Jak mám počítat 1. den cyklu?

jetotady
3. kvě 2014

Holky, moc vás prosím o radu ohledně MS.Chci se zeptat, jak mám počítat 1DC? V sobotu 19. 4. jsem měla slaboulililinké špinění a 20. 4. už silnější. Odkdy mám počítat první den MS?? Od soboty nebo až od neděle?? Děkuji moc za odpověď i když sama vím, že dotaz je hloupý ☹

karlos12
3. kvě 2014

Ahoj,hloupý není.Ale také nevím.Ale špinění se asi nepočítá,nebo alespoň to slabé ne.Já bych pocítala až neděli. 🙂

terinda
3. kvě 2014

Slabé špinění bych taky nepočítala 😉
V centrech se ms po 18.h počítá až od druhého ne.

jetotady
autor
3. kvě 2014

@karlos12
@terinda
Holky jste zlatíčka, moc vám děkuji za odpověď. Já si totiž vůbec nebyla jistá, jak to vlastně má být. Každopádně vám moc děkuji.

chris_n
3. kvě 2014

myslím, že ms by se měla počítat až od dne, kdy lehce krvácíš. Prý snad ani špinění se nepočítá

jetotady
autor
3. kvě 2014

@chris_n jj, už jsem to vzala v potaz 🙂 já si právě nebyla jistá, jestli to počítat nebo ne. On ten den asi nějak nehraje roli, ale chci v tom mít pořádek. ;) děkuji

pikvik1
3. kvě 2014

@jetotady Já když jsem měla jít na hormonální profil a bylo důležité kolikátý den cyklu jsem, tak mi sestřička říkala, ať 1. den cyklu počítám už od špinění, kdyby bylo. Dál jsem to s ní nerozebírala ...

dotinka
3. kvě 2014

Spineni se nepocita 🙂 1DC by mel byt az od jasne krve 🙂

anina32
3. kvě 2014

Když jsem si při IVF měla začít píchat injekce od druhého dne cyklu tak jsem taky nevěděla jak to pocitat. První den jen lehce špiním, až druhý den se to rozjede. Ale počítala jsem jako první den už to špinění a IVF vyšlo na první pokus 😉

terezasv
9. kvě 2014

mě doktor řekl,že i slabé špinění zn.první den cyklu...tak jsem z toho jelen 😕 😀

monivo
9. kvě 2014

Taky si myslim, ze i spineni se pocita.