• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké máte příznaky ovulace?

16. března 2017 
holky ted po potratu sem začala měřit BT, asi týden "po" asi týden dobre, teplota okolo 36,2 + ted 2dny BT 37,0 a dnes 37,9 :astonished: někdo zkušenost??? nemocná si nepřijdu, jiné problémy nejsou
26. zář 2016 v 15:30  •  2 děti - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,chci se zeptat,uz ste měla někdy některá,že při ovu ste měla bílý held ne průhledný a táhnoucí se?Děkuji.Oči jsem měla 27.10 a byl právě ne průhledný,ale bílí tekutý
2. lis 2016 v 00:39  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikynikol25 omlouvám se,přeskakují mi pismenka
2. lis 2016 v 00:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, meli jsme styk az cca 24 hod po probehle ovulaci...myslite zei presto mam nejakou sanci otehotnet?
2. lis 2016 v 09:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mam otazecku,mam Ovulace,cítí bolesti v podbrisku,ale to poslední den podle kalendáře,neni to divné na konci plošných dni?
5. pro 2016 ve 20:01  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kakatko1982 ahojky me to tenhle měsíc taky boli dost zvláštne radši to ničemu neprisuzuju ale mám to na přeskacku.podle me od ovulace te to muze pobolivat az do menses:confused::confused::confused:
7. pro 2016 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ... jsem 3roky po vysazení HA a od te doby me trápí nepravidelna menstruace a s tím i spojená ,, neplodnost " . Snažíme se,ale necháváme tomu pořád volný průběh . Můj gynekolog s tím pořád nic nedělá,doporučuje mi znovu začít brát HA, ale to.já nechci .
Zjistila jsem, že mívám ovulaci tak týden pred menstruaci,jenže tento měsíc byla hodně bolestiva . Měla jsem v jeden den hrozný bolesti v pravem vaječníku, bylo mi na zvracení ,motala se mi hlava a polival me studenej pot,až jsem myslela,jestli to.není slepak... celý týden až do.menstruace jsem jen.spinila . Sex s přítelem jsme meli.během týdne dvakrát . Stalo se to nekdy některé? A třeba se zadařilo ? :slight_smile:
27. pro 2016 v 01:47  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stalo se vám někdy, že jste měly plodný hlen hned po MS? Jsem 6 týdnů po revizi kvůli zamlklého těhotenství a zdá se mi, že tělo funguje jinak, než jsem byla zvyklá. Po první porevizní MS (která přišla po 26 dnech a trvala 4 dny+1 den silnější špinění) jsem 6 a 7 DC měla ukázkový plodný hlen i na toaletním papíře po utření, nemusela jsem ho hledat. Od té doby se neobjevil a ovulace bývala dříve okolo 12-14 DC při cyklech 24-26 dnů. Od 13 DC je mi špatně od žaludku a nechápu proč (dnes 16 DC). Nemocná nejsem, nic zvláštního jsem nejedla a na PMS i těhu příznaky je to moc brzo, MS má dojít za 10 dnů. (v tom nepovedeném těhu mě natahovalo z vůně jídla, parfémů, atd. cca týden před MS)
28. pro 2016 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneta698 ja mam pri ovulaci taky šílené bolesti . Dokonce kdyz jsme polodili první dceru tak jsem se modlila at uz je konec :slight_smile:))) úplne me pícha ve vaječníku . Budu držet palce :slight_smile:
29. pro 2016 ve 22:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám zpoždění týden a tt negativní,může se stát že místo Ms měla ste ovulaci??Na prstech když jsem nahmatala na deloznim čípku tak my zůstalo bilej vadnaty bílý a trochu kus lepkaveho,stalo se to některé děkuji.
30. pro 2016 v 15:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy prosím o radu ... Když teda pociťujete bolest břicha to znamená že je už ovulace nebo bude teprve ?
5. led v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. brala jsem clostik a v téhle době bych měla mít ovulaci. V noci jsem se vzbudila a bylo mi divné od žaludku, odpoledne se mi zničehonic hrozně nafouklo břicho během chviličky a chodím každou hodinu na malou. Teď jsem myslela že po WC ani nezapnu gatě a budu sedět v práci v rozeplych. Mám chvilkama zimnici a hoodne mě bolí v podbřišku, chodím v predklonu. Může to vsechno být tou ovulaci?? Bojím se abych místo ní z toho clostiku neměla cystu třeba. Dá se to vůbec nějak rozeznat?
7. led v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som ovu nikdy necitila, ale vcera som bola u Dr. a podla UZV mi urcila, ze v priebehu niekolkych hodin pride ovulacia na lavom vajecniku. Tak som to mohla odsledovat a ozaj, o taku pol hodinu prislo jemne zretelne pichanie dolu vlavo v podbrusku a trvalo to par sekund :slight_smile:
11. led ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,v červnu jsem měla mimodel.tehu,revize,pravý vejcovod pryč,vaječník mi zůstal.BT merim a ovulaci sleduji 4.mesic.Před operaci jsem o ovu nikdy ani nevěděla,teď jeden měsíc (když ovuluju z levé strany,teda asi)opět ani nevím.a ten "lichý" měsíc,kdy předpokládám ovu z pravé strany,mám bolesti i několik dní.tento měsíc tak silné,že jsem nemohla ani vstát a lehla na zem.trvalo to asi hodinu,pak už jen běžná,snesitelná bolest.mate někdo zkušenosti?Jestli jste po odebrání vejcovodů postrehly také něco podobného.
16. bře ve 20:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek