Kdy jste dostaly menzes po potratu kvůli zamlklému těhotenství?

nikishkaaaa
16. zář 2020

Dámy, prosím, za jak dlouho jste po potratu kvůli zamlklému těhotenství dostaly menstruaci? Podstoupila jsem 16.8. potrat za pomocí potratových pilulek bez revize, tak mě nejvíce zajímají tyto případy, ale budu ráda i za zkušenost po revizi. Já menzes zatím nedostala, tak se ptám. A kdy jste se začaly znovu snažit otěhotnět? Děkuji!

cinam
16. zář 2020

@nikishkaaaa po revizi v 10tt tenkrát za 8 týdnů, po potratových pilulkach teď v červnu za 5 týdnů. Další MS už pak nepřišla a jsem 7tt. Asi záleží i jak pokročilé bylo těhotenství (já teď měla zamlkle už v 5tt)

nikishkaaaa
autor
16. zář 2020

@cinam děkuji, plod odpovídal 8+5, takže jste se snažili hned po 1.menstruaci? Co na to gynekolog, prosím?

adelafri
16. zář 2020

Po revizi v 11tt cca za 6 týdnu a par dnů

beruna84
16. zář 2020

Přesně 28 dní po revizi (2x). Po prvním ZT jsme se snažili cca po třetím měsíci od revize, po druhém ZT asi až za půl roku, aby si tělo odfrklo a ja přišla na jiný myšlenky..

lachtanice86
16. zář 2020

Po revizi ve 12tt, přišla ms přesně po 4 týdnech.

martinie88
16. zář 2020

Po revizi v 10tt prisla ms za 5 tydnu. Celou dobu jsem pila kontryhel🙂 Nam dal doktor zelenou po prvni ms. Revize byla v dubnu a zatim se nepodarilo. Telo si rekne😊 Preji hodne stesti💗

baarus21
16. zář 2020

Ja jsem po samovolnem potratu v 10tt dostala prvni ms hned dalsi mesic (tak jak jsem měla normalne cyklus, cca 33dni). V lednu potrat, v unoru ms a na zacatku dubna jsem otěhotněla znovu. Ted jsem 26tt a vse vypada ok 🙂🍀🍀

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz