Kdy myslíte, že bude ovulace?

mmhanka
20. črc 2020

Viz výše

nikishkaaaa
20. črc 2020

@mmhanka myslim, ze 16 nebo 17 DC

nikishkaaaa
20. črc 2020

@mmhanka teda pardon, test bude pozitivni podle me 16. Nebo 17 DC, ale ovulace nastava 24-48 hod.po pozitivnim ovulacnim testu, takze ovulaci byvh videla na 17.-19.DC 🙂

luciebelohradska31
21. črc 2020

No já tam pozitivní nevidím to ale vypadá že 16 DC by měl být pozitivní takže ovulace nastává 24 až 48 hod po pozitivním testu

hermij
22. črc 2020

Ovulace by měla nastat do dvou dní od vrcholu LH, tj. pozitivního ovu testu, ale on nemusel zaznamenat opravdu ten peak LH, takže v tom jsou ovu testy velmi nespolehlivé. Velkému % žen to vychází, protože je peak jasný, ale nemusí být. Ovulace by měla být v nadcházejících dnech. To že proběhla potvrdí na gynekologii, anebo sama měřením bazální tělesné teploty. Mám k tomu kdyžtak materiál na profilu, třeba by se Vám hodil 😉

paja285
22. črc 2020

Zdravim, muzu se vcucnout? 😀 myslite ze Ovu probehla? Je to prvni mesic co vubec mam tmavsi carky (prvni mesic beru Inositol)

mmhanka
autor
22. črc 2020

@paja285 myslím že ano 20.7 bych brala pozitivní tak do 48 hod

mmhanka
autor
22. črc 2020

@paja285 co je to za apku?

paja285
22. črc 2020

@mmhanka premom kupuji se k ni i pasujici testy, ale precte to jakekoli testy i jine znacky 😊

zdenule23
23. črc 2020

Zdravím, začínám poprve testovat ovulaci testy od dr Maxe. Celou dobu byla čárka slabá, ale dnes o malinko zesílila. Což znamená že se ovulace blíží nebo jak to tedy je.. Děkuji za odpověď

mmhanka
autor
23. črc 2020

@zdenule23 zkoušela bych dal ve stejnou hodinu

zdenule23
23. črc 2020

@mmhanka děkuji

mmhanka
autor
23. črc 2020

@mmhanka jo a nedělej ráno spíš kolem 12 tě a víš

zdenule23
Autor odpověď smazal
Zobraz
zdenule23
24. črc 2020

@mmhanka dnes jsem dala na tvou radu a test udělala kolem 12 přijde mi stejný přikládám foto focené před chvílí. A navíc k tomu všemu jsem teď začala spinit

mmhanka
autor
24. črc 2020

@zdenule23 pokud spinis tak myslím že se to teprve blíží....ono se špinění objevuje údajně cca 5 dnů před ovulací

mmhanka
autor
24. črc 2020

@zdenule23 a myslím že silnější je....já si koupila dnes 14 ks testu ovulaci mám mít cca za 6 dní tak začnu zitra

zdenule23
Autor odpověď smazal
Zobraz
zdenule23
26. črc 2020

@mmhanka ahojky tak stále testuji a ta testovací stale nějak extra nesílí. A začalo mne bolet břicho jako při MS ale ta má přijít až začátkem měsíce ale do té mám ještě nějaký ten čas. Jenže mám nepravidelny cyklus teď má poslední MS byla až po 54 dnech. Přejeme si miminko ale já bohužel nesmím žádný hormon na úpravu cyklu a tak podobně... Právě proto testuji a čekám na to že ta čárka se ukáže a nám se tak zadari 🙂🙂 poslední testik je z dnešního rána respektive poledne

mmhanka
autor
26. črc 2020

@zdenule23 pokud máš tak dlouhé cykly může to být klidně až 25 jako mě se třeba stalo že byly furt stejně pak jeden den tmave a pak zas stejně...já bych ještě testovala ...můžeš mít i anovulacni cyklus ale nevzdávala bych to....já si dneska otevřela víno protože sem se přistihla že už jsem s tím vším testováním a vyhrocovanim otravná pro celé okolí. ...

mmhanka
autor
26. črc 2020

@mmhanka já sem dnes 11 DC tak budu testovat až začnu špinit

zdenule23
26. črc 2020

@mmhanka taky začínám být toho dojmu že jsem tím testováním otravná. Dodělám ty testy co mám a končím s tím buď a nebo jedno z toho

mmhanka
autor
27. črc 2020

@zdenule23 já už to testují jen tak ze zvědavosti jestli někdy fakt bude stejně silná nebo silnější jak kontrolní

zdenule23
27. črc 2020

@mmhanka tak já jsem dnes zdelala poslední test a je to bych tedy řekla stejne..břicho bolí, prsa též takže buď ovu teprve přijde nebo MS jedno z toho

mmhanka
autor
28. črc 2020

@zdenule23 no možná si fakt měla ten anovulacni cyklus to někdy bývá.....piješ kontryhel nebo něco?

zdenule23
28. črc 2020

@mmhanka nepiju ale uvažuji že si ho koupím.. Ale už je po bolestech břicha jen prsa bolí..

mmhanka
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mmhanka
autor
28. črc 2020

@zdenule23 mě třeba dnes 14 DC sílí takže já ještě pokračují, píchá pravý vaječník a špiním...tak 16,17 DC by mohl být pozitivní

zdenule23
28. črc 2020

@mmhanka jak máš ten poslední test tak takový jsem měla v 20 DC.. Nevím přemýšlím zda test jeste nekoupím protože už mám i ten hlen

mmhanka
autor
28. črc 2020

@zdenule23 já si myslím ze ji máš prostě později koupila bych já začínám hleď dnes takže to vidím tak 4 dny a ovu

mmhanka
autor
28. črc 2020

@zdenule23 tak testuj ještě můžeš mít později, ikdyž hlen je někdy i před ms tak uvidíš já každý den testují ze zvědavosti chci vidět fakt jestli to dám někdy stejně silné ty čárky...😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru