Kontryhelový čaj, jaké dávkování se doporučuje?

mimrovka
3. črc 2016

Ahoj, chci se zeptat na dávkování kontryhlového čaje. Snažíme se o miminko. Je možné čaj pít každý den nebo se doporučuje jiné dávkování? Děkuji za každou radu 🙂

andreaandrejka
3. črc 2016

Já měla přímo od léčitele a pila jsem 2x denně před jídlem 🙂

soyevita
3. črc 2016

@mimrovka Ráno a večer 0,5l také od léčitelé po dobu 14dnů.Nebo do ovulace.Pokud bych nevěděla,řekl mi ,že ho můžu pít celý měsíc a po 3měsících pauza

adelkaaa
3. črc 2016

A tento caj pomaha otehotnet? Myslite ze je to pravda? Ja mam porad za to ze je to dej ke kteremu je potreba spermie, vajicko a ovulace :D, ale pokud to zvysuje moznost otehotnet, hned si ho koupim :D

soyevita
3. črc 2016

@adelkaaa No pomáhá při všech gynekologických problémech.Způsobuje nárůst děložní sliznice a srovnává menstruační cyklus.U mě už je jen 5%,že přirozeně otěhotním a do 3měsíců se zadařilo.Takže za mě si myslím,že pomáhá 🙂

adelkaaa
3. črc 2016

A jak to tedy uzivate? Me ted ceka ta mene prijemna cast mesice... takze pak muzem zadelavat :D, uz to tedy mohu pit ?

soyevita
3. črc 2016

Můžeš ho pít od 1.dne menstruace až do ovulace

adelkaaa
3. črc 2016

A pak zase pauza a pote zase od menstruace do ovulace? A jak dlouho po sobe? Treba 3 mesice v kuse?

soyevita
3. črc 2016

Ano,jak ovuluješ,tak vysadit a s prvním dnem menstruace zase začít.Takhle to děláš 3měsíce a pak na měsíc vysadíš.Ještě je dobrý 100%grepový džus na plodný hlen.

lentixx
4. črc 2016

Začala jsem pít po revizi dělohy. Na první MS jsem čekala hodně dlouho (měla jsem celkově problémy), ale druhá teď přišla přesně jako hodinky za 28 dnů a dokonce ve stejnou hodinu 😀
Pila jsem od revize každý den .. pak jsem na týden vynechala a do týdne přišla MS. Hned první den jsem zase začala pít a po 14ti dnech jsem vynechala a čekala, až dorazí další MS. A jak jsem psala výše - dorazila přesně 🙂 Takže už zase piju ....
Ovulku nepoznám, možná ani žádná nebyla ... ale bylo mi doporučeno raději vždy 14tý den cyklu vynechat a začít zas s menstruací.