Je to duch?

saphii
10. říj 2018

Ahooj, snažíme se s přítelem zhruba 3mesice a dneska v den ms jsem si udělala test, druhá čárka se mi objevila ale slabá.. Byla bych nejšťastnější kdyby to znamenalo těhotenství ale nemusí být ze ?

moxha
10. říj 2018

Pokud je čárka růžová, tak to nejspíš klaplo

anita003
10. říj 2018

Čárka se mi zdá teda podivně daleko, ale jinak je na 1.den očekávané ms silná dost, ja měla takovou asi 3 dny po vynechani...

lnk84
10. říj 2018

Čárka tam určitě je, můžete zkusit nějaký citlivější test, nebo počkat pár dní a zkusit znovu..

kac9
10. říj 2018

To je pepino? Ten má čárku takhle daleko... A také má míň barviva, být tebou zkusila bych mamatest nebo dr max (ten tu sice holky nedoporučuji, ale já jsem s ním teď byla spokojenější než s mama...) Držím palce 🙂

nikolspace
10. říj 2018

To už podle mě není duch, ale krásná čárka, tak ať sílí 😊 sama jsem takovou měla už téměř týden před očekávanou ms a čekáme holčičku 😊 ..udělej další, klidně odpoledne, já třeba měla hcg vždy vyšší odpoledne, namísto ráno. A doporučuji ten digitální, v tomhle případě budeš mít i hezký test, co ukázat příteli 😊

saphii
autor
10. říj 2018

Dekuju všem🙂 běžela jsem do dmka a zkusila jsem ještě od pepino a není úplně výrazná jak ta druhá ale myslím ze svítí dost, tak už se asi mužů začít radovat😍

saphii
autor
10. říj 2018

@nikolspace Tak gratuluji k holčičce a snad ano zkusím ještě zítra 🙂

veronikaveronikaveronika
10. říj 2018

Podle mě úspěch. Gratuluji ☺️

vendelinka08
10. říj 2018

@saphii krasna carka..gratuluji

skit
10. říj 2018

taky jsem dneska objevila ❤ autorce gratuluji 🙂

lucie2104
10. říj 2018

Dobry den, ja si dneska delala krevni tehotensky test a vysel mi takto.... Kolegyne mi tvrdi, ze tam ta druha carka nepatrne je... Mate s tim nektera zkusenost? Da se tomuto testu věřit? Diky za odpoved

couzkova
3. pro 2022

@moxha Dobrý den poradíte mi ? Včera mi vyšel pozitivní test , mám jen 10%že normálně otěhotnim, je to tam ?😂😂 je to asi velice slabé že první den vynechání menstrulace, test jsem udělala něco mi říkalo udělej no a takový je výsledek

pajusz
3. pro 2022

@couzkova já vidím co ty😉, takže ano je to tam. Gratuluju🍀

couzkova
3. pro 2022

@pajusz dekuji

couzkova
4. pro 2022

@pajusz Dobře ráno dnes test opakovan a je negativní😭takže plány poplach, nechápu ten pozitivní test

pajusz
4. pro 2022

@couzkova no nekecej 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ to snad ne

couzkova
4. pro 2022

@pajusz no ano vůbec nevím co stím myslela jsem že je docela silný proužek a hlavně jsem si říkala no konečně po tom všem , asi špatný test