Holky, kdo čekáte na testování? Jaké máte příznaky? Kolikátý dpo jste?

slunecnice358
19. únor 2019

Ahoj. Kdo čekáte na testování? Ovu proběhla 13.2., sex před ovu, při ovu, po ovu 🤣měli jsme chuť. Jsem 6dpo. Ms má přijít v pondělí. Nechci testovat dřív. Pojďme pokecat o tom jak moc jsme nedočkavé atd. Jaké máte příznaky? Budete někdo testovat už před ms?

slunecnice358
autor
19. únor 2019

Mé příznaky, citlivá prsa, pobolivaní podbřišku, bílý hustý hlen, nafouklé břicho, dobrá nálada 🙃 což před ms nebývá.

jennas
20. únor 2019

@slunecnice358 ahoj,jak dlouho se snazite??bily hlen,to je dobry priznak...ja netrpelive cekam ovu a taky na to vlitnem😂😂jsem po revizi a biochrmickem,tak snad dotretice se zadaru..nasadila jsem gynex a listovku beru uz od cervna...

pajulisek
20. únor 2019

Ahoj děvčata, tak já se k vám přidávám 🙂ovu byla minulý týden v neděli mě pobolivalo břicha a trochu jsem krvacela ale cca hodku krev na papíře a pak trošku na intimce tak uvidíme co z toho bude 🙂

deselarsa
20. únor 2019

Ahoj 😊 taky čekám, jestli to tento měsíc už vyjde. Snažíme se od října. Dnes jsem 20 DC, na testování je ještě brzy, ale z edava už jsem moc. 😊

mmichaella
20. únor 2019

Taky cekam 🙂 jsem 2DPO. Ovulka byla 20DC... poprve jsem testovala v kuse. Bez testu bych ani nepoznala, ze ovulaci vubec mam 🙂 Takze uz tohle beru jako uspech. Snazime se ..no dlouho, ale zase ne tak aktivne, takze ted to byla planovana akce :D A samozrejme se citim strasne tehotne i kdyz uz predem tusim, ze zase na testu uvidím jen /

klarinka10
20. únor 2019

@slunecnice358 Ahoj jsme na tom úplně stejně jak ty..dnes 7dpo testovat nechci, ale prsa dost bolí a jsou nateklé, podbříšek taky a mám hustý bílý hlen..jsem po mimoděložním těhu v říjnu a snažíme se rok...po těhu se mi ted zbláznil cyklus a minule jsem to dostala 22dc což je zítra tak čekám ms opět :( držím pěsti at Vám to vyjde 🙂

biton
21. únor 2019

@slunecnice358 mohu se k vám přidat? V prosinci jsme se rozhodli pořídit dceři sourozence, ale MS dorazila až na začátku února...byla ale taková jiná (nejprve špinění, potom hustá MS, pak jsem měla rýmu a kašel a začala být MS silná) a pak jakoby utne a další den jen trochu růžové špinění a hnědý hlen a 2dny na to silný výtok a bolest v podbřišku (nevím zda to byla ovulace či ne), takže ani nevím kdy prip.testovat...jak dlouho se snažíte vy?

slunecnice358
autor
21. únor 2019

@biton jasný přidej se 👍🏻👍🏻

slunecnice358
autor
21. únor 2019

@biton jestli tomu dobre rozumím tak ty jsi v lednu neměla ms a teď nevíš zda nejsi tehu? To bys byla ale hodně trpeliva 🙃 to asi teda testuj hned zítra ne?

slunecnice358
autor
21. únor 2019

@klarinka10 jak to dopadlo? Porad ještě čekáš? Já budu testovat v neděli.

slunecnice358
autor
21. únor 2019

@mmichaella já se taky cítím děsně těhotně. To je sranda 🙃 akorát já spíš věřím ve // čárky. Kdy budeš testovat?

slunecnice358
autor
21. únor 2019

@deselarsa všichni jsme zvědavé 🙈 držím pěsti

slunecnice358
autor
21. únor 2019

@pajulisek držím pěsti!

slunecnice358
autor
21. únor 2019

@jennas díky za zprávu. My to spíš tak zkoušíme, než že se snažíme 🙃

biton
21. únor 2019

@slunecnice358 neměla jsem MS ani v prosinci...dle dr.je to tím, že ještě kojim...no předpokládám, že jsem měla delší a silnější MŠ, že tehu nejsem...spíš nevím, kdy bude (nemám pravidelný cyklus) a zda to velké vlhko něco znamenalo (neznám to)

slunecnice358
autor
21. únor 2019

@biton aha... tak v tomhle se nevyznám 🤷🏼‍♀️

biton
21. únor 2019

@slunecnice358 já také ne 🙂

klarinka10
22. únor 2019

@slunecnice358 jj čekám ještě.. taky jsem si říkala v neděli to budu 11dpo ale bolesti jako při MŠ a vlhko pořád cítím tak kdo ví co z toho bude..jak se cítíš ty?

slunecnice358
autor
22. únor 2019

@klarinka10 tak to máme úplně stejně. I se dnes rano cítím jako před ms... už jsem to skoro nevydržela s testem. 🤣 ale stále věřím že v neděli najdu //

pajulisek
22. únor 2019

@slunecnice358 dnes zase trochu spinim tak nevím 🙄

biton
22. únor 2019

@pajulisek kdy má dorazit MS?

pajulisek
22. únor 2019

@biton až za cca 14 dni

biton
22. únor 2019

@pajulisek aha...a nemůže se jednat o zahnizdovani? Budu držet palce, aby to vyšlo...

pajulisek
22. únor 2019

@biton už se mi to talo minulý týden 🙄 že by to předtím byla ovulace a teď zahnizdovani?

biton
22. únor 2019

@pajulisek možné je všechno 🙂

pajulisek
22. únor 2019

@biton tak snad už se zadari 🙂

biton
22. únor 2019

@pajulisek Budu držet palce

slunecnice358
autor
23. únor 2019

Holky, testovala jste nějaká?

deselarsa
23. únor 2019

@slunecnice358 já, už jsem to nevydržela a byla jsem přesvědčená, že najdu ducha. Bohužel sněhobilo. MS mám dostat v úterý, divne je, že nemám obvykle priznaky PMS.

slunecnice358
autor
23. únor 2019

@deselarsa Ahoj. Viď, ani já je nemám, ikdyz dnes jsem trochu zapochybovala, ale nemám též pms. A taky jsem testovala 10dpo a na testu nic. Každopádně stále věřím v //