Hormonální jóga. Máte s ní zkušenosti?

jade85
7. led 2020

Ahoj, máte některá zkušenost s HYT? Byly jste na kurzu, zvládly jste pak pravidelně cvičit doma, mělo to nějaké pozitivní výsledky (jakékoliv, ne jen otěhotnění)? Aktuálně se rozhoduji, jestli do toho jít, ale kurz není úplně levný, tak bych fakt byla ráda, aby to k něčemu bylo 🙂 Díky za jakýkoliv ohlas.

littleice
7. led 2020

@jade85 ahoj, mám kamarádku která je lektorkou a říkala mi že měla už několik pozitivních ohlasů a to to dělá rok nebo dva. Další kamarádka to cvičila a také super, brzy otěhotněla 🙂

i_vet2
10. led 2020

@jade85 ahojky, já už jsem byla zoufala z dlouhého snažení a špinění před MS, tak jsem byla na kurzu, víkendovém, za mě určitě super zkušenost, zkrátilo se mi špinění před MS (ale nezmizelo, možná kdybych cvičila déle zmizelo by?) a musím říct, že když jsem cvičila, tak jsem měla konečně i pozitivní ovulační testy (předtím jen slabé čárky). Ale cvičit jsem vydržela asi tři měsíce a něco, další negativní těhu test mě demotivoval, tak jsem se na to vyprdla :D a svěřila jsem se do péče gynekologa, který mi pomohl a před pár dny jsem objevila vytoužení dvě čárky na těhu testu! Všechno má něco do sebe. Držím palečky 🙂