Inofolic, podařilo se vám přes něj otěhotnět?

ms.neomagic
16. kvě 2016

Ahoj vsem, chci se zeptat,je tu nekdo kdo uziva INOFOLIC a podarilo se mu pres nej otehotnet? byl mi dnes doporucen u dr...ale nevim zda ho koupit ci ne..dekuji

alischkar
16. kvě 2016

Už jsem ti odepisovala i vedle do diskuze, ale dám to i sem, ať je to k tématu 🙂
Myslím, že mi Inofolic docela hezky zvýraznil ovulaci (takže od té doby co ho piju mě od ovulace prakticky furt píchá v podbřišku 😀). Ale jinak zatím nic - piju ho cca 4. měsíc, ale sem tam vynechám se přiznám 😕

kaci11
16. kvě 2016

Ahoj brala jsem nosifol mam dceru, brala jsem inofolic mam syna.🙂

ms.neomagic
autor
17. kvě 2016

@kaci11 To je krasny,a muzu se zeptat po jake dobe brani inofolicu se zadarilo?

timonek
17. kvě 2016

@ms.neomagic Inofolic mi Dr. doporučila po půl roce kvůli srovnání cyklu a ovulce a třetí měsíc jsem otěhotněla, ač se cyklus vůbec nespravil. Jsem si téměř jistá, že jsem ten poslední měsíc pocítila ovulaci a toho dne jsme nejspíš počali 🙂

ms.neomagic
autor
17. kvě 2016

@timonek Me ho prave vcera taky doktor doporucil,po pul roce snazeni,cyklus mam pravidenej,ale ted naposled jsem to mela jen 2dni a o ty doby mi je zle,mam porad tlak v podbrisku,chodim porad curat..proste se necejtim ve svy kuzi ☹

nazka
17. kvě 2016

ahoj, taky jsem psala už do podobné diskuze.. za mě inofolic ano. Pila jsem jedno balení a hned jsem otěhotněla.

ms.neomagic
autor
17. kvě 2016

@nazka Tak to je krasny slyset,a po jake dobe snazeni? Mam ted pred ovulaci,tak nevim jestli uz mam zacit pit ted nebo pockat do dalsiho mesice?

nazka
17. kvě 2016

@ms.neomagic přestala jsem brát prášky v září a tka od listopadu jsme si nedávali pozor. V půlce lednau jsem byla prvně u svého gyn a ten mi řekl, že mám malou a zakloněnou dělohu, což může způsobit nepravidelnou ovulaci (třeba i jednou za půl roku), tak mě docela vyděsil. Dal mi inofolic e hned po Valentýnu jsem našla // 🙂 pij hned, i při menstruaci. Inofolic obsahuje i důležitou kyselinu listovou. Když se nepovede při prvním balení, kup si druhé a hned navaž. Lékárnice říkala, že je dobré pít dvě, tři balení za sebou. Držím palce, ať to máte také tak rychlé a dvě balení nejsou ani třeba! 🙂

ms.neomagic
autor
17. kvě 2016

@nazka Moc dekuju,hned pro nej pujdu..my se snazime od ledna..v prosinci jsem vysadila...beru jeste Chytre miminko,ktere mi taky dal dr...ted jen nevim jestli mam uzivat oboji nebo si mam nechat to chytre miminko az se zadari?

nazka
17. kvě 2016

@ms.neomagic tak to jste čerství snažílci, to je dobře 🙂 chytré miminko neznám. Zeptej se ale v lékárně a poradí ti.

kaci11
17. kvě 2016

@ms.neomagic Ahoj dceru po trech mesicich a syna po mesici.🙂

kaci11
17. kvě 2016

@ms.neomagic pij to porad. Ja to pak jeste uzivala i zacatkem tehotenstvi. Preji mnoho zdaru.🙂

brrbrr
17. kvě 2016

Ja jsem pred pul rokem 2mesice uzivala Nosifol a nemela jsem pocit,ze by ne me mel nejaky vliv.Ani ovulaci jsem nemela.Minuly tyden jsme s manzelem byli poprve v CARu a tam mi doktorka doporucila INOFOLIC,ale s tim,ze mam brat dvojitou davku-sacek rano a sacek vecer....tak jsem zvedava jestli to nejaky vliv mit bude.Ale cenove je to teda masakr,kdyz mi staci baleni na 10dni...

kaci11
17. kvě 2016

@brrbrr Ahoj je to drazsi ale me to pomohlo. U dcery jsem brala tsky dva denne u syna jen jeden. Preji brzsky uspech.

shargianna
17. kvě 2016

@ms.neomagic ahoj! Já jsem pila inofolic v kombinaci s kontryhelovým čajem a otěhotněla jsem první cyklus této kombinace. Předtím se devět měsíců nedařilo. A pila jsem tedy dva sáčky denně 🙂

ms.neomagic
autor
17. kvě 2016

Holky to je super..vsem dekuji za odpoved..snad se i nam zadari..jsem snazilka teprve kratce,ale je to kazdy mesic zklamani,kort kdyz mi je 35 a kazdy mesic jste starsi a starsi..

michelette
17. kvě 2016

Zdravím, taky jsem měla Inofolic a po třech měsících jsem otěhotněla. A to se cca rok nedařilo. Brala jsem jen jeden sáček. A podařilo se. 😊 Tak přeji hodně stěstí 😊

ms.neomagic
autor
17. kvě 2016

To jsem rada..tak snad budu mit taky takovy stesticko..

monichka
17. kvě 2016

holky myslíte že je to lepší jak Gynex? Na něj jsem četla taky samou chválu... taky se rozhoduji co koupit

nazka
17. kvě 2016

@monichka inofolic Ti upraví ovulaci. GYnex neznám, ale co jsem vyčetla, tak celkově zlepšuje činnost ženských orgánů. Já ale prostě hlasuju pro inofolic,když mi pomohl 🙂

maarkeetkaaa
17. kvě 2016

Tak ted prisel 🙂 predpokladam ze ve ctvrtek zacinam brat..

kaci11
17. kvě 2016

@maarkeetkaaa zacni hned neodkladej to.🙂

nazka
17. kvě 2016

@maarkeetkaaa proč ve čtvrtek? 🙂 začni hned

brrbrr
17. kvě 2016

@monichka Brala jsem gynex a v CARu mi Dr. rekla ze je taky dobrej. Ale i presto mi radsi doporucila po dobrani Gynexu nasadit Inofolic,ze pry s nim maji daleko lepsi vysledky.

maarkeetkaaa
17. kvě 2016

@nazka ja myslela, ze se bere od prvniho dne cyklu..

nazka
17. kvě 2016

@maarkeetkaaa nene, hned 🙂 to ničemu neuškodí, naopak ;)

ms.neomagic
autor
17. kvě 2016

Tak uz mam objednano..to je des,6 lekaren a aniv jedny ho nemaji :-\ jak se teda bere,muzu hned zacit?

maarkeetkaaa
17. kvě 2016

Me ten balik prisel do prace, jeste jsem ho nerozbalila.... ale mam za to ze jsem nekde cetla 1. den cyklu

nazka
17. kvě 2016

@ms.neomagic
@maarkeetkaaa jj, já začala brát hned po vyzvednutí.. a nevynechat ani při ms

kaci11
17. kvě 2016

@nazka presne tak. Ja taky. Porad.🙂