Je tento ovulační test pozitivní?

dc123
19. lis 2022

Ahoj holky. Můžete mi, prosím, poradit? Je tento ovulační test pozitivní? Snažíme se 6 měsíců a tento je za celou dobu nejvíce vybarvený. Včera večer mě začal bolet podbřišek na levé straně (ale test byl míň vybarvený než tento dnešní) a dnes to přetrvává. Vím, že by měly být čárky stejně barevné, nebo testovací silněji než kontrolní, ale toho jsem zatím nedošla. Cyklus mám 22-23 dní, od 14. DC budu teď již třetí měsíc brát Duphaston. Děkuji za odpověď. 😊

martina_cz
19. lis 2022

@dc123 není pozitivní, ale mě tyhle testy nikdy neukázaly pozitivní. Doporučuju testy z benu, ty ukazují spolehlivě.

dc123
autor
19. lis 2022

@martina_cz Děkuji za odpověď. Tyhle jsem měla a ukazovaly mi všechny ducha celý měsíc. 😏

martina_cz
19. lis 2022

@dc123 pak bych zjišťovala jestli vůbec máš ovulaci a nasadila vitamíny na její podporu. Ducha můžou ukazovat, protože v těle je lh hormon furt ale při ovulaci hladina vyletí. Tady je ukázka testů z minulého cyklu.

dc123
autor
19. lis 2022

@martina_cz Podle křivek za uplynulé měsíce ovulaci mám, jen v těch testech není vidět. Možná něco dělám špatně, nevím. 😏 🙂

martina_cz
20. lis 2022

@dc123 testuj víckrát za den, je možný že si nezachytila nejvyšší hladinu 😊

nina004
20. lis 2022

@dc123 Nie je ešte pozitívny. Ovulačné testy môžu ukazovať čiarku celý mesiac ,ale pred ovuláciou bude čiarka rovnako silná alebo aj silnejšia ako kontrolná. Používala som tieto testy a vždy mi dobre ukázali. Ja som ten prípad ,čo mal rôzne silné čiarky celý mesiac.

alkabo
21. lis 2022

Já ovulaci nikdy testem nezachytila a je jedno jaký jsem používala a kolikrát denně, věděla jsem o ovulaci díky teplotě a to stačilo. Čekám druhé dítě, takže za mě kašlat na testy a měřit raději teplotu.

jezz1e
21. lis 2022

Za mě je pozitivní a spermie navíc chvíli vydrží. Nikdy jsem neměla čárku stejnou nebo silnější a přesto jsem díky testům 4x přirozeně otěhotněla.

dc123
autor
21. lis 2022

@nina004 @alkabo @jezz1e Děkuji za odpovědi 🙏🏼 Druhý den již byla čárka o něco slabší, tak jsem možná nezachytila vrchol. Testovala jsem po druhé odpoledne, tak možná byl vrchol až později odpoledne. Každopádně snažili jsme se večer před a ráno po tomto testu (mimo jiné), tak uvidíme. Teplota mi sice ukazuje za minulé dva měsíce pěknou křivku s ovulací, ale tento měsíc mám problém, že se v noci často budím a v 5 vstávám do práce, takže si myslím, že tento měsíc není každá z naměřených teplot relevantní. Uvidím a případně poprosím na gynekologii o folikulometrii, abychom příště věděli, kdy se posnažit více. Za odpovědi mockrát děkuji 🙏🏼 😊

ada22
21. lis 2022

Já nikdy ovulační testy neměla úplně pozitivní. Ale vzestupná a sestupná tendence na nich byla vidět. Jinak je tam víc dnů, kdy se může zadarit. 🙂

dc123
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
dc123
autor
28. lis 2022

Ahoj holky. Dnes jsem 9DC po výše foceném ovulačním testu, celkově pak 19.DC. Začalo mě bolet v podbřišku, spíše na pravé straně a světle-růžově špiním. Mám se plašit, že by přicházela MS takto předčasně? Jinak mívám cyklus 23 dní.

alkabo
28. lis 2022

neplaš, třeba se zadařilo a naopak cítíš jak hnízdí 😉

dc123
autor
28. lis 2022

@alkabo Tak ty křeče trvaly jen cca hodinu, a zlehka načervenale špiním na toaleťáku, když jdu na malou. Na malou ale lítám zhruba každých dvacet minut, přitom bych neřekla, že bych pila nějak víc. Možná jsem někde nastydla. Uvidím. Každopádně děkuji za podporu. Po půl roce snažení už mně vyvede z míry všechno. 😏😊

ada22
28. lis 2022

Tak to by i mohlo klapnout. Já taky že začátku byla nonstop na WC

jezz1e
28. lis 2022

@dc123 8 den jsem přesně takhle špinila, 10 den jsem našla ducha a teď mě tu kope do žeber 😏 držím palce!

dc123
autor
29. lis 2022

@jezz1e @ada22
Tak se začínám modlit, aby to neodešlo o víkendu s menstruací, pokud to tam je. Ale je mi divné, že bych měla mít týden do menstruace a přesto se mi neskutečně v uplynulém týdnu zlepšila a rozjasnila pleť, přestaly se mi mastit vlasy a mám pocity, ze zbožňuji celý svět. Většinou mám už touhle dobou blbou náladu a čelo poďobaný jako při neštovicích. Tak uvidím. 🙏🏼🤩

ada22
1. pro 2022

@dc123 tak jak? 🙂

dc123
autor
1. pro 2022

@ada22 Čtvrtý den a pořád špiním, teď už krví, ale jen tak na umazání intimky. Po každém jídle mě divně bolí břicho, většinu dne se mi houpe žaludek (ale na to by bylo stejně brzo). Na to, že bych to měla za pár dní dostat, mám abnormálně dobrou náladu (doposud jsem měla před MS vždy nálady jak na kolotoči). Pleť mám jako porcelánová panenka, což taky nemívám. MS by měla normálně přijít až v sobotu, tak zatím netestuju. Moc tomu ale nevěřím, možná je to spíš vsugerovaný.. 🙂

dc123
autor
1. pro 2022

@ada22 jo a jsem nonstop neskutečně unavená a pořád je mi hrozná zima. 🙇🏽‍♀️ Což s tím nejspíš vůbec nesouvisí, ale ta psychika po půl roce snažení. 🤦🏽‍♀️😀

ada22
1. pro 2022

Jo to já měla těhotenské příznaky každý měsíc 😃

dc123
autor
5. pro 2022

@jezz1e Prosím tě, jak dlouho jsi špinila? Jen ten jeden den?

alkabo
9. pro 2022

@dc123 Tak co? Nějaká změna?

dc123
autor
10. pro 2022

@alkabo Ahoj. Zatím nic. 12 dní jsem špinina, mám týden zpoždění. Dva dny zpět jsem měla v noci bolesti pravé strany břicha, ráno jsem slabě růžově zašpinila a od té doby nic. Cítím se dobře, nic mě nebolí. Test jsem dělala 23.DC a byl negativní. V pondělí budu dělat další test a půjdu k doktoru, tak uvidím. Moc tomu ale nevěřím, když jsem takhle dlouho špinila. Podle mě to špinění teda bylo z Duphastonu, ale nevím.. 😏🙂

alkabo
11. pro 2022

@dc123 Nechci dělat plané naděje, s tím Duphastonem zkušenosti nemám, ale zpočátku jsem také celkem dlouho špinila, bolelo mě v podbřišku (tuším vlevo) a tak mě doktorka radši vyšetřovala dost brzy, aby se vyloučilo mimoděložní, ale vše bylo nakonec v pořádku a na svém místě.

dc123
autor
12. pro 2022

@alkabo Ráda bych byla optimistická, ale po tolika zklamáních, to už úplně nejde a spíš čekám to horší, abych z toho pak nebyla zdrblá. Měla jsem 2 negativní testy pár dní po sobě, takže to nebude nic, spíš nějaká hormonální nerovnováha zase. Dnes jdu na gyndu.. 🙂

annah1111
12. pro 2022

Ahoj holky, můžu poprosit o radu? Dělám si Ovu testy a pořád je takto viditelná druhá částka, nikdy jsem to takto neměla. BT mi taky ještě ovulaci neukázala. Stalo se Vám to někomu? Děkuji 🙂

dc123
autor
12. pro 2022

@annah1111 já to mám takhle celý měsíc.. Nemůžu ti ale říct, jestli je to běžné nebo normální, sama nevím..

dc123
autor
12. pro 2022

@alkabo Syndrom polycystických vaječníků, prý nikdy přirozeně neotěhotním. Po následující menstruaci začínám stimulaci ovulace uměle a musím se začít modlit..

alkabo
12. pro 2022

@dc123 já mám polycystické vaječníky taky, doma dvouletou cácorku a druhé teď čekám, moje doktorka mi řekla ještě před dcerou to samé, ať nepočítám s tím, že bych měla přirozeně děti a že ať jdu do CARu. Že jsem typický případ. Já tehdy šla na kurz hormonální jógy o kterém jsem delší dobu uvažovala, kvůli problémům s hormony které patří k PCOS. Po kurzu jsem cvičila jen občas, ale za dva měsíce jsem šla doktorce říct, že jsem těhotná a musím přiznat, že jsem si ten její obličej dost vychutnala. Hlavně proto, že diagnózu znala už dva roky a neobtěžovala se mi ji sdělit.