Kdy si mám udělat těhotenský test?

kobarka
15. bře 2021

Ahoj všem 🙂
Jenom jsem se chtěla zeptat .
Mám spožděné menstruace tak že jsem jsi dělala Tehotenský test jSOU to 2 dny co meškám menstruace.
Když jsem jsi ho dneska dělala tak mi vyšel negativní myslíte že je ještě čas na testování?

aniea
15. bře 2021

Já si ho dělala asi den nebo 2 po vynechání ms,presne už nevím a byl pozitivní, krásný dvě čárky.

kobarka
autor
15. bře 2021

@aniea super tak to gratuluju🥰❤nevim no je to divné..

amazonkajanik
15. bře 2021

@kobarka zkus ještě,pokud bude meskat 14dnů celkem . Jinak bude problém jinde,jestli bude opět negativní. Jinak já před těhu mívala běžně 2-3dny zpoždění a musela jsem si nechat nasadit léky na srovnání cyklu a pak se teprve zadařilo. A po vysazení HA jsem měla za půl roku zpoždění 2měsíce a na vině byla štítná žláza ...

kobarka
autor
15. bře 2021

@amazonkajanik jasný no já už se v tom nevznam, před 2 měsíci myslím teda..
jsem mela test pozitovni a na to mi přišla menstruace a odešlo to i s menstruací..

amazonkajanik
15. bře 2021

@kobarka biochemko 😟 těch jsem měla ...😣

kobarka
autor
15. bře 2021

@amazonkajanik ano je to hrozné
Jsem strašně netrpělivá zkusim jsi ho ještě udělat zítra (test) a když ne tak půjdu k doktorovi

aniea
15. bře 2021

Já osobně bych počkala pár dní, třeba do pondělí a pokud bych to nedostala tak bych si udělala test a šla k doktorovi buď ať se na to koukne nebo pro injekci..

kobarka
autor
16. bře 2021

@aniea dnes jsem jsi dělala test a byl negativní strašně mi probublava v břiše a mám divný pocit v břiše nechapu no..

aniea
16. bře 2021

@kobarka zkus počkat pár dní a pak si udělej test. Mě bylo třeba než jsem to zjistila že jsem těhotná tak mi bylo těžko po jídle, hlavně po obědě, padaly mi vlasy. Co se týče břicha tak jsem žádný pobublavani neměla ani nic podobneho. Tak nevím no, každý je jiný. A test máš úplně prázdný, není tam třeba jen slabá čárka?

kobarka
autor
16. bře 2021

@aniea ano test je úplně prázdný počkam jeste par dni když ne tak půjdu na injekci

aniea
16. bře 2021

@kobarka asi bych to taky tak viděla.. Pokud to nevyjde teď tak držím palečky ať to vyjde příště.

mikejla_a
16. bře 2021

Mohla být později ovulace a tak bude i ms později.

baraskaska
16. bře 2021

Jeste bych par dni pockala. Ten tyden je zpozdeni vcelku normalni teoreticky i treba 10 dni. Pak uz je to divny a melo by se to resit. Taky zalezi jestli by i pak byl test cisto cisty nebo nejaky dousek. To by mohla bejt cysta nebo mimodelozni v tom horsim pripade.

kobarka
autor
17. bře 2021

@baraskaska ano mate pravdu
Ale poslední dny když jdu čurat tak prostě me pýcha pod břichem a mám takovou bodlavou bolest strašný tlaky no tak ze jsi myslím ze mám zánět močových cest a taky menstruace nikde pořád..

baraskaska
17. bře 2021

@kobarka tak pokud mate takove problemy asi bych necekala a radeji si zavolala na gyndu co nejdriv. Lepsi plasit nez aby se vam to rozjelo jeste vic. Navic si myslim ze zanet obecne muze i ms pozastavit. Stejne jako nemoc, strevni chripka, cokoliv.
Mne teda pri druhe dceri hodne pichalo v podbrisku az tak ze me to donutilo delat test hodne brzo a svete div se neco na nem bylo.

baraskaska
17. bře 2021

@kobarka a navic pokud by se jednalo o tehotenstvi test by asi neco ukazal i kdyby minimalne, protoze priznaky prichazeji s hcg v krvi.

kobarka
autor
18. bře 2021

@baraskaska to vim taky ale na HCG jsem nebyla
a když jsem jsi delala test tak tam nic nebylo
a byla jsem 3 dny co jsem nedostala menstruaci a ted je to 5 dní a furt nic žádné bolesti už nemám jen mám takové břicho jako kdyby jsem byla nafouklá

baraskaska
18. bře 2021

@kobarka tak zkus test jeste a uvidis. Pokud by se neukazal ani dousek tak bych asi volala gyn.