Laparoskopie cysty a zpoždění menstruace

copakova22
1. zář 2017

Ahoj holky vytvořila jsem tu to diskusi protože jsem tu nová a nemohla sem najít podobný problém😉Můj problém je ten že v lednu 2017 jsem vysadila ha a s manželem jsme se začali snažit ó Mimi ale nešlo to měla jsem strašně rozhozenou ms až do června jsem měla nepravidelny cyklus ..V červenci jsem šla na gynekologii na kontrolu a doktor zdelil že mám cystu na pravém vaječníku a zvýšenou sliznici takže jsem 24.7 podstoupila laparoskopii cysty a hysteroskopii vše proběhlo v pořádku po 3 dnech jsem šla domu a bylo mi dobře jen tři dny po operaci jsem spinila žádné krvácení...ale ten problém je v tom že nevim kdy přijde ms ....Svou ms jsem měla týden před operací tož je 16.7 .-21.7 čekala jsem že přijde teď v srpnu kolem toho 20 ale stále nic mám strach že je něco špatné ale taky mám v sobě trošku naděje jestli nemůžu být těhotná protože hned 6 den po operaci jsme se začali snažit až do teď ...😀😀co myslíte máte někdo s tím zkušenost děkuji moc za odpověďi Andrea

copakova22
autor
1. zář 2017

Zkoušela jsem testik a buď to vidím já 😶😶 nebo už s těch testu silim vidím tam ducha

copakova22
autor
1. zář 2017
medakote
1. zář 2017

Uprimne- já na testu nevidim nic. Spis bych tipla, ze nemáš srovnany cyklus l, zvlášť jestli jsi ho mela rozhozeny předtím, laparka řeší cystu, ale ne při inu rozhozeného cyklu. Ale ze jsi těhotná též není vyloučené, po jej pár dni a opakuje test, pokud tam nic ne zde, jdi k dr a domluvit se co dál.

copakova22
autor
1. zář 2017

@medakote však právě jsem už to ztoho čeká na nervy ale jen vím že doktor mi řekl že cyklus jsem měla rozhozený kvůli té cysty a že po laparce by mělo být vše ok 😊😉ale jinak díky za názor a odpověď

medakote
1. zář 2017

Tak asi je to taky možné,u me zas ale právě cysta souvisela s problémovým cyklem. Tak uvidis. Nezbyde ti ted než čekat. Vim, je
to na nervy, já se na dvě čárky načekala dost dlouho. Nejvíc pomohlo se něčím zabavit, aby na to člověk nemyslel, já jsem celé měsíce plánovala dovolenou, studovala jsem historii zeme, plánovala kam pujdeme, co si prohlédneme, hledala ubytování, plánovala trasu...
Tak držím pěsti, at brzy vis, na čem jsi a nejlépe jak si přeješ 🙂

copakova22
autor
2. zář 2017

@medakote jo no uvidíme a když budu mít ten cyklus pořád rozhozený myslíš že nato dává doktor nějaké tablety na urovnání nebo tomu nechává volný průběh..😊😊a ty jsi taky po laparce s tou cystou ....

monnna
2. zář 2017

Ahoj, ja to mela podobne. V lednu jsem byla na laparce s cystou - pak jsem byla na kontrole a doktor mi rovnou napsal clostibegyt asi za 4 tydny po operaci jsem to dostala. A dalsi mesic, kdyz jsem to mela dostat tak nic🙂 rikala jsem si sakra asi je zase neco spatne.. ( mela jsem taky strach, ze ta operace mi to rozhodila) ale strach presel v radost a cekame miminko. Tak preji hodne sil- a kdyz to nedostanes vez kdoktorovi at mas jistotu 😉

copakova22
autor
2. zář 2017

@monnna jeee tak to gratuluji 😍 no právě že 10 den po operaci jsem byla na kontrole doktor rekl že je vše v pořádku ..nic mi nepredepsal a teď je to už 6 týdnu co jsem po operaci a este pořád nepřišla ms někdy mě poboliva v podbřišku ale nic ..😐😐z toho není a právě řeknu to narovinu..už 6 den od operace jsme měly až do teď s manželem nechráněný sex takže nevím na čem jsem ale jinak díky za názor

medakote
2. zář 2017

@copakova22 pokud bys to dlouho nedostala a nebyla tehotna,asi ti da vyvolavacku, aby přišla MS. Na srovnání nevím, většina léků na srovnání jsou hormony (antikoncepce). Já jsem po laparce cysty, ale zjistili mi přitom endometriozu a hned po operaci jsem začala brát léky a MS jsem neměla tri mesice vůbec kvůli nim. Uvidis. Prostě par dni počkat...

copakova22
autor
3. zář 2017

@medakote jo já Este počkám ale určitě příští týden půjdu na gynekologii a uvidíme co mi tam doktor řekne ..jestli to je normální ..já jak jsem byla na laparce tak mi odstranily jen ti cystu a také mi dělali hysteroskopii to jsem nevěděla co to je ale doktor mi řekl že mi posouvali sliznici a že prý jen kvůli toho bych to měla dostat normálne ale zatím nic a take při jednom mi dělaly abrazi to je prý jen náhled do dělohy jestli je vše ok 😊😊 tak nevím uvidíme jak půjdu na gynekologii potom budu určitě chytřejší

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru