Když ovulační test slábne, místo aby sílil

europa00
13. lis 2016

10 DEN CYKLU JSEM MĚLA SLABĚ POZITIVNÍ OVU TEST, CÍTILA JSEM JAK MĚ POBILÍVA VAJEČNÍK..12 den cyklu jsem byla na ultrazvuku a nachystany tam byl krásný folikul 1.6 cm...ale tes uz temeř uplně negativni, dnes 14 den cyklu úplně negativní..ovulace určitě ještě neproběhla...je normální aby takto zeslávl test místo aby sílil? co to znamená...ovulace vychazi na zitřek nebo ůtery...ale moc si ji nedokažu představit když už mě vaječník nebolí a testy negativni..cípek mám zatim dole a otevřeny...
je možné aby ten hormon takto kolísal??nebo co se stane s tím folikulem..se bvyfoukne atd pokud nepraskne?nebo se mi z ničeho nic objeví pouze v ten den pozitivni test?? už mám tedy poslední a další asi rešit nebudu jen mi to prijde divne

monikaa_p
13. lis 2016

@europa00 pokud vím,tak čípek má být při ovulaci otevřený, což je u tebe dobrá zpráva 🙂 No a slabá čárka na ovulacnim testu značí negativní výsledek. Musí být stejné nebo testovací silnější. Není to to samé jako u těhu testu. Ovulaci můžeš mit i jinak,já ji měla tři dny před menstruací 🙂 Příroda si dělá co chce 😉 Folikul máš krásný,tak snad to praskne a uvolní se 😉 Dobré je řídit se podle hlenu při ovulaci 😉 bez něj to prý nejde. Hodně stesti at to vyjde 🙂

europa00
autor
14. lis 2016

@monikaa_p ahoj díky no to právě vím, že to značí negativní...měla jsem ho slabě pozitivní před tydnem když folikul rost tak mě to pobobiva, jakmile zmizely bolesti byl i tes uz negativni..to dorostl na 1.6 cm a měl mít ještě 4 dny do ovulace...takže teoreticky by mel za t 4 dny o 4 milimetry dorust...doktor riam at ovu testy neresim ze je to brutal marketing..no ale nejakým způsobem něco ukazují že..

no hlen mám bílkový, čípek otevřeny, casově to spada na plodné dny..vše vypadalo oik na ultra..dneska lehounce pozitivni ovu test (takže negativní) ale není sněhobílý jako den předtím...no a ted se uvidí..me jen zajíma co se mlže s tim folikulem stát?? to on jako nemusi pradknut a vstreba se? Neřeším to ani z hlediska že musim tento měsíc otěhotnět .-)protoze mám narostl folikul u vaječniku kde nemám vejcovod ( ikdyž si ho muze natahnout druhy) už jsem to tak měla..ale sance je mensi...spíše mě zajíma jak ta ovulace funguje...a jestli může stagnovat a být pozdeji (nepřezraje pak to vejce??) .-) no to jsou otazky co .-)

monikaa_p
14. lis 2016

@europa00 Jo doktoři říkají at se člověk na ovulacni testy vyprdne ale souhlasím,ze neco do sebe maji. Každopádně si je zkus delat do doby než čekas ovulaci a uvidíš. Nejsem si jista ale folikul se asi vstřebá. Je to normální jev. Nebo odejde s MS? To uz nevim. Ja sem to nikdy az takto neřešila.