Léčitel Vladimír Hakl - Vaše zkušenost?

fachy
13. pro 2013

Vyřešil Vám neplodnost? Máte s ním dobrou zkušenost? Absolvovala jsem jednu návštěvu a čeká mě druhá. Mám trochu pochyby.

boure888
31. bře 2017

Obnovuji diskuzi, pomohl některé s PCO k otěhotnění pan Hakl, který bydlí u Poděbrad v pátku? Přemýšlím o něm.

efijil
31. bře 2017

PCO nemám, teda o něm nevím.... Jinak p. Hakl funguje v Pátku u Poděbrad. Objednávací doba je zhruba do 1 měsíce. Letos jsem ho navštívila 3x, na jedné z návštěv mi řekl: "nebojte, miminko tam na jaře bude", takže doufám a moc si přeju, ať to skutečně tak je ;) Jinak je velice milý, vše dokáže objasnit, vysvětlit... Hodně propaguje omezení některých potravin a výrobků, zkouším - omezuji se dle rad a doufám, že to vše klapne, jak má. Hodně štěstí...

boure888
31. bře 2017

@efijil jak dlouho se snažíte a nemáš příčinu, proč to nejde? Kolik si řekl a proč si tam byla 3krát? Dík

efijil
31. bře 2017

Snažíme se 2 roky a 4 měsíce. Dle lékařů klasické medicíny jsme oba s manželem v pořádku, naprosto OK a zdraví. Když nevyšla 2. IUI dost jsem se naštvala a začala jsem pátrat v alternativní medicíně. Po návštěvě p. Hakla jsem zjistita, že mám naprosto tvrdý a málo vitální levý vaječník. Dále mi zjistil nějaké místo, které je tam zúžené. Prvně mi uvolňoval levý vaječník, další návštěvu pravý (po obě tyto návštěvy se mi tam udělalo špatně, musela jsem si sednout, hodně se mi dělalo mdlo), tu 3. návštěvu už to bylo OK 🙂 Mám to k němu 20 km, takže jsem neřešila počet návštěv ;) Jinak jsem začala chodit ještě k paní doktorce, která provozuje tradiční čínskou medicínu - mám bylinky, chodím na akupunkturu a taky je to super. Také mohu doporučit ;)

efijil
31. bře 2017

Řekl si vždy 400 Kč/1 návštěva (cca půl hodiny).

boure888
31. bře 2017

@efijil kde bydlíš? Já u NBK, tak to mám kousek, asi to zkusím, musím věřit.pouzivam Inositol, to mi doporučila doktorka a přemýšlím o zvelebeni rumělkova pole dle čínské medicíny.

efijil
31. bře 2017

Jééé, to je škoda. Já bydlím přesně na druhé straně, kousek od HK. Máš to ale také kousek... Jjj, za zkoušku to určitě stojí... Pán hodně povídá, ale když to vezmu kolem a kolem, tak mi to pomohlo. A teďka budu čekat na to, že jaro bude skutečně úspěšné a radostné ;) Hodně štěstí🍀

boure888
31. bře 2017

@efijil dej vědět, zda měl pravdu 🙂 Ať to výjde 🙂to čekání je nezkutečné...

efijil
1. dub 2017

Děkuju, kéž by to vyšlo 🙂 Také Ti přeju hodně štěstí 🙂

apollena
1. dub 2017

Holky, my jsme tam byli 17. listopadu min. roku a otehotnela jsem letos v lednu 😉 treba by ro vyslo i bez nej, ALE... 😉

pulecp
3. čer 2017

@boure888 Jak jsi pochodila?

boure888
3. čer 2017

@pulecp já jsem tam teprve objednaná, má dlouhé čekání. A momentálně jsem i objednana do Poděbrad k čínskému lékaři. Zkusit se má vše.

pulecp
3. čer 2017

@boure888 Mohu nabídnout skype "sezení" - práci s pocity, emocemi..., chápu, že je to téma ke svěření spíš ženě, no jak píšete, zkusit se má všechno. Navíc to nabízím zdarma (tedy pokud nebude sezení víc, přece jen si svého času cením 🙂 ).

boure888
3. čer 2017

@pulecp děkuji, na takové sezení mám kámošky a nechci se o tom stále bavit. ...

pulecp
3. čer 2017

@boure888 Nejde o bavení, ale o práci s emocemi, proto reaguji v této diskuzi - Vaše pocity by se výrazně zmenšily, halva rozhoduje dost často o výsledku. Ale nebudu Vás nijak přesvědčovat. Přeji hodně štěstí.

mamemimomu
14. bře 2018

Ahoj, nemá někdo čerstvé zkušenosti ohledně pana Hakla?

boure888
14. bře 2018

@mamemimomu
@mamemimomu záleží i na vašem problémů. ....pokud je malý, šanci bych mu dala jinak asi nemá cenu,

jednaholkaa
15. kvě 2018

@efijil Ahoj, muzu se zeptat jak to dopadlo? Zvazuju take navstevu u pana Hakla..dekuju. Nebo nekdo jiny nejake zkusenosti?

efijil
15. kvě 2018

@jednaholkaa Ahojky, asi se ptáš, zda dopadlo těhotenství? Tak nedopadlo! Ani letošní jaro, jak předpokládal pan Hakl. Stále chodím na TČM a ta mi dost pomáhá. Zkoušela jsem i reiki, ale bez výsledků 🙂 Hodně štěstí 🙂

jednaholkaa
15. kvě 2018

@efijil Ok. diky za odpoved. No ono to funguje asi jenom nekdy, jako klasicka medicina 🙂 Taky zkousim pate pres devate :D Tak dekuju, napodobne!