Kdy jste měly pozitivní těhotenský test při 32denní délce cyklu a ovulací 16. DC (den cyklu)?

nikishkaaaa
5. bře 2020

Holky, dnes jsem 25 DC s ovulací 15.-16. Den. Cyklus mívám po vysazení cca 32 dnů, ale snažíme se teprve 3. měsíc po vysazení, tak zatím nemám cyklus pravidelné, po vysazení byl 28, 34 a 32 dnů. Je tady někdo se stejně dlouhým cyklem (32 dnů) a kdy se Vám ukázal pozitivní test? A byla jste některá bez příznaků? Já dnes sněhobílo :( děkuji za zkušenosti!

hanulkaha
5. bře 2020

Ahoj, ja mam cykly dlouhe 30-32 dnu a ovu byla vzdy kolem 18 DC. Kdyz jsme se snazili o kluky, nikdy jsem s testem nevydrzela cekat az do zpozdeni, takze jsem lovila duchy a u obou tehotenstvi jsem mela patrny pozitivni test jiz 9 DPO. Byly to ale testy s vysokou citlivosti 😉 a oba kluci byli pocati na prvni pokus, takze s falesnymi duchy zkusenost nemam.
Drzim pesti, at se dari 🍀

nikishkaaaa
autor
5. bře 2020

@hanulkaha moc děkuji!

denulinka1
5. bře 2020

Ahoj, já byla 17DPO u dr. a nic neviděla 20DPO uz jsem mela pozitivní TT a 24DPO uz těhotenství potvrzeno na ultrazvuku. Cyklus mám cca 35dní. Držím palečky ❤️

nikishkaaaa
autor
5. bře 2020

@hanulkaha ještě prosím testovala jsi vždy z ranní moči? 🙂

hanulkaha
5. bře 2020

@nikishkaaaa nene, i z odpoledni a to mi test prisel silnejsi, nez z ranni, asi ze ta ranni je moc je vic "naredena" kdyz je za celou noc, nevim, mozna je to hloupost 🤔 ale mela jsem to tak vzdy, ze odpo i dopoledni test byl vzdy zretelnejsi, nez ranni, a ze jsem jich neco spotrebovala, nemohla jsem se tech // nabazit 😂

legelata
5. bře 2020

@nikishkaaaa Ahoj, mám takový cyklus a ctyrikrat byl test pozitivni 35 DC a dál, spíš později.

nikishkaaaa
autor
5. bře 2020

@legelata moc děkuji za odpověď!

petula.bir
5. bře 2020

Ahoj, já měla pozitivní 12DPO (v den ms) a víc pozitivní jsem měla odpoledne 🤣🤣🤣 ráno pidi duch který skoro nebyl vidět 🙈 nyní jsem 20tt 🥰🤰

falling
5. bře 2020

Ja mela cyklus uplne stejny, 32 dni a ovulace v pulce. Dva dny pred menstruaci uz jsem mela dve carky, zadny duch. Testovano rano a potvrzeno v poledne, carka stejně silna jako rano

nikishkaaaa
autor
5. bře 2020

@falling Tzn. 30 den cyklu pozitivní?

nikishkaaaa
autor
5. bře 2020

@petula.bir A dříve nic, jen sněhobílo? A jak máš dlouhý cyklus? Děkuji a gratuluji

falling
5. bře 2020

@nikishkaaaa presne tak, 30 den uz jasne pozitivni.

supermatka
9. kvě 2021

@denulinka1 mohu se zeptat co bylo vidět na Ultrazvuku 24dpo. Já v pátek 22dpo měla pouze dutinku 3mm

lachtanice86
9. kvě 2021

@supermatka zitra jdeš k dr, tak počkej co ti řekne. To jak to měla jiná ti přeci nijak nepomůže

supermatka
10. kvě 2021

Ahoj holky hlásím se z kontroly.
Gestační váček 7mm prázdný hcg 5970 v pátek 2640. Kontrola za týden. Dnes 6+4tt

lachtanice86
10. kvě 2021

@supermatka ja ted v tomto těhotenství, dle ms prvni kontrola 6+6, velikost 8,89mm, srdeční akce potvrzena, hcg nikdo nebral

supermatka
10. kvě 2021

@lachtanice86 tak to je sakra rozdíl 😮. Gratuluji

lachtanice86
10. kvě 2021

@supermatka no ted uz jsem 31tt, takže teď už jen vydržet do konce

supermatka
10. kvě 2021

@lachtanice86 to už uteče ❤️.. A pak už budeš mít miminko u sebe a uvidíš že je vporadku 😊. Já doufám že se taky dočkám. I když tedy to u mě moc nadějně nevypadá 😉