Hormonální profil atd. Měl někdo podobně? Co ještě vyšetřit?

carolineg1
21. dub 2022

Ahoj máme za sebou všechna různá vyšetření, jizva po cs 8mm což je v pohodě, hormonální profil v pořádku, spermio taky a stejně se pořád nedaří, měl to někdo podobné? Co ještě vyšetřit?

levandule_k
21. dub 2022

@carolineg1 Napadlo mě jestli třeba není problém v ochablém děložním svalstvu, hnutá kostrč. Někomu totiž pomohlo cvičení od Ludmily Mojžíšové (popřípadě jiné fyzio cvičení na pánevní dno a mobilizace kostrče).

Paseku může dělat psychologický blok třeba z minulého náročného porodu nebo strachu z porodu obecně.

carolineg1
autor
21. dub 2022

@levandule_k ty myslím že mám vyřešené, jako ty bloky...a to svalstvo, mám dvě sekce nenapadlo mě to

levandule_k
21. dub 2022

@carolineg1jako ono je to na zbláznění, když jste ok, ale máš čekat až se to povede. Problém někde být může a nemusí. Já jsem trochu alternativní, prostě věřím, že si duše dítěte vybírá čas, kdy se narodí a svoje rodiče. Takže třeba má proto duše důvod, že přijde až za půl roku.

Nemůžou tam být srůsty a dělat paseku? V sekcích a srůstech se nevyznám...

carolineg1
autor
21. dub 2022

@levandule_k já si právě myslím že je chyba v ovulaci....

carolineg1
autor
21. dub 2022

@levandule_k nikdy mi tam čárka nevyšla na testech úplně silná

levandule_k
21. dub 2022

Nechat si potvrdit ovulaci od doktora, jestli se probíhá, pokud ne dá se to řešit prášky nebo bylinkami. Nevím, jak moc jsou testy na ovu přesné.