Holky, kdo čekáte na testování? Jaké máte příznaky? Kolikátý dpo jste?

slunecnice358
19. únor 2019

Ahoj. Kdo čekáte na testování? Ovu proběhla 13.2., sex před ovu, při ovu, po ovu 🤣měli jsme chuť. Jsem 6dpo. Ms má přijít v pondělí. Nechci testovat dřív. Pojďme pokecat o tom jak moc jsme nedočkavé atd. Jaké máte příznaky? Budete někdo testovat už před ms?

biton
3. čer 2019

@katerina_j to mě moc mrzí

jennas
3. čer 2019

@katerina_j nene ty jo jakto?to me moc mrzi..ale je dobre ze to odejde samo nez revize a dalsi zdrzovani 🙄 neboj priste to vyjde...muj strasak...ja jdu zitra na prvni ultrazvuk..uz ted je mi blbe...

slunecnice358
autor
3. čer 2019

@jennas držím pěsti ať utz dopadne dobře

somalicats
4. čer 2019

@jennas Tak jak jsi dopadla? Já jdu až příští pondělí.

somalicats
4. čer 2019

@katerina_j To mě mrzí, ale na druhou stranu lepší takhle, než revize a čekat.

katerina_j
4. čer 2019

@jennas tak co ultrazvuk? 🙂

jennas
4. čer 2019

Ahoj devcatka,moc dekuju ze na me myslite,no co vam budu povidat,k doktorce jsem prisla cela bleda,blbe jako psu,nervy jako blazen...ale bublinka ukázková,odpovida 7+0 a ma 10mm,srdicko bije jak o zavod...tak spadl na chvilku velky kamen...a za 14 dni jdu pred dovcou znova...ale je to prvni tehu(a ze je to tedy uz moje pate,pac potvrzena biochemka se pocitaji🙄)co nemam ani mykozu ani zanet mocaku,tak verim ze to uz bude dobry🙏🙏🙏❤

katerina_j
4. čer 2019

@jennas tak to je super 💪🏻😉

somalicats
4. čer 2019

@jennas gratuluju.

radullah
4. čer 2019

@katerina_j Achjo, tak to mě teda moc mrzí :( Moc na tebe myslím, aby se zadařilo příště.

radullah
4. čer 2019

@jennas mě se taky to biochemko počítá, ofiko zapsáno v průkazce, že probíhá čtvrté těhotenství s jedním zdárným porodem. 🙄
Tak teď jsem na řadě já, drž pěsti, v pátek rozhodující kontrola...dál jsem za poslední rok všech těhotenství nedostala, tak snad to teď konečně překlenu 🙏

katerina_j
4. čer 2019

@radullah jasně, že jo, bude to dobrý 😉 držím pěsti ✊

jennas
4. čer 2019

@radullah neboj,tentokrat nam to vyjde,budu drzet👍👍👍

kacka125
6. čer 2019

Ahoj holky už jsem tady s vama delší dobu jen jsem neprispivala... S manželem se snažíme o druhé, v květnu to vypadalo celkem nadejne (stejně příznaky jako se synem) jenže pak přišla ms. No a teď čekám na neděli jestli ta červená dorazí nebo ne...
Při prvním jsem měla zamlkle v 9-10 TT a musela na revizi,dva měsíce po porodu syna zase na revizi tak teď se toho bojím jak čert kříže 😀

radullah
7. čer 2019

Ahoj ženy, tak i má kontrola dopadla dobře, vypadá to, že snad máme nejhorší za sebou. Miminko už vypadalo jako človíček, chvilku nebylo v klidu, pořád se vrtělo...mám radost. Přesně na téhle kontrole to před rokem dopadlo špatně, takže jsem byla nervní jak pes. Tak ještě za 14 dní screening a pak se asi konečně přestanu tak hrozně bát.

klarinka10
7. čer 2019

@radullah Ahojky gratuluji,jsme na tom stejně .. za 14 dní screening a snad bude vše dobrý. i když já budu nervózní až do konce 🙂

jennas
7. čer 2019

@radullah, klarinka10 jak ja vam zavidim devcata,ze uz jste tak daleko...ja teprve 8tt,nekonecne...kontrola za 14 dni az....tak snad bude ok...asi jako klari,bat se budu porad...

somalicats
10. čer 2019

Tak ja dnes 8+1 dle PM, dle ultrazvuku 7+5, srdicko bylo. Tak snad bude vse ok.

somalicats
10. čer 2019
jennas
10. čer 2019

@somalicats krasna zprava...ja dnes 8+0 take... na dalsi kontrolu az 9+4 tak snad je zatim vše ok😉

slunecnice358
autor
22. říj 2019

Ahoj holky. Jak se mate? Co vaše pupiky?

besi114
22. říj 2019

@slunecnice358 ahojky, ja dnes začínal 34.tyden. Sotva se válím. Jak jste na tom vy holky?

pajulisek
22. říj 2019

Ahoj, já jsem už 28 týden 🙂 strašně to leti 🙂 když si vezmu volnější mikinu tak to na mě stále nikdo nepozná 🙄☹️☹️

jennas
22. říj 2019

Ahooj devcata,ja take 28tt,brisko vetsi nez s malou +8kg ale kazdej rika ze mam mini😂😂tak jsem spokojena a snad uz moc nepriberu...s malou od 28tt do porodu uz jen 2kg...

slunecnice358
autor
22. říj 2019

Já jsem 35 a jsem jak velryba 🤣🙈 nahoře 14kg, to je méně než s první dcerou. Těšíme se až vyleze. Bude to holčička... Máte už jména?

radullah
22. říj 2019

Ahojda holky, já začínám 31tt, 15kg nahoře :D břicho už teď jak před porodem s první. Čekáme Chlapečka - Vojtěcha, výběr jména byl nekonečný, už jsem si myslela, že se bude jmenovat prostě "Chlapeček" :D Jinak vrátila se mi zvláštní těhotenská úchylka - zbožňuju vůni omítky a barev, úplně se mi kroutí pusa, nejradši bych si trochu nahlodala :D Nedej bože, když projdu okolo čerstvě nahozeného domu...šílím..nejradši bych si tam postavila stan a strávila tam až do porodu 😂 Jinak funím, hekám, nesmí mi nic spadnout na zem...peklo to zvednout a lézt do a z postele je taky komedie. Už se mě naše tříleťačka ptala, kdy zase budu normální :D No, je to naposledy, tak si to musím užít

slunecnice358
autor
22. říj 2019

@radullah tak to máme úplně stejně. Až teda na tu omítku 🤣

alokina
24. říj 2019

Ahoj holky. Já zítra začínám 26.tyden. Je to mě druhé těhotenství, nahoře mám 5kg a teda musím říct,že mi to dalo pěkně zabrat. Až do 23.tydnu jsem každodenně i několikrát denně zvracela,bylo mi hrozně. Teprve až teď si začínám užívat konečně nějaké těhotenství ☺️ Čekáme chlapečka, bude to Eliáš a doma máme Adrianku. Je prý o 3 týdny menší,ale snad to dožene, ještě má dost času snad

jennas
24. říj 2019

A jinak my cekame chlapecka a volba byla mezi Eliašem a Nikolasem, Nikolas to vyhral👍❤

alokina
25. říj 2019

@jennas Eliáš je nádherné jméno. Pro mě to byla jasná volba, jelikož je to biblické jméno a má pro mě velký význam. Chtěla jsem Elliotka,ale Eliáš se víc hodí k dcerinemu jménu českému 🙂 Akorát teda nebude mít české příjmení no