Holky po jak dlouhé době jste otěhotněly ?

meluzina
24. bře 2006

Ahoj holky,
zajímalo by mě jak dlouho jste se snažili s manželem (nebo přítele) o miminko ?
Doktoři říkají že rok snažení je normální doba... jak jste na tom vy ?

mamcaaa
20. pro 2006

Ja sem otehotnela 7 mesiacov po užiti poslednej antikoncepčnej tabletky

e1971
12. led 2007

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat jestli je možné otěhotnět i jen po jednom pokusu,navíc když mám před menstruací?co myslíte?

len
12. led 2007

E1971, k oplodnění stačí JEDNA spermie a JEDNO vajíčko 😉 Takže jedním milováním určitě získáš spermií milióny, co se týče vajíčka, záleží, kdy jsi měla ovulaci, před menstruací to není moc pravděpodobné, ale určitě se to stává 😉 Takže jasně - pravděpodobnost nízká, ale možné to určitě JE 🙂

lennis
12. led 2007

Ahojda holky, já nebrala HA přes 2 roky, ale dávali jsme si pozor, otěhotněla jsem 2. měsíc hned po menstruaci. Jen jsme to zkusili o dovolené 😅

e1971
12. led 2007

My jsme to taky jen zkusili,chtěli jsme se snažílkováním začít až v létě kvůli mé škole,ale byla bych mooooc štastná kdyby se to povedlo,už miminko hrozně chci ale manžel chce počkat až na to léto,ani nevím jak se mi to včera povedlo,že jsme to zkusili.

e1971
12. led 2007

příští týden mám dostat menstruaci,tak uvidíme

romana27
12. led 2007

e1971 já otěhotněla i když jsme měli v cyklu jenom jeden sexík. Pravda, o to větší to bylo překvapení 🙂 Ale to jsme měli sex 10. den mého cca 25denního cyklu.

lennis
12. led 2007

e1971, u nás byl zas hlavním motorem manžel musím přiznat, já chtěla ještě rok počkat, protože jsem měla dobrou práci za super peníze, moc mně bavila, no prostě se mi ještě nechtělo být doma, ale není na co čekat, mně to celkem překvapilo, první měsíc jsem se furt pozorovala, ale ten druhý,kdy jsem právě už byla, to jsem neřešila nic - alkohol, cigarety, práci prostě nic, mojí matce bylo vždycky hrozně špatně, tak jsem si myslela, že mně bude taky, ale prostě vůbec nic, když jsem to měla dostat, tak jsem cítila bolesti vaječníků jako vždycky, ale byly to bolesti jiné, je fakt, že jsem si pak uvědomila, že mně bolí prsa, což bylo nenormální, ale jinak nic.........tak hodně štěstí, a ať se to tam hezky klube (byla jsem na UZ v 6 tt a mělo to 3mm),dřív snad ani UZ nedělaj.

karotky
12. led 2007

Já otěhotněla(s komplikacemi)až za 3 roky(po potratu). ☹

e1971
12. led 2007

kéž by se klubalo 🙂

karotky
12. led 2007

Taky si myslím,že záleží na tom,kdy je ovulace.Já jí mívala 14.den cyklu.Ono taky záleží na tom,jestli mám manžel v pořádku spermie. 😉

natalia3
12. led 2007

Ahoj, u me to bohuzel trvalo 15 mesicu. Chodila jsem po lekarich, ale nic mi nezjistily. Uz jsem zacala uvazovat o umelem oplodneni. No, a v zari, kdyz uz jsem vubec nedoufala, tak menstruace ne a ne prijit. Tak jsme s manzelem koupili test a musim rict, ze v tu chvili jsme byli nejstastnejsi lide na zemi. Paa

karotky
12. led 2007

Natalie a kde máš album,Ty potvůrko! 😀 Koukej ho založit,ať se máme čím kochat. 😀

coxa
12. led 2007

Nám se podařilo na druhý pokus. 😵 Ale antikoncepci jsem nebrala asi půl roku před tím, aby si tělo odpočinulo a moje cykly byly 42 dní, takže jsem čekala spíš komplikace než že to půjde takhle krásně. 🙂

majka07
12. led 2007

U nás v červenec rozhodnutí pro mimi a v srpnu po jednom tulinkování bum a už se čekalo 🙂

kacka79
12. led 2007

Ahojda, tak ja jsem po 13 letech vysadila hormon.ant. a pekne jsme se bali ze to nepujde a vyslo to hned na poprve.. ted jsem ve 4 mes.

claire21
12. led 2007

Ahojky,
nám se to podařilo do třetice všeho dobrého. po 10 letech antikoncepce jsem se bála jak nám to půjde, tak jsme radši začli dřív a řekli si, že když to bude až za půl roku nebo do roka, tak se nic neděje...tak sme si tak romantikovali bez stresu a pěkně v poklidu a napotřetí se nám zadařilo🙂

weverka
12. led 2007

ahoj holky, já se taky snažím otěhotnět, snad mi to vyjde., nevíte od kolikátého týdne se dá zjistit těhotenství??? 🙂

karotky
12. led 2007

Když to počítáš od 1.dne poslední MS,tak 5.a6.týden.

michaelak.
12. led 2007

ahojte!mozem sa aj ja pridat?my sme akurat 6mali 11vyrocie ako sme spolu.dlho sme sa bali baba ale v septembri sme si povedali,ze uz je najvyssi cas a zacali sme to skusat.po 2mes.sa nam to podarilo!tesime sa velmi na babo,dufam ,ze vsetko dobre dopadne.

kale
12. led 2007

Ahoj, nám se to povedlo až po 7. měsících. Už jsem začínala mít obavy, že to ani nepůjde. Těch negativních těhotenských testů bylo hodně, ale nakonec jsme se dočkali. 🙂 🙂 🙂

rafaela23
14. led 2007

Já otěhotněla spíše zázrakem a bylo to pro mě hodně nečekaný 🙂 S přítelem jsem 4 roky spala bez ochrany s tím, že v posledních dvou letech jsme oba toužili po miminku, ale stále nic. Nakonec nám to ve vztahu začlo skřípat a já po jedné z hádek skončila v posteli se svým kamarádem. Ochranu jsem v té chvíli neřešila, neboť jsem si byla jistá, že jsem po předchozích zkušenostech neplodná a ono bum!!! Dosti mi to otočilo můj život... Nyní je z kamaráda natěšený tatínek, chystáme se spolu žít... Nejspíš problém nebyl na mé straně a dosti se mi tím ulevilo....

weverka
14. led 2007

díky karotky.
🙂 🙂

andira
14. led 2007

U nas to klaplo hned prvni mesic snazeni 🙂 😉 byli jsme dost prekvapeni po nekolika odstrasujicich pripadech z naseho okoli, kdy to neslo X let.

zlutasek
14. led 2007

Ahoj, u nas to klaplo na 7 pokus, HA jsem vynechala pred vic nez rokem, takze vycistena jsme byla az az :o) Takze snaz nam ta 7 prinese stesti :o)

carlisse
14. led 2007

U nás také dotřetice všeho dobrého, po 7 letech užívání HA. První měsíc jsem měla všechny příznaky těhu a menses jsem obrečela, podruhé jsem to brala už víc v klidu a před očekávanou třetí jsem neřešila nai alkohol nic a ono se už klubalo mimi🙂

qerki
14. led 2007

Ahoj, já otěhotněla třetí měsíc potom, co jsme to začali zkoušet. Předtím jsem brala 8 let HA, pak ji na 3/4 roku vynechala, aby se tělo trochu srovnalo... 😀

rozinka
15. led 2007

ahoj,my jsme se snazili víc jak rok a půl,s tím že mi moje gynekoložka neustále tvrdila,že jsem v pořádku.pak jsme se dozvěděli,že léky,které bere můj chlap(na epilepsii)způsobují neplodnost.tak šel na vyšetření,ale to dopadlo taky výborně.nakonec jsem změnila gynekoložku a nový gynekolog nás poslal hned po dvou měsících do centra reprodukční medicíny,kde udělali kompletní testy,zaměřené především na mě.no a tam mi zjistili spoustu nepříjemných věcí,kvůli kterým nikdy normálně neotěhotním.a tak jsme šli na umělé a teď jsme ve 20 týdnu těhotenství 😉 předtím mi všichni říkali,že na to moc myslím,proto to nejde.jenže kdo to nezažije,tomu se to lehko říká,abys na to nemyslela...

heave
15. led 2007

Ahoj, já jsem brala HA 8 let v květnu 2006 jsem jí vysadila a v říjnu otěhotněla, takže za 5 měsíců.

zimina
15. led 2007

Já jsem brala HA 6 let, chtěly jsme mimčo, ale moc takže nám to trvalo půl roku. Když byly malý 3, nastoupila jsem do práce. Chtěly jsme druhý, takže po 3 měsících v práci jsme vysadily prášky. Řekly jsme si, když malá trvala tak dlouho, tak raději vysadíme dřív. Ono se to povedlo hned druhý měsíc.