Kdy jste otěhotněly po potratu?

androvamilada
24. zář 2011

Ahoj všem.
Holky, kdy se Vám povedlo otěhotnět po potratu? Uděláme průzkum na zlepšení nálady.. ☹

vjercik
18. únor 2018

@biedronca ja taky otehotnela hned po prvni porevizni ms. To bylo v 6t v unoru a ted uz mam 7tydenni holcicku 🙂
Drzim pesti.

biedronca
18. únor 2018

@vjercik Ja verim, že se brzo zadaří znova, do půl roku určitě 🙂)

vjercik
18. únor 2018

@biedronca do pul roku urco 🙂

tomikjoejoe
18. únor 2018

pul roku plus minus mesic

bamimi
20. únor 2018

@kokoska321 u prvniho to bylo ukonceno kvuli VVV plodu a u druheho kvuli odtoku plodove vody, ani u jednoho nebyla zjistena pricina proc se tak stalo, pouze nahoda.Tak doufam ze ty spatne nahody uz jsme si vybrali a brzy bude mit ta nase rostanda nejakeho sourozence.

kaatulik
27. únor 2018

Ahoj holky, přečetla jsem snad všechny příspěvky a hodně mi to dalo. Chci se zeptat vy co jste otěhotněli dříve než po třech měsících po revizi bylo vše ok? Já jsem byla na revizi na konci ledna ZT... Teď ještě netrpělivě čekám na první menstruaci aby jsme se mohli začít snažit o mimčo.Všem nám držím palce aby další těhotenství proběhlo bez problémů až do konce. 😉

biedronca
22. čer 2018

OBNOVUJI TÉMa:

Dnes je to půl roku presně od potratu bez revize. Naivně jsem první měsíce věřila, že to přece určitě hned a brzy vyjde zase, kdyz je "pohnojeno".
A dnes? Jsme v CARU, snažíme se rok a čtvrtek, všelijaké odběry krve , vyšetření, hromada hormonů ve mě.... a snad výjde aspon první IUI.

renmi
22. čer 2018

Přesně za rok 🙂

biedronca
22. čer 2018

@renmi Tak to mam další půl rok pred sebou :( A jak dlouho ste se snažili celkově?

renmi
22. čer 2018

@biedronca Otěhotněla jsem loni v lednu asi druhý cyklus po vysazení Ha a v 9 týdnu jsem šla kvůli ZT na revizi dělohy, pak následovaly asi 3 normální cykly a od podzimu jsem měla totálně rozhazenou MS a od listopadu žádnou, tak mi pan doktor napsal prášky po kterých se MS dostavila a já po do raní začala užívat čaj dle Ludmily Mojžíšove a tinkturu Gynex a další cyklus jsem otěhotněla 🙂 těd se klepu strachy a doufám, že to bude ok, jsem v 18tt 🙂 Musím říct, že ten rok pro mě byl akorát, na vyrovnání psychiky atd.

trinity246
29. kvě 2019

Ahojte ako dlho vam trvalo pokial ste po potrate otehotneli?...my sme mali problem 5rokov aby som ostala tehotna som uzivala rozne lieky, bola som na prefukoch...a od zaciatku ako sme spolu sme mali nechraneny sex. Raz ked sme planovali viac dovolenku,,prvu,,pri more sme na vsetko zabudli a sup v aprili som sa dozvedela ze som tehotna zacala som 2mesiac...tak sme sa tesili ze konecne mame nadej ze nam ukazalo ano deti mozes mat, ale 6maja som sa rano prebudila a som spinila ziadna krv, ziadne, bolesti ani nic sla som do nemocnice nakolko moj lekar mal Dv A tam ked ma vysetrili mi oznami tu najhorsiu spravu ktoru zena moze pocut,,potratili ste,, myslela som si ze moj svet sa zruti v prvej sekunde, tazko som to znasala kedze sa o par dni narodilo nam krsniatko a clovek si dava otazky preco oni ano a kazdy jeden a my sme prisli aj o to jedine, konecne do nasho zivota prislo 🌞 a beho sekundi sa v ociach zapalil plamienok smutku,beznadeji. Snazim sa nato co najmenej mysliet ale ta ktora to zazila tak vie o com hovorim hmm.

biedronca
29. kvě 2019

Ja jsem po 4 potratu. Někdy jsem otěhotněla za půl roku a jindy zase HNED po potratu, že další MS nedošla.

kaatulik
9. čer 2019

@trinity246 To je mi líto. Budu držet pěsti ať vás brzy navštíví štěstí a narodí se vám zdravé miminko.
Já jsem byla na revizi dělohy na konci ledna 2018 a na konci února 2019 jsem otěhotněla. Teď jsem v 18tt a doufám, že žádné komplikace nenastanou.
Všem co čekáte na ten zázrak aby se na testu objevili dvě čárky držím pěsti.