Každý cyklus jiné hormonální hodnoty, je to normální?

europa00
17. říj 2016

KONKRÉTNE JDEO PROGESTERON...2 MESICE ZPET HORMONÁLNÍ PROFIL SUPER...PROGESTERON KOLEM 40...DALŠÍ CYKLUS PROGESTERON MUSEL BYT TAKY VYSOKY PAC MI MÁLEM UPADLY PRSY..A TED SE SNAZIME O MIMI PO DLOUHÉ PAUZE A PRGESTERON VE VRCHOLNE FAZI POUZE 11.1 NECHAPU???
JE TO NORMÁLNÍ ZE KAZDY CYKLUS JE V TOMTO JINY??

TROCHU PODROBNEJI POPSANE .-) DIKY
JAK FUNGUJE ŽENSKY CYKLUS??? BUD JSEM DEBIL NEBO NEVÍM..jsem snad cely zivot na antakoncepci krom tehukojeni a pak hned antikoncepce..takže o přirozeném fungovaní cyklu moc nevim..tělo mi dava zabrtat...podruhe jsem otehotnela hned po vysazeni antikoncepce...bohuzel plod se nevyvyjel pristoupila jsem k revizi..asi po 3 menzes jsem otehotnela znovu plod geneticky zdravy ale potratila jsem ho nejspise nesrovnanymi hormony na nedostatek progesteronu...ted jsem si dala pauzu 8 měsíců...dělala další ruzné testy atd..až po 6 mesicích od posledniho potratu se moje telo zacaolo davat nejak dokupy..prestala jsem spinit jeste tyden pred menzes...cyklus se mi obnovil zase na 28 dní...udelala si hormonalni profil vysel perfektne...vše ok...progesteronu jsem minuly mesic mela tolik ze mi male prsa praskly z neho...tak jsem si rejkla super nechala probehnout menzes a ze teda na to vlitneme...nachystany nadherny folikul veliky si rikam bombo...ovulaci citim tak vim kdy je jsem si myslela tedy...noooo ale citlivost prsou furt nikde si rikam co je?? dDNES MEŘENÍ POGESTERONU A TEN HODNOTU 11.1..COŽ JE NÍZKE JAKO BY BYLO MERENO V PRVNÍ FACI CYKLU A NE V TE VRCHOLOVE...tak si rikam ze to neni zivotaschopne pro zadne tehu....ALE SAKRO CO SE EJE??? JE NORMALNI MIT KAZDY CYKLUS JINY??? JAKO ŽE JEDEN MESIC HORMONY SUPER DTUHY MESIC HORMONY NAHOVNO?? je to normalni...mit proste ty hormony kazdy mesic jine??? funguje tak telo?, a tim padem zena otehotní jen v dobe kdy je proste hormonalne v top stavu?? 2 mesice kdyz se nesnazim to mam ok a pak si reknu ze na to vlitnu a hormony v hajzlu..nechapu to...DOKAZE MI TO NEKTERA ODBORNE VYSVETLIT?? DEKUJI HOLKY

zajusenka
22. lis 2016

Odborně ti neporadím, ale snad trochu přeci... je mi 20, ms mám od 12ti, anikoncepci jsem nikdy nebrala, těhu zatím jen plánujume, a těhu jsem nikdy nebyla... ms mám neparvidelnou... ovulaci atd... jsem zatím nepočítala... ale různá bolest, (někdy i před, někdy až během
), klouby, svaly, ledviny, podbřišek, hrozná zima, a zároveň vedro... délku mám tedy 7-8 dní, síla se taky mnění, ale základ - první 4 dny nejsilnější a pak slábne... nvm. Jestli jsem si toho dříve jen nevšimla, ale až poslední rok mam někdy před ms citlivá prsa, až se někdy prohledávám jestli nemám nákou bulku... občas mi i natekly a zvětšili se... nu snad ti to alespoň trochu pomůže 🙂