Ovulační test. Je pozitivní?

8. led 2024

Zdravim. Testuju ovulacnimi testy a vzdy vychazi hodne slaba carka. Predevcirem poprve trosku tmavsi, ale od vcera (testovana dvakrat) je silnejsi opravdu o hodne, dnes nepatrne silnejsi nez vcera, ale porad ne stejne silna jako testovaci. Myslite, ze uz se to da brat jako pozitivni test? Testuji uz treti cyklus a nikdy jsem nemela takhle silne carky vice dni.

lilian2111
8. led 2024

Za mě ještě kousek chybí.

krisstina93
8. led 2024

Za mě porad negativní, má byt minimálně tak silná jako ta kontrolní, muze byt i silnější. Možná ještě nějaký den chybí.

autor
8. led 2024

Dekuji za nazory.

autor
9. led 2024

Dnes už takto negativní, tak asi ovulace byla včera. Vychází to i podle zkušeností z předchozích cyklů. Je někdo, kdo měl potvrzenou ovulaci, ikdyž test nebyl úplně silný jako kontrolní čárka?

walmic
9. led 2024

Ano, pak jsem se i na testy vykašlala a naučila se vysledovat příznaky-bolest, hlen atd. Já když měla nějakou druhou čárku, šlo o ovulaci. Jinak tam skoro žádná nebyla.

autor
9. led 2024

@walmic ano, taky se snažím sledovat i jiné příznaky. Můžu se zeptat, kdy u vás skončil plodný hlen? V den ovulace nebo až po? Dle testu, který byl tedy zřejmem včera pozitivní, by měla být ovulace dnes, ale já už dnes mám celkem pocity sucha, to je normální?

lilian2111
9. led 2024

Příznaky ovulace - bolest, výtok, pozitivní test jsou PŘED ovulací. Takže od pozitivního testu je cca za 12-48h

autor
9. led 2024

@lilian2111 díky