Luteální fáze. Je možné, že ji mám různě dlouhou?

tez83
9. led 2020

Holky,jak je možné,že mám různě dlouhou luteální fázi?Předchozí cyklus 40DC,lutealni fáze dle grafu 17.Tento cyklus mám 11DPO,klesla bazální teplota a spinim.
Přece není možné,abych měla jeden měsíc 17 dnů dlouhou luteální fázi a druhý jen 11..?
Co s tím?

petula.bir
9. led 2020

To záleží kdy nastane ovulace. Většinou od ovulace je do ms 14.dnů. Já měla 11.dnů poslední rok a nakonec se zadarilo 😍

tez83
autor
9. led 2020

@petula.bir No,podle grafu před 11 dni.

mataharyy
9. led 2020

@tez83 Nemůže být špinění takto brzo spíš těhotenství, jak jsem se tu tak dočetla? Bohužel jináč ti moc neporadím, protože můj teplotní graf připomíná křivku ekg během adrenalinového sportu 😂

tez83
autor
9. led 2020

@mataharyy pobavila jsi mě! 😁 Nevím...moc tomu neverim.Zkusim je sem vložit...

tez83
autor
9. led 2020
tez83
autor
9. led 2020

První je aktuální,druhý z minulého měsíce.

petula.bir
9. led 2020

@tez83
Já měla v den ms (11-12DPO) hnědé špinění - a dnes jsem 11tt+6
Pokud je to hnědé špinění nemusí to znamenat nic špatného. Pokud již bude světlá krev už je to na nic. Ale pokud teplota klesla pod hranici tak se spis už jedná o začátek ms ☹
Tady je můj poslední graf ☺️

tez83
autor
9. led 2020

@petula.bir Také právě spíš počítám s MS,ale nicméně teď jsem byla na záchodě a špinění žádné,a i předtím bylo jen na toaletaku.Na druhou stranu,stává se mi,že se mi MS rozjíždí špiněním.
Jen mi přijde divné,abych měla různě dlouhé ty fáze po ovu...

mataharyy
9. led 2020

@tez83 Tebe to pobavilo, ale já už jsem z toho nešťastná, zase si jedu 42 den cyklu a vůbec netuším kdy mám očekávat 😂

tez83
autor
9. led 2020

@mataharyy no,fakt,že ti to skáče hezky...hmmm.

petula.bir
9. led 2020

@tez83
Vždy když jsem špinila (jen trošku) tak byl sex ☺️ Většinou se ms hned rozjela ale poslední měsíc po styku hned špinění - já to večer obrečela, že zas nic a ráno duch na testu 🥰

tez83
autor
9. led 2020

@petula.bir také jsme včera sexovali,a já říkala,že mi MS určitě vystoura.😀

petula.bir
9. led 2020

@tez83
Kolik jsi dnes měla teplotu? Já to špatně vidím. Já měla pak už 36.8-36.9 nikdy přes 37 jak se všude píše 😂

tez83
autor
9. led 2020

@petula.bir 36,6...proto to vidím spíš na MS.

mataharyy
9. led 2020

@tez83 No skáče, proto to přirovnání k ekg 😂 Potíž je v tom, že jsem začala měřit práv abych alespoň orientačně (s přesností na +/- 3 dny) věděla kdy má přijít MS, protože můj cyklus je od 26 do 84 a to je opravdu nepraktické když nevím týdne, dne ani hodiny... 😵

tez83
autor
9. led 2020

@mataharyy to máš dobrý rozptyl.Me přijde,že mám dlouhý cyklus...ale jestli ty máš až 84,to je dost! 😖Řešila jsi to s doktorem?

marla86
9. led 2020

@mataharyy ahoj, a meris "dole"? Vypada to, ze ne, take to skace, kdyz se meri v puse, to je nanic ;)

mataharyy
9. led 2020

@tez83 takhle burtálně to mám posledních pár měsíců, což mohlo zapříčinit to že jsem se psychicky zhroutila, tak jsem si říkala že se to třeba urovná, až se hodím do pohody, ale pravdou je že od 2018 kdy jsem potratila to bylo takové houpavé vždy, i když tedy to bylo "jen" 26-35 S doktorem to budu řešit teď 22. tak uvidíme.
@marla86 v puse k jinému měření jsem tak nějak zatím nedospěla... 😅

marla86
9. led 2020

@mataharyy je to videt na prvni pohled, myslim ze v puse to ani nema.cenu merit 🙂 zkus se pristi mesic hecnout, zvyknes si, a uvidis jak budes mit hezky graf ;)

petula.bir
9. led 2020

@mataharyy
Určitě je “dole” lepší 😀 v puse to právě skáče jak se chce.
Já když se měřila tak vždy když mamžel vstal a odesel ☺️ pak už si z toho dělal srandu a říkal mi “tvoje intimní chvilku s teploměrem” 😂
Po pár měření si zvykneš 🙂

tez83
autor
9. led 2020

@mataharyy taky bych to zkusila dole být tebou...

mataharyy
9. led 2020

Tak se příští cyklus asi hecnu 😈 Na tom mém "grafu" je totiž komedie i to že jsem si dělala ovulační testy, celou dobu a na rozdíl od vyznačení ovulace v app, ty testy byli pozitivní 1. a 2. ledna... Já jsem prostě anomálie přírody 🤒😂