Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Jaké ovulační testy doporučíte?

janinka186
5. bře 2014

Holky prosím doporučtě mi nějaký odzkoušený ovulační testík. Na netu se dočítám, že ty úplně nejlevnější nejsou nejlepší. Děkuji 🙂

zlatelevizeedna
5. bře 2014

@janinka186 já nevím, ale kupovala jsem je vždycky na ebay ve velkých baleních (vyšly mnohem lépe než z lékárny) a zafungovaly. Jednou, tuším, Wondfo a podruhé nějaké úplně no-name.

sariss
5. bře 2014

Ja pouzivala kombinaci levnych a drahych- ty uplne obycejne co jsou bud na ebay nebo amazonu to je jedno. Pokud mas nepracidelny cyklus tak nez vychytas kdy zacit potrva. Je dobre delat navecer a rano aby byla jistota ze ovulaci neprosvihnes. Ale fakt ja koupila balik 20ti snad za 7€. Ja jsem to udelala tak ze jsem jeste pres ebay koupila i balik 20ti drahych clearblue ovulaku tam se ti ukaze smajlik kdyz je pozitivni a nemusis lustit carky, ale kdyz vyndas tu tycinku tak ty carky taky vidis takze na tom jsem se naucila jak ma pozitivni vypadat a ze fakt kdyz ta testovaci carka neni silnejsi nez kontrolni pozitivni ten ovulacni neni narozeil od tehotenskeho;) a pro jistotu kdyz se mi zdal pozitivni ten levny udelala jsem tenhle clearblue. Tehotna z 2. snazeni...hodne stesti!

margotecka
5. bře 2014

@janinka186 Tak za mě určitě ovu tetsy Dr.Max. V krabičce je jich 7, tudíž na jeden cyklus a stojí 89kč. Navíc teď v Dr. Max mají akci na jejich výrobky 2+1 zdarma 🙂

ellenie
5. bře 2014

@margotecka to vazne maji takovou akci? tak to musim jit nakoupit ovu testy🙂

margotecka
5. bře 2014

@ellenie Jojo, akce trvá celý měsíc, taky si tam ještě skáknu i pro těhu testy 🙂

ellenie
5. bře 2014

@margotecka a jeste se zeptam, musim mit tu zakaz. kartu Dr. Max, abych dostala 2+1 zdarma?

margotecka
5. bře 2014

@ellenie Ne, nemusíš, taky jsem ji neměla, ale teď jsem si ji zařídila, protože tam budu chodit častěji, zjistila jsem, že je to asi jedna z nejlepších lékáren 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli