Holky po jak dlouhé době jste otěhotněly ?

meluzina
24. bře 2006

Ahoj holky,
zajímalo by mě jak dlouho jste se snažili s manželem (nebo přítele) o miminko ?
Doktoři říkají že rok snažení je normální doba... jak jste na tom vy ?

kacabacka
15. led 2007

ahojky, zajímalo by mě, jestli je teda lepší jít na to hned po vysazení HA nebo nějakou dobu počkat a jakou? Někdo řiká, že největší pravděp. otěhotnění je do 3 měsíců po vysazení HA někdo zas, že je lepší se vyčistit....

mmmk
15. led 2007

Kacka, zalezi na HA, kterou beres. Pokud je to nizkohormonalni, tak by se melo pockat tak 3 mesice, protoze sliznice dostatecne nenarusta. A telo ji zas musi nechat narust. A kdyz beres vysokohormonalni, muzete na to vlitnout hned. Proto kazde rika gynekolog neco jineho 😵

kacabacka
15. led 2007

mmmk: aha, no, a jak poznám, že je nízkohormonální? Beru Mercilon 😉

mmmk
15. led 2007

to se radi k nizkohormonalnim, taky jsem ho brala. Navic to poznas podle intenzity mens. krvaceni (silnejsi = vyssi hladina hormonu)

kacabacka
15. led 2007

a podle čeho vlastně doktor určí, jestli napíše nízko nebo vysoko hormonální? Hm, takže řikáš radši 3 měsíce počkat nebo to je jedno, protože se 1. tři měsíce to vajíčko stejně neuchytí?

kachna23
15. led 2007

My se snažili rok a pak přišel potrat, ani jsem nevěděla, že jsem těhotná (nepravidelná menzes-dvakrát do měsíce). Pak po tříměsíční pauze s antikoncepcí se to podařilo hned po menzes na první pokus, kdy mě myslet na otěhotnění ani nenapadlo 🙂. Hlavně nevěšet hlavu. Když člověk až moc chce, tak to někdy fakt nejde. Nám se to povedlo, až když jsem se smířila s tím, že by se to taky nemohlo povést vůbec.

dhav
15. led 2007

Ahoj,otěhotněla jsem 2x a v podstatě obojí hned na poprvé akorát to 1. jsem ve 3. měsíci potratila a nebylo to vůbec nic příjemného, Leniiku úplně s tebou soucítím... to si každý musí prožít aby věděl o čem je řeč....No a teď jsem v 9tt a jsem nervózní jak blázen...
Matlova vůbec neuvažuj o umělém oplodnění to je až úplně to poslední,ono by chtělo vypnout, vypustit všechny starosti a hlavně při souloži nemyslet nato, že děláte dítě a uvidíš, že to vyjde. Moje kamarádka měla stejný případ, pořád se trápila a obrečela to a pak se ji vdávala sestra, trošku si na svatbě přihnula a za 14 dní zjistila, že je těhotná a předtav si, že se jim podařili přirozenou cestou dojčata, zdraví krásný klici, takžě hlavu vzhůru....

adamka
15. led 2007

ahoj holky, chtěla jsem se zeptat,zda má některá z vás zkušenosti s hlenem na počátku těhu. Já ještě nevím jak to tenhle cyklus dopadne,ale mám takový hustý žlutý hlen a prý se to na počátku stává. díky 🙂

weverka
18. led 2007

leniik1-ahoj chtěla bych se tě zeptat za jak dlouho po oplodnění se pozná na testu těhotenství???? ☹ ☹

magda111
22. led 2007

ahoj, jemi 36 let a otěhotněla jsem cca 3 měsíce po vysazení antikoncepce. Je pravdou, ale to, že jsem před otěhotněním cca 5 měsíců tvrdě najela na zdravou výživu a nakonec jsem si udělala přestávku ve sportování. Jsem ale zatím jen v 9. týdnu a tak musím být ještě hodně trpělivá....

vachovka
22. led 2007

Ja som otehotnela hned.Vysadila som tabletky a dalsi mesiac som sa uz tesila na mimi. 🙂

kackadu
22. led 2007

Nam se to povedlo hned prvni mesic kdy jsme to zkusili 🙂 .Jediny co, tak jsem zhruba tusila ze mam plodny den tesne po M a klaplo to! 😀

sylvar
23. led 2007

Ahojky, nám to s přítelem trvalo 4 měsíce, co vím od kamarádek, rozmezí tak půl roku až rok. 🙂

lenciatkooo
23. led 2007

ahoj holky. Ja som 7 rokov brala HA Diane 35. No a asi po pol roku po vysadeni som zrejme mala prvy raz ovulacny cyklus a otehotnela som. Druha vec je, ze som to este na zaciatku potratila. Takze sa snazime zas. 😉

ivapl
9. kvě 2007

Ahojky dnes jsem tu poprvé,tak to zkouším.Chci se zeptat zda máte někdo zkušenosti s polycystickými ovarii,jakou vám navrhli lecbu a zdajste nkdo byl na operaci(skrz polycystick ovarie)

binki
11. kvě 2007

měsíc 🙂

allena
11. kvě 2007

Po deseti měsících.

kuzelka
12. kvě 2007

Nám se podařilo devátý cyklus po vysazení HA

s.arik
12. kvě 2007

po vysazení HA pauza 3 měsíce, pak při snažení to klaplo čtvrtý cyklus

kim
12. kvě 2007

3.cyklus snažení 🙂

listicka20
12. kvě 2007

Po vysazení HA hned. Ale nemysleli jsme na to, nebylo to snažení. Spíš jsem si myslela, že pár měsíců bude ještě v poho a zvládnem svatební cestu... Tak ne. Ale už máme fotečku z ultrazvuku a jsme šťastní. 😀

alenahabibi
12. kvě 2007

Ja poprve otehotnela neplanovane, pak jsme se, kdyz starsi byl rok zacali snazit, ale nez jsem otehotnela podruhe uplynulo skoro 5 let. Mezitim to neslo.

martinka24
12. kvě 2007

Já jsem vysadila antikoncepci po 6-7 letech a dr. mi řekl, že dřív než za půl roku neotěhotním...Za dva měsíce po tom jsme jeli s přítelem na dovolenou k moři a byla jsem těhotná hned, ani tomu dr. nechtěl věřit,ale je to tak a za pár dní už budeme konečně tři 😀

gondola
13. kvě 2007

Ihned, obě dvě děti 😀

lazenka
13. kvě 2007

Já se snažila jako blbec a vyšlo to až po třičtvrtě roce,když jsem se na to úplně vybodla a už to ani nechtěla,chtěla jsem se soustředit na novou práci....

maart
13. kvě 2007

Tak holky, taky se pridam - 1. kloucek po 15-ti mesicich snazeni, 2. kloucek po 5-ti mesicich a ted jsem otehotnela po 3 mesicich snazeni. Vubec jsme neocekavali takovou rychlost, ale ted se povedlo opravdu bleskurychle 🙂

misalka
13. kvě 2007

2 měsíce po vysazení HA...

lenkazdenek
13. kvě 2007

Já měsíc po vysazení HA....

carlisse
13. kvě 2007

3 měsíce po vysazení HA (měla jsem ji 7 let), když jsem neměla čas na nějaké to otěhotnění kvůli práci pomyslet🙂

kachnik
13. kvě 2007

Já otěhotněla druhý měsíc, ten první jsme to ale flákali 😎