovy ruzovy hlen i na toaletnim papiru a zase nic, vlozka cista. Ted mam jakoby soplik kremove bily... Nikdy jsme se nepozorovala, ale jelikoz tohle mimi bylo vysnene tak mi hrabe...

papaja90
14. srp 2021

@junykessy já myslím, že na nějaký příznaky je brzy. Já jsem po revizi (20tt) cca 5 týdnů. Přestalo mi krvácení zhruba po 14 dnech a asi za další týden jsem dostala ms. Jinak se chci zeptat, jak ti doporučil Dr další těhotenství? Mě řekl čekat 6m. Ale rozhodla jsem se počkat 3m a začít zkoušet. Predtim to taky nebylo hned.

kachna6698
14. srp 2021

@papaja90 panejo 🙁 tak to jsem ještě dopadla dobře. Já přestala krvácet po revizi cca ani ne do týdne. Snažit se máme 3.mesic od revize. Čekám na 1.ms

papaja90
15. srp 2021

@kachna6698 no asi týden to bylo jako slabší ms a pak už jen hodně slabě, nebylo to tak strašný🙂
A v kterým si byla týdnu, jestli se můžu zeptat?

junykessy
autor
15. srp 2021

@papaja90 ty brdo, to me mrzi.. Ja jsem se cistila 14dnu.Menstruace jeste neprisla, protoze jsem nasadila kapky gynex, dnes s nemi koncim 3tyden.Byla jsem na kontrole a rekli mi, ze vse v poradku tak jsme to zkusili. Zitra si jdu pro vysledky histologie a patologie, bojím se toho co mi reknou. Cekali jsme na mimi 8let a bohuzel to nedopadlo. A vim, ze je spoustu holek které v šestinedělí otehotnely a bylo vse v poradku

lucahv
15. srp 2021

Tyto všechny příznaky mohou být tehu ale také i první MS po revizi. Já měla po revizi ještě další 3 měsíce hodně silný predmenstruacni syndrom. Větší bolesti u ovulace. Tělo se dává dohromady jak hormonalne tak i fyzicky. Deloha se musí uzdravit, sliznice není poradně narostla., čípek je natekly roztazeny. Když vím jak se celá revize provádí, tak se ani nedivím ze tělu dává zabrat. U mě byla ovulace 3 týdny po revizi pak sem měla 2 týdny predmenstruacni syndrom (téměř ty samé příznaky jako tehu) a pak sem to dostala.

kachna6698
15. srp 2021

@papaja90 v 11 tak možná i proto jen 3 měsíce

kachna6698
26. zář 2021

@papaja90 začínala jsem 11tyden