Krátká ms a snaha o miminko

jirikmaminka
22. kvě 2019

Holky prosim smažíme se o miminko delsi dobu. Tak 14 dni mi bylo spatne skoro denner mě bolela hlava bolely prsa picha u vajecniku. Bazalni teplotu az do ms jsem mela zvýšenou na 37.4 predevcirem o den driv něž by měla být ms jsem začal pošpinit hrozné bolesti podbřišku večera se mi to malicko rozjelo ale uplne jine nez u ms stačili mi slipovky a teplota klesla.na 36.9 a dnes odpoledne jak kdyz utne a je po ms mohla by byt stale nejaka sance

jirikmaminka
autor
22. kvě 2019
radu98
22. kvě 2019

Zkoušela sis udělat test? 🙂

jirikmaminka
autor
22. kvě 2019

@radu98 zkousela ale az odpoledne a dnes kdyz jsem na nej koukla tak se mi zda ze tam malickeho ducha vidim chci udelat dalsi v patek me u syna pred 5 lety rostlo hcg pomalu a test mi to ukazal hodne pozde prave

jirikmaminka
autor
22. kvě 2019

@radu98 me prave i prijde ze mi ta zeplota klesla malo a ne jak by mela ale treba se mo to jen zda

radu98
22. kvě 2019

@jirikmaminka já měla do 10 týdne nepatrného ducha 😊 o teplotě vůbec nic nevím, nikdy jsem si ji neměřila, ani jsem se tím nijak nezabývala. Zkus sem přidat fotku testu 🙂 ale hlavně focenou s bleskem a ostrou 😁

jirikmaminka
autor
22. kvě 2019

@radu98 ja uz ho vyhodila nechzela jsem furt na to koukat a neco si nalhavat tak ja udelam rano novy a dam foto

radu98
22. kvě 2019

@jirikmaminka ráno by měla být i vyšší koncentrace HCG, tak se uvidí.
Kamarádka to měla s MS nějak podobně jako ty. Prý krvácela slabě, ale říkala si, že jí asi jen blbnou hormony a teď ji doma běhá půlroční holčička 😊 Tak třeba to bude i tvůj případ 🙂

jirikmaminka
autor
22. kvě 2019

@radu98 jeee aspon nejaka nadeje. 😊 no uz bych si prala aby to vyslo mam za sebou potrat porod 2 biochemicke ale mam leidenskou mutaci krve spatnou srazlivost a pred rokem jsem prodelala 2 operace delohy protoze se mi tencila ale primar rikal ze neni problem za rok otehotnet tak v to doufam

radu98
22. kvě 2019

@jirikmaminka vždycky je naděje 🙂 člověk se tím nesmí trápit, jen si potichu přát a snažit se a ono to vyjde 🙂

jirikmaminka
autor
23. kvě 2019

@radu98 tak dnes rano test uplne cisty negativní a bazalni teplota pritom jde zas nahoru 37

jirikmaminka
autor
23. kvě 2019

@radu98 jeste chvilku pockam ted jsem koukala ze je to test citlivost 25

jirikmaminka
autor
23. kvě 2019
jirikmaminka
autor
23. kvě 2019

A hlavne me zasa picha u vajecniku ja uz fakt nevim

radu98
23. kvě 2019

@jirikmaminka lepší jsou ty s citlivostí, ale pichani u vaječníků je divny 🤷🏼‍♀️ Počkala bych ještě třeba 2-3 dny a zkusila udělat test a kdyžtak zašla na gyndu aby na tebe někdo koukl 😊
Ten sex si tam zapisuješ podstivě? Je dost možný, že se vám to povedlo pár dní před “ms” s vyvolanou ovulací a ještě by bylo na test brzo. Možností je mnoho dobrých i špatných a vím, jak je hrozný si dělat furt testy a čekat na tu dálnici, ale nezbývá než čekat a čekat. ...ono se to snadno řekne a hůř dělá- já si testy dělala i 2x denně jak pošahaná 😂

jirikmaminka
autor
23. kvě 2019

@radu98 no je to strasne ale i tak jsem volala doktorce tak mam v utery priject ze se na to koukne a posle me na krev

nazka
23. kvě 2019

@jirikmaminka ja to ted mela taky tak a test pozitivni..

jirikmaminka
autor
23. kvě 2019

@nazka ja prave zatim negativni ace co ta radoby ms prestala tam mi zas naskocila bt bolest vajecniku v krizi a trochu prsou ja uz jsem z toho zmatena fakt

nazka
23. kvě 2019

@jirikmaminka a kolik jsi dni od zacatku/meskanj ms? mne prvni test ukazal taky negativni a druhy den byla uz dalnice

jirikmaminka
autor
23. kvě 2019

@nazka me nemeskala prislo.spineni o den driv dalsi den hoooodne slaba menstruace a pak uz nic

radu98
23. kvě 2019

@jirikmaminka doktorka poví víc a hlavně zkontroluje tu bolest, kdyby tam byl nějaký problem 😊 ale klidně bych si třeba v neděli zkusila znovu udělat test.

jirikmaminka
autor
25. kvě 2019

Holky prosim radu pred ms az do pisledniho dne jsem mela teplotu pres 37 mela jsem.dostat ms ale.prvni den spineni druhy mikro slaba ms a treti den to zkoncilo spinenim teplota mi klesla jen na 36.9 a ted uz zas leze nad 37

jirikmaminka
autor
25. kvě 2019