Kdy se snažit? Prosím, poradíte?

nikishkaaaa
24. dub 2020

Krásný den, moc Vás žádám o radu. Dnes mi vyšel jasně pozitivní ovulační test. K ovulaci tedy dojde za 24-48 hodin. Včera jsme se s manželem tulili. Je lepší snažit se dnes i zítra nebo raději počkat do zítřka, ať spermie uzrají? Nerada bych propásla tu nejlepší chvíli. Snažíme se už nějakou dobu, tak to možná moc hrotím, ale přesto budu ráda za Vaše názory. Děkuji!!!

veronika917
24. dub 2020

@nikishkaaaa nehrotis 😉. Určitě bych to pojistila dneska i zítra ať jsou tam spermie nachystany...nějakou dobu trvá než se dostanou k vajicku

lachtanice86
24. dub 2020

Ja bych to nechala na zítra. Styk, fakt ne tulení, každý den, nezvýší šanci na těhotenství a spermie si na vajíčko dokážou počkat i 5dnu

veruuu_kubesovic
24. dub 2020

kup si ananas (je na lepší uhnízdění vajíčka) a sex dnes-zítra-pozítří....a možná se "zadaří" 😉

veruuu_kubesovic
24. dub 2020

@nikishkaaaa a jinak před ovulací pár dní doporučím jíst grep nebo kapat grepové kapky (Grepavit), je to na lepší ovulační hlen, ať se v něm líp udrží spermie 🙂

meronym
24. dub 2020

@nikishkaaaa Pokud se jenom tulite, tak 100% neotehotnis. Dospeli lide, kteri chteji dite, maji styk nebo sex. Pardon, ale nedalo mi to.

nikishkaaaa
autor
24. dub 2020

Špatně jsem se vyjádřila měli jsme včera styk, ne tulení.

zizulka2008
24. dub 2020

Nechala bych to na zitra...sex denne se nedoporucuje- nestihnou dozrat spermie 😉

krupka3
24. dub 2020

No, predevsim tuleni nestaci, je treba mit pohlavni styk. Idealni pro poceti ditete je mit ho ve chvili, kdy na nej s partnerem mate oba chut a jste naladeni na to pocit miminko. Pokud na to chces jit vedecky, otehotnet se da ze styku az tyden pred ovulaci, a do 24hod od jejiho probehnuti.

hermij
27. dub 2020

@nikishkaaaa Niki, tak přesně pro Tebe je tohle, snad to zodpoví všechny otázky ♥ https://silaplodnosti.cz/pro-vas/na-vlnach-plod... 🙏🤰

nikishkaaaa
autor
27. dub 2020

@hermij moc děkuji!

elinkav
27. dub 2020

@nikishkaaaa Vždy, když jsme se trefili dva dny před a v den pozitivního testu, tak se nám povedlo... (3x za poslední rok a půl) Udrželo se to až v posledním případě, teď už jsem ve 4.měsíci...
Držím palce 🙂

nikishkaaaa
autor
28. dub 2020

@elinkav moc děkuji