Jsem po biochemickém těhotenství a teď mám zpožděnou ms 20 dní. Čekat nebo volat dr.?

anonym789
29. bře 2020

Ahoj,
měla bych jen jednu otázku a budu rada za názor.
V únoru jsem měla buochemicke těhotenství. 5.2.-11.2. jsem krvacela a tedy samovolně potratila. Vždy jsem měla cyklus pravidelný. Dnes mám 20dni zpoždění. Nevím jestli ještě na cyklus čekat a nebo raději volat k lékaři ? Někde jsem i četla , ze muže být zpoždění klidně i 33 dni. Děkuji za názor.

fibikarovic
29. bře 2020

@anonym789 určitě bych aspoň zítra zavolala DR a ona řekne co dál.
Hlavně klid ,může to být hormonalni selhani

anonym789
autor
29. bře 2020

@fibikarovic moc děkuji za názor. Asi ano. Testovala jsem už 3x a negativní všechny 3. Takže zítra si zavolám.

fibikarovic
29. bře 2020

@anonym789 držím palečky, vše dobře dopadne .🍀❤
Prožila sem to samé, dostala sem injekci ,za 3 dny přišla MS a jediné co tak sem měla delší cyklus, ale MS chodila potom pravidelně.
U mě to udelal stres, stres a stres 🙉

anonym789
autor
29. bře 2020

@fibikarovic no u mne je to asi tím biochemickym tehotenstvim. Protože jinak jsem vždy měla pravidelný cyklus. No ale netvrdím , ze vzhledem k situaci jaká teď okolo nás je nejsem ve stresu... a děkuji moc 😇

fibikarovic
29. bře 2020

@anonym789 držím vše co mám, vše dobře dopadne 🍀❤ a brzo určitě přijde i prďolka 🎉

amazonkajanik
29. bře 2020

@anonym789 měla jsem i 60dní a pak to byl mazec,přišlo samovolně. Byl tam vliv náhlého poklesu štítné žlázy. Chtělo by to vzít krev,než si nechat rovnou pichat vyvolavacku,jsou to přeci jen taky hormony

spiny
30. bře 2020

Ahoj, po tomto těhotenství bys měla počkat, dokud nebudeš mít hladinu hormonů na 0. To by ti měl ale pravidelně kontrolovat tvůj gynekolog. Další snahy o miminko doporučil až po dosažení této hodnoty. Jinak hrozí, že rezidua hodnot mohou znamenat nevyčištění dělohy a to pak komplikuje otěhotnění. Určitě bych být vámi po ukončení takového těhotenství počkala s dalším pokusem minimálně měsíc, pokud nechodíš na krevní testy. Tohle se nedá uspěchat. Přeji hodně štěstí.

anonym789
autor
1. dub 2020

@spiny
Tak dnes jsem si dělala TT a byl pozitivní. Na testu je druhá čárka dost viditelná. Není úplně plna ,takže se jedna o tzv. ducha.
Zvláštní je, ze ještě minuly týden byl test negativní. Dělala jsem si 3 a ani jeden. Až dnes.
V únoru jsme s partnerem měli pauzu. Takže k otěhotnění muselo přijít mezi 15.3.-25.3.
Jenže poslední menses byla 5.2.-11.2.
Jsem z toho jelen a hlavně mám strach ze to skončí stejne. :(