Kdy dojde menstruace po spontánním potratu?

majaaa82
27. bře 2017

Holky, kdy vám přišla menstruace po SP bez revize? Jsem dnes 22 DC po začátku krvácení, sleduju se pomocí ovulačních testů od 12 DC, ale zatím nic, což znamená, že se mi cyklus protáhne nejméně na 38 dnů, spíš ale přes 40. Před začátkem testování jsem měla dva dny (9-11 DC) takovej řidší a elastičtější hlen, ale neměla jsem vůbec ovulační bolest podbřišku (když jsem teď otěhotněla, poznala jsem ovulaci naprosto bezpečně, protože jsem pár hodin nebyla schopná většího pohybu, jak to bolelo) a ani nemohla jsem kontrolovat testama, protože jsem je neměla, takže vůbec netuším, zda proběhla. Teplotu měřím jen velmi orientačně, ale když jsem to sledovala víc, měla jsem vždy před ovulací tak 36,3 a po ovu cca 36,7-36,9. Před víkendem jsem zkoušela dva dny měřit a měla jsem 36,7 a 36,8, což by vypadalo, že ovulace proběhla, ale to by musela být dřív, než ten 12. den, co jsem začala sledovat testy. CH mám teď jak lotion, není čirý a trochu lepí na prstech (pardon za popis, ale je to sympt. metoda...) Dnes jsem byla na kontrole u gynekoložky, ale ta mi neřekla vůbec nic. Ptala jsem se, zda mohu třeba do týdne očekávat MS (výška sliznice) a ona, že se to takhle říct nedá... a že MS může po potrau přijít za 4-8 týdnů. Nemůžu se ani orientovat podle cyklů před otěhotněním, protože jsem neměla MS (otěhotněla jsem asi z první ovulace po odstavení)

Jak jste to měly vy?

Dík 🙂

monii007
27. bře 2017

Ahoj, ja prodelala SP v unoru hned na zacatku a na konci mesice mela prijit MS, ale neprisla, otehotnela jsem 😀 jinak me DR rikal, ze by mela dojit skoro v terminu a ze ovulace byt nemusi. Ze ten mesic po potratu je to takove nevyspitatelne. Ale byla. Asi podle situace a jak to probihalo. Ja byla take bez revize 😉 tak uvidis. Asi bych pockala a pak zasla znova k DR.

majaaa82
autor
27. bře 2017

@monii007 Tak to je docela vtipný, gratulace 🙂

monii007
27. bře 2017

@majaaa82 dekuji 🙂 prej jo tak nejlepsi, nevim🙂 ale podle toho co pises, tak myslim, ze ovu byla. Muzu rict, ze jsem ji taky po SP necitila. Tak drzim palce a co nejdriv dorazi a priste je vsechno v poradku! ❤

majaaa82
autor
27. bře 2017

@monii007 Moc diky, mozna fakt byla, coz by znamenalo, ze MS dorazi od patku (ovu plus max 16 dni LF). Tobe at se taky dari 😉

kokoska321
28. bře 2017

U mě to bylo 5 týdnu po potratu.

majaaa82
autor
28. bře 2017

Tak holky, otazka se vyresila sama, dneska prisel krasnej bilek a ovutesty sili. Takze ovulace teprve bude nejspis zitra ci ve ctvrtek. Cili menstruace bude cca za tech sestnact dnu. Jsem moc rada, ze se telo dalo po tom potratu do kupy brzy 😉

monii007
29. bře 2017

Tak to je skvele 😉 dobra zprava!