Který test je nejspolehlivější?

paja_
2. čer 2019

Ahoj holky, který test je prosím nejspolehlivější. ? Nebo je to jedno a na značce nezáleží!?

ronja55
2. čer 2019

Clear blue digitální, je sice dražší ale nikdy mě nezklamal a jsou na něj i super recenze

piedra
2. čer 2019

@paja_
Clear blue je supér, pak se mi dobře zobrazoval i GS mama test.
Na youtube jsem i viděla jednu holčinu, která řešila podobnou otázku a dokonce zkoušela i pár dní před menstruací. Já tolik HCG neměla, takže já nic neviděla jako ona, ale první den zpoždění jsem čárku hned viděla. Docela bych se s ní shodovala.

https://www.youtube.com/watch?v=v3DGWzGFqyg
garfulka78
2. čer 2019

Ja si myslim, ze to jsou zbytecne vyhozene penize, ja jsem pouzivala ty nejlevnejsi kolem 30 Kc dva testy v baleni a 4 den od vynechani uz jsem mela jasne viditelnou carku.

laka_lacenda
2. čer 2019

Já měla úplně obyč z drogerky za par korun. Hned první den po vynechani byla druhá čárka jasně viditelna.

zelenaesmolda
2. čer 2019

@paja_
je to jedno,vsechny funguji na stejnem principu

katherine177
3. čer 2019

@garfulka78 souhlasím, není třeba kupovat ty drahé za 200kč,těhotenství ukážou i ty levné

misana155
12. čer 2019

Digitalni clear blue.... Je digitalni a urci ti tehu jiz v den ocekacane MS. Ale osobne si myslim ze stejny ucel splni i klasicky mama test z Dr.Maxe.. Ja ho,mela doma a po pozitivnim vysledku jsem udelala Clear Blue pro kontrolu..nezklamal ani jeden 😊

bayt
12. čer 2019

@paja_ Mně ukázal těhotenství hodně brzy nějaký ten dražší...asi ten ClearBlue. V tu dobu nějaký ten obyčejný levnější nic neukázal (byla jsem asi cca 3-4tt). Pak za nějakých pár dní samozřejmě ukázal i on.

beatty
12. čer 2019

Mam vyzkouzene 3 - Clear Blue digital, testy z Dr. Maxe Lady Max a potom z DM Intimed. Maji ruznou citlivost, ale v zasade mi uz pred MS ukazaly vsechny pozitivni vysledek. Na znacce opravdu nezalezi. Bud v moci hcg bude, nebo ne.

mzacikova
19. čer 2019

Já měla z Benu lékárny. Takové ty lepší, ale ne úplně. Za 120,- 2 kusy. A ukázal mi to ve cca 3.-4tt