Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Kdy nejdříve ukáže test těhotenství?

ktynatyna
16. zář 2019

Kdy? 🙃

kiki1912
16. zář 2019

@ktynatyna mě ukázal dva dny po vynechané MS

sudylichozrout
16. zář 2019

@ktynatyna v den vynechane menstruace, 10 dnu po ovulaci.

jituli84
16. zář 2019

Mě ukázal ducha tři dny před MS

jituli84
16. zář 2019
ange_de_la_morte
17. zář 2019

to záleží od ovulace ( termínu oplodnění) - u staršího to bylo až 4 dny po vynechání MS, u mladší už 2 dny před očekávanou MS

barulina
17. zář 2019

4 dny pred ms ted naposledy

patmouse
17. zář 2019

Ja treba nevim presne,kdy byla ovulace,ale poznam an sobe plodne dny a pozitivni test jsem mela 14 dnu po poslednim sexu. Resp. sex byl 30.12. a 1.1. a test pozitivni 15.1. Cyklus nebyl uplne na den pravidelny,jednou jsem to dostala po 27 dnech,pak po 36,31... a toho 15.1. jsem byla 28dc.
Obecne se ma cekat na to zpozdeni menstruace a ja tedy cekala na ten 28.den,coz je idealni cyklus...

denca033
17. zář 2019

U prvního syna mi test ukázal 14dni po vynecháme ms u dcery týden po vynecháme ms a teď u třetího mimca dva dny po vynecháme ms.

mimi1004
17. zář 2019

já měla jasnou dálnici 3 dny před očekávanou menstruací 😊

konidana
17. zář 2019

podle mne je naprosto zbytečné testovat dříve než po vynechánhí MS (aspoň pár dní). Na takových testech se klidně na 50% ukáže biochemické těhotenství , které vlastně vůbec není těhotenství, a pak normálně přijde MS.

maminka2020
17. zář 2019

11dpo viditelný duch

pathan
17. zář 2019

@konidana A z čeho se podle tebe tvoří to HCG, když o těhotenství nejde?

mimi1004
17. zář 2019

@konidana Na tohle se nikdo neptá.

konidana
17. zář 2019

@pathan neznám tu biologii do detailů, takže můj velmi laický výklad... vajíčko je oplodněno, ale z nějakých příčin (určitě zhruba polovina oplodněných vajíček u člověka je tak porouchaných , že je neschopna dalšíhoi růstu) se v děloze neuchytí a odejde s menstruací. Takže test ukáže oplodnění, ale pak s menstraucí tu ženy šílí, že potrácejí. Přitom to takhle holt u člověka funguje. Proto se tomu říká biochemické těhotenství -je tam HCG ale není to těhotenství.

konidana
17. zář 2019

@mimi1004 protože plno lidí nezná rozdíl mezi biochemickým těhotenstvím(což není těhotenství) a opravdovým těhotenstvím?

jituli84
17. zář 2019

@pathan kamarádka měla pozitivní těhu test a těhotná nebyla, měla cystu nebo myom, už si to přesně nepamatuji

pathan
17. zář 2019

@konidana HCG se ale začne tvořit až po nidaci, takže o těhotenství jde, protože aby se HCG zvedlo natolik, aby byl pozitivní test, musí se vajíčko vyvíjet v děložní sliznici několik dní.

@jituli84 Bavíme se o biochemickem těhotenství, ne o hormonálně aktivní cystě.

jituli84
17. zář 2019

@pathan no comment

kaja2016
17. zář 2019

@pathan Hele nejsem dr., ale zrovna nedavno jsem tu pozorovala diskuzi, kdy pani stoupal hcg, nikde nic, pak se ukazala dutinka - prazdna a ta se za tyden vyplavila menstruaci asi se 14ti dennim zpozdenim. Urcite stoupajici hcg neznamena prosperujici tehotenstvi.

kaja2016
17. zář 2019

@konidana Ja ti rozumim. Docela tu ty diskuze pozoruji a uprimne nejsem si jista jestli ta moderni technologie utz tyden po vynechane ms, tehu testy neprinaseji zenam vice stresu nez uzitku. Ne kazda to tak ma ze dve carky rovna se narozene zdrave miminko ale bohuzel hodne zenskych si to kdyz se zacnou o mimco pokouset mysli. A pritom je to to naprosto normalni, ze se v prvnim trimestru potraci, natoz jeste pred terminem MS.

jituli84
17. zář 2019

@kaja2016 jo to je pravda, jsem toho dukazem, v dubnu SP, dvě čárky opravdu nemusejí ještě nic znamenat, sen se může změnit v jednom okqamžiku

katherine177
17. zář 2019

10 dní po styku mi ukázal ducha

iritia
17. zář 2019

Já dnes dělala test den před ovulaci byl styk (dnes 13 den) digitální test mi ukázal + 1-2 a papírkový úplně mini pidi ducha 🙈 mám cca 4 dny před MS tak snad to tedy bude v pořádku 🙈 sice jsem si říkala že by se to úplně nehodilo tak na hned (máme doma dvouleťáka) ale zas by mi to bylo líto 🙈 máte někdo zkušenosti s tím digi testem? Díky za odpovědi 🙈

jituli84
17. zář 2019

@iritia Já ho měla a je přesnější, řekne jasně jestli jste těhotná nebo ne, aspon u mě to tak bylo 🙂 Gratuluji

iritia
17. zář 2019

@jituli84 děkuji no tak snad vše bude v pořádku 🙈

kaja2016
17. zář 2019

@ktynatyna Jinak ja u dcerky testovala prvni den vynechane ms a nic. Myslela jsem, ze je jasno. Treti den jsem z nudy pocurala ovulacni test a byl pozitivni. Vrtalo me to hlavou a tak jsem udelala i tehu a byl tam duch. Jinak jsem mela dve carky vzdy 1.den vynechane MS, ale o to jsem pak prisla v prvnim trimestru. I pred dcerkou i po. Ja myslim, ze pokud tehotnis na prvni dobrou, tak klidne testuj i 4 dny pred MS, muze to byt fajn. Ale kdyz se nekdo pak snazi dele nebo po opakovanem sp, tak je lepci pockat tyden a nehrotit to. Lepci na nervy a taky levnejsi.-)

kikimas
18. zář 2019

Kolem 9 dnů po styku by to mělo jít vidět.

iritia
18. zář 2019

@kikimas já ducha našla az 13 den po... Digital taky ukázal 1-2

katule22
18. zář 2019

Já mám 3 dny zpoždění a testy negativní. Podle mě u mě už se neukaze nic ale tobě držím palečky. My už si po 4 letech pomalu zvykame že to bez dr nevyjde.

iritia
20. zář 2019

Tak asi jistota testy už i klasické sílí a už mě začíná byt i blbě 🙈

Sem začni psát odpověď...

Odešli