Inofolic. Pomohl někomu k otěhotnění?

marketa1218
29. srp 2022

Ahoj, moc sem nechodím, ale chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti s Inofolicem. Přes půl roku se snažíme s manželem o druhé dítě, lékař mi doporučil Inofolic. Piji ho první cyklus, dva sáčky denně. Nestalo se některé, že po jeho užívání jste měla posunutou ovulaci? Pomohl vám k otěhotnění? Manžel zatím na spermio nebyl, ale pije Folandrol. Díky za vaše zkušenosti

aselluska
29. srp 2022

@marketa1218 nepomohl a stálo to hodně peněz

kokoska29
29. srp 2022

@marketa1218 já jsem teda brala inofolic a manžel folandrol...pili jsme to minimálně půl roku a nepomohlo to, já jsem necítila ani žádnou změnu 🤷 za mě teda asi zbytečně vyhozené peníze 🙈 ale neříkám že to někomu nemusí pomoct...třeba i jako placebo efekt 😊

paja123kluci
29. srp 2022

@marketa1218 měla jsem ho tři měsíce , poté jsem zkusila Gynex kapky a Sarapis plus a do dvou měsíců se povedlo za mne si myslím že mne ano protože mindr říkala že mám krásné folikuly což předtím jsem měla jen malé a prostě málo tak prý schopné oplodnění. Je to otázka co přesně u mne zabralo ale má poslední ovu u tohoto těhotenství byla měřená folikulometrie a dle Dr krásné tři folikuly obrovské, ten den jsme zadělali a povedlo se. Možná náhoda možná štěstí 🥰 po roce snažení. Přeji šťastný vydařený brzký úspěch.

jako_mala_holka
29. srp 2022

Nám poprvé asi pomohl Nosifol a Folandrol, mně to minimálně krásně srovnalo cyklus (mela jsem dlouhé a nepravidelné, jeden třeba 40 a druhý 70 dní) a ovulace byla ukázková... Podruhé jsem otěhotněla hned napoprvé, pomalu ani nevím jak, začala jsem pít Fertipronu, brala jsem ji asi týden, max dva, když se zadařilo, tak to tomu neprisuzuju 😁 poprvé jsme se snažili skoro rok, je možné, že v tom byla i psychika a taky se léčím se štítnou žlázou, tak těžko říct...

marketa1218
autor
29. srp 2022

@jako_mala_holka Jojo, já mám taky hypofunkci štítné žlázy. Ona je to prostě taková sázka do loterie, jenom už mě to malinko stresuje, ale první dcerka si taky dala na čas. Tak snad to vyjde i po druhé 🙏

kapecko22
29. srp 2022

@marketa1218 My se snazili 22 mesicu. Vyzkousela jsem kdeco... Posledni cyklus jsem brala Nosifol tablety. Nekdy 2x denne, nekdy 1x. Nekdy jsem uplne zapomnela. No a dobrala jsem posledni... A nasla jsem //. Nevim, zda to pomohlo... Ale takova je moje zkusenost 😊

jako_mala_holka
29. srp 2022

@marketa1218 určitě to vyjde 🙂 držím palce

gbp
29. srp 2022

@marketa1218 mne 2x 🙋🏼‍♀️☺️👍 vzdy za 3 mesice

marketa1218
autor
30. srp 2022

@kapecko22 díky, každé tělo je jiné. Já mám cykly celkem pravidelné, ovulace také prokázána, ale zatím nejde. A teď po užívá Inofolicu nevím jak ta ovulace byla, podle ovu testů mi přišlo, že jsem jí snad ani neměla, nevím. Normálně jí mám 14,15 den. Potvrzeno folikumetrii. Každopádně jsme se snažili, tak uvidíme.

zlaticko22
30. srp 2022

@marketa1218 já ho beru tři měsíce a zatím teda nevím...v červnu super, to jsem byla nadšená (upravený cyklus, ovulace zachycená), červenec rozhozený cyklus (ms o 12dní dříve,bez ovulace) a srpen zas bez zachycené ovulace(dle testů) a už den ms být měla a nic (tt negativní)... ale ještě mu šanci dávám.. stojí to sice dost peněz, ale aspon mám pocit, že můžu nějak tělu pomoct

kapecko22
30. srp 2022

@marketa1218 drzim palce. Chce to cas... My fakt cekali 22 mesicu... A doted nechapu, ze jsem ty // fakt nasla. Zitra jdu poprve na gynekologii

marketa1218
autor
30. srp 2022

@kapecko22 My jsme na první dcerku taky čekali tak rok a půl. Teď jí budou tři roky🙂Takže vím no, ale když není nikde problém, tak je to takové dlouhé to čekání. A moc gratuluji.

marketa1218
autor
30. srp 2022

@zlaticko22 Také mu dám určitě šanci, teď budu tedy čekat, jak to dopadlo. Já jsem pocitově na sobě ovulaci asi cítila, natekla prsa, bolest v podbřišku, ale na testech se mi zdálo, že nezachyceno . A zase je pravda, že bez toho Inofolicu jsem na sobě nepoznala vůbec nic.

niki1101
30. srp 2022

@marketa1218 já ho brala taky asi čtvrt roku a nepomohl.. spíš mi ještě rozházel cyklus tak, že jsem 4 měsíce jen špinila, nic víc.

marketa1218
autor
30. srp 2022

@niki1101 Přesně tohle mi při prvním plánování miminka udělal kontryhel. Tak doufám, že Inofolic ne🙈