Jak na miminko? Máte osvědčené tipy?

jamborecka
3. říj 2015

Dobrý den,chci se zeptat s přítelem se snažíme delší dobu o miminko a furt nic.. Nemáte nějaké osvědčené tipy jak na to? Děkuji a přeji hezký den 🙂

tonictek
3. říj 2015

Záleží co je to delší doba?? jinak pokud to nejde, tak navštívit gynekologa a on udělá patřičné vyšetření, aby se zjistilo, proč to nejde...jinak je samozřejmě důležité vědět zda je ovulace - takže bud měřit BT nebo ovulační testy, taky je možné brát různé bylinky - kontryhel atp, ale s tím já zkušenost nemam....přeju at se brzo zadaří 🙂

luciestancova
3. říj 2015

ahojky, taky se snažíme, od prosince 2014 neberu antikoncepci a usilovně jsme na tom začali pracovat na začátku srpna, usilovněji znamená, že měřím bazálku, beru listovu, inofolic a manžel folandrol, každý den druhý cyklus dělám ovulační testíky, protože mám cykly nepravidelně, piju kontryhelový čajík, po sexu už nevstávám z postele (večer 😀), zatím se nezadařilo, ale snad brzy 🙂

everunka
3. říj 2015

Tak ja jsem brala poctive vitaminy uz predem a ten mesic, co se zadarilo jsem delala ovulacni testy a koupila si conceive plus. ( take pokud zapojis pravidelny sex, ob den az do pozitivniho O testu a pak tri dny kazdy den) urcite se brzo zadari🙂

anettak
11. říj 2015

Zdravím holky snažilky 🙂 od pul března neberu antikoncepci (brala jsem ji 8 let) poslední měsíc beru kyselinu listovou a piji pravidelně 2 krát denně kontryhelový a kotvičníkový čaj,s přítelem bychom chtěly miminko,kdyby jste měla některá vyzkoušené tipy nebo rady,budu za ně ráda 🙂

bartvebartve
30. říj 2015

Snažíme se třetí měsíc.. tento jsme také zapojila kontryhelový čaj, a začala měřit ovulačními testy, jelikož mámtaké nepravidelnou menstruaci... První dva měsíce jsme to neřešila, tento jsme na to začala více dbát 🙂 snad se brzo povede

jamborecka
autor
1. lis 2015

U nějaké diskuze jsem četla,že se má dělat svíčka,nezvedat se a dlouho ležet. Nějaká paní psala,že si pomáhá prstama (že si to zatlačí hloubějci).. My se snažíme už dlouho a urt nic.. :/

kacorek85
1. lis 2015

My se snažíme od loňského května. Předtím jsem brala antikoncepci necelý rok.
Ze začátku jsem poctivě pila kontryhelový čaj a polykala kyselinu listovou.
Teď jsem to nějak přestala řešit. u nás je problém, že přítel je přes týden mimo a jsme spolu jen o víkendu. Ale začala jsem studovat, tak se nám možná brzy zadaří 🙂
Každopádně Všem moc držím palce 🙂

jamborecka
autor
1. lis 2015

Také Vám držím palce 🙂

anettak
9. lis 2015

holky vám všem držím palečky 🙂 ja jsem dostala od doktora prásky na nepravidelnou menstuaci a když se nám nepovede do 4 mesicu otehotnet tak pujdeme na testy zda je vse v poradku, rada bych aby jsme na testy nemuseli, hlavne kvuli memu piteli 😒

lalinka1993
9. lis 2015

Nevím jestli to není jen náhoda, ale zadařilo se v tom měsící kdy jsem pila kontryhelový čaj a vyzkoušela prstíkovou metodu 😀

jamborecka
autor
10. lis 2015

Jak se dělá správně ta prstíková metoda?

lalinka1993
10. lis 2015

@jamborecka Po styku si podložíš polštářem zadek, zavedeš prst do pochvy a "dotlačíš" spermie až k čípku, ale fakt nezaručuji, že právě tohle mi pomohlo třeba to byla opravdu jen náhoda

jamborecka
autor
11. lis 2015

To zkouším a nic :( Tento měsíc máme jít k doktorovi jestli není třeba v přítelovi chyba,protože už se snažíme přes rok :(

monika2335
19. pro 2015

Dobrý den,
chci se zeptat - Už půl roku se s přítelem snažíme o miminko. Ale nějako se nedaří, z 80% hodně dělá psychika. Moc na to myslíme.. přáli bychom si ho. Připadá mi, že všude, kam se jen podívám - vidím těhotné ženy a já furt nic. =( Už jsme zoufalí. Je to možná hloupé, ale nemáte nějaké ověřené přírodní či lékařské rady, čím bychom tomu mohli pomoci?
Děkuji za rady =)

lichtakova
19. pro 2015

Tak nam se prvni podarilo "dodelat" po delsi dobe, myslim,ze tekrat mi pomohlo uvolneni kostrce,uplne jsem citila,kdyz jsem sla od fyzioterapeutky,jak mi to vsechno povolilo,takze za me-zkusila bych bud cviky,treba Mojzisovou nebo treb brisni tance,to taky holkam hodne pomaha. Ja se rika,ze ma clovek z neceho "stazeny zadek",tak to opravdu tak je,ja to na sobe i citim,jak mam stres,ze se to tam vsechno kousne.