Je test pozitivni?

florida2001
22. čer 2019

Chci se zeptat, pred 5-6 dny jsem si delala asi 5 digitalnich testu co mi potvrdily tehotenstvi. Hcg krevni test byl pred tydnem 105 mIU. dneska jsem si chtela zopakovat test ( hned rano) a ta druha carka je mnohem ma s tim nekdo zkusenost? mam hroznou obavu ze je neco spatne 🥺 mela bych byt 5 tydnu tehotna.

katka_nedo
22. čer 2019

@florida2001 uplne klid.Zaprve se testuje vzdy stejnym testem,aby se vysledek zobrazil objektivne.Ja mela na jednom tu caru uplne mazec silnou a na druhem(jinem typu) slabsi.Takze kup jeste balicek mamatestu a delej nen ty a uvidis.Ne vsak kazdy ma ty cary uplne stejne.U syna jsem je take mela slabsi.U dcery dalnice.

sudylichozrout
22. čer 2019

@florida2001
@katka_nedo
Ja bych asi uplne v klidu nebyla. Pri hCG 100+ jsou uz na testech dalnice. Pokud byl pred tydnem z krve tento vysledek a hCG se zdvojnasobuje kazdy druhy den, melo by byt v krvi uz kolem 1000 mlU. A test by vypadal jako ten muj.
Pokud je vsak test slaby, jako na zakladatelcine obrazku (podle me zkusenosti se tato intenzita rovna cca 60 mlU), bala bych se, ze tehotenstvi neprosperuje, zejmena pokud jsou carky slabe na vice znackach.
Takze nejlepsi reseni je, nechat znovu udelat krevni test.

kkacca
22. čer 2019

@florida2001 a proč si na ty krvi byla jenom jednou a delas digitální testy, to mo nemá smysl, zajdi v pondeli na krev a budeš vedet 🙂

odula
22. čer 2019

@florida2001 ženy proč se takhle dobrovolně mucite 🤦‍♀️

florida2001
autor
22. čer 2019

@kkacca na krev jsem sla nez jsem odjela na dovolenou, chtela jsem si to potvrdit

kkacca
22. čer 2019

@florida2001 krev má smysl dvakrat, abys videla jestli hcg roste..

katka_nedo
22. čer 2019

@sudylichozrout u syna jsem si tech testu delala vic dni a nebyly tak silne.U dcery jsem mela dalnici.Nejlepsi je testovat jednim testem

09daska
24. čer 2019

Ahoj holky, vidíte tam něco...

juliemichal
24. čer 2019

@09daska ahojky vidím,ale kousek od kontrolní čárky ☹ udělala bych další,toto je nekvalitní test bohužel ☹

09daska
24. čer 2019

Na druhém už nic není.. Ach jo

florida2001
autor
24. čer 2019

@florida2001 tak jsem nakonec skoncila na pohotovosti s krvacenim ( hcg kleslo takze zamlkle tehotenstvi)

katka_nedo
24. čer 2019

@florida2001 Achjo.To me mrzi

sudylichozrout
24. čer 2019

@florida2001 ahojky, mrzi me to, ale myslela jsem si, ze to nedopadne. Podle toho, co jsi psala...

katka_nedo
24. čer 2019

@sudylichozrout No tak segra treba nemela do 8.tydne tehu vubec pozitivni test ani duchy a presto to bylo v poradku.Bohuzel,zde to byla ta horsi varianta a budu drzet palec s dalsim tehu