Jóga na uklidnění. Cvičíte na uklidnění, odbourání stresu?

stastnamatka07
26. říj 2020

Ahoj, chci se zeptat jestli některá cvičí jógu na uklidnění, odbourání stresu.. ?
Snažíme se o mimčo, mně teď více starostí a hodně lidí si to pochvaluje. Zajímá mě zkušenost. Děkuji

mamikry
26. říj 2020

@stastnamatka07 Cvičila jsem před otěhotněním a vřele doporučuji. Jóga je skvělá jak na formování postavy, tak na psychiku. Navíc posílíte pánevní dno a hluboko uložené svaly, což se hodí nejen v těhotenství 😉. Chce to ale naučit se správně základy s instruktorem.

petralp
26. říj 2020

@stastnamatka07 ano cvičím. Teď teda jen přes YouTube protože je studio zavřené. Střídám poweryogu a hormonální.

levandule_k
27. říj 2020

Občas cvičím některé cviky jógy, cítím se po cvičení příjemně uvolněná a mám více energie. Na youtubu najdeš spoustu sestav, tak si něco vyber a zkus.

izz76
27. říj 2020

Stres nemám, jógu cvičím protože mě baví.. Moc se mi líbí videa na YouTube Still on the way, pro začátečníky ideální.

stastnamatka07
autor
28. říj 2020

@izz76 No vidíte, já chci cvičit jógu hlavně kvůli stresu.. Abych se uvolnila... To je hodně důležitý, když se snažíme o dítě..

mamikry
28. říj 2020

@stastnamatka07 pro Vás by byla uplně nejlepší hormonální jóga, ta je na stres super a k tomu by měla stimulovat hladinu hormonů, hodně žen po ní prý otěhotnělo.

janina228
28. říj 2020

Přesně tak jak píše paní přede mnou - také doporučuji hormonální jógu.

janakodrova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz