Je nějaká šance?

janickavelek01
23. led 2022

Ahojky, zdravím všechny.
16.1. Jsem měla podle pozitivního testu ovulaci (čárka silnější než testovací), byla posunutá, měla být kolem 8.1.a menstruaci jsem měla dostat 21.1
K věci, 16. Jsem měla nechráněný sex s přítelem, dnes jsem 7dpo ale tt je negativní, je ještě brzy nebo měl někdo už takto brzo aspoň ducha? Menstruaci bych měla asi dostat za týden. Je těchto diskuzí asi mnoho, tak se omlouvám, že ji zakládám znovu.
Jinak mám doma už syna a stále kojim.

izzylka
23. led 2022

7 dpo je brzo 🤷🏻‍♀️

janickavelek01
autor
23. led 2022

@izzylka dobře, děkuji, případně kdy začít testovat?

graag
23. led 2022

Nejdříve tak 10 DPO ale lépe až po promeškané menstruaci.
Záleží na testu taky. Některé jsou citlivější a některé míň. Takže pokud chceš testovat brzo, musíš si pořídit i test který je citlivější (zeptej se jakou hladinu Hcg zvládne rozeznat).

izzylka
23. led 2022

@janickavelek01 ono taky záleží, jak dlouhou máš tu fázy od ovulace po ms...ideálně tak 12 dpo už by mělo být něco vidět 🤔

lenerka1
23. led 2022

Záleží, kdy se mimčo uhnízdilo v děloze, což bývá 5-12 DPO, a zhruba 2 dny trvá než je hladina HCG zachytitelná testem... takže některé můžou mít dušíka i 7DPO, jiné až 14DPO - obojí jsou to extrémy, těch 10-12 DPO jak píšou holky je pravděpodobnější průměr.

pajav
23. led 2022

@janickavelek01 Já jsem měla prvního ducha až 11 DPO ;)

janickavelek01
autor
24. led 2022

@lenerka1 děkuji moc🤗já jsem nedočkavá, tak testuju skoro pořád bože🙈

janickavelek01
autor
24. led 2022

@pajav super, děkuji moc🤗a jinak gratulace!

lenerka1
24. led 2022

@janickavelek01 Tomu rozumím, taky mě bavilo testovat 🙂 To napětí, jestli to je fakt stínek a bude sílit nebo jen hra světla a zbožné přání. Od všech tří mám schované testy od úplně negativních po dálnici a to se mi u prvního objevil duch už 9DPO, u druhého až 13DPO, u třetího 10DPO. Pokud to člověka nestresuje, tak testování zdar 🙂