IVF asistovaná reprodukce - jaká klinika je nejlepší?

divoska12
3. dub 2019

Poradíte jaká klinika je nejlepší

kkacca
3. dub 2019

Pro každého ta kde se mu povedlo otěhotnět 😂 asi by to chtělo vedet třeba město nebo tak..

xxxdeny
4. dub 2019

Ja byla strasne spokojena v Pronatalu v Praze. Uzasny pristup, oproti Gestu, neodmitli mi udelat zadne vysetreni, strasne prijemny personal, krasna lokace v lese.

sudylichozrout
4. dub 2019

@xxxdeny ja jsem byla v Gestu, nakonec slo jen o konzultace a zakladni vysetreni, protoze cely problem byl jen ve zbytecne a navic nevhodne nasazenem Utrogestanu, ale na pristup si nemohu stezovat. Absolvovala jsem vstupni konzultaci, hormonalni profil, nekol8k kontrolnich UTZ, test pruchodnosti vajecniku a manzel spermio. Vse dopadlo nadprumerne dobre, tak jsem jen vysadila Utros, ktery moje byvala gyndarka predepisovala snad i na zapal plic a dalsi mesic jsem otehotnela. Navic Gest nepatri Babisivi, dalsi velke plus.

xxxdeny
4. dub 2019

@sudylichozrout a muzu se zeptat, koho jsi mela jako osetrujiciho lekare? Ja dokud jsem mela Cermakovou a Cernyho, bylo to super. Pak jsem nafasovala Alexandera a Polakovou a bylo to zoufaly😔

sudylichozrout
4. dub 2019

@xxxdeny pokud si vzpominam dobre, tak pana doktora Sulce a pak Alexandera. Byla jsem tam cca 5x.