Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Má Pepino vadné ovulační testy?

Ovulační test
mmhanka
1. srp 2020

Pěkný den tohle je ovu test Dr max....a Pepino ovu testy mám úplně sněhobílé jsou to růžové ovu testy dívala sem se x krát stalo se to někomu??minulý.mesic viz druhý foto mimpepino ukazovali pěkně

martina_cz
1. srp 2020

Já používala chvíli pepino a byly hrozný, potom už jedině dr. max a byla jsem spokojená.

mmhanka
autor
1. srp 2020

@martina_cz my neukazukou ani ducha právě tento cyklus a minulý viz ty druhé...takže buď je to nějaká špatná šarže nebo nevim...Dr max mi krásně sílí

martina_cz
1. srp 2020

@mmhanka mě ukazaly taky slabou čárku, ale nikdy nebyl pozitivni jako dr max 🤷🏻‍♀️

mmhanka
autor
1. srp 2020

@martina_cz mě právě dnes že stejné moci jak ten nahoře Dr max 18 DC večer tak Pepino sněhobílo

martina_cz
1. srp 2020

@mmhanka používala bych ty dr max a na pepino se vykašlala

tasimia
1. srp 2020

Za mě zase Pepino super, krásná čárka když byl test pozitivní.

nina004
2. srp 2020

@mmhanka Za mňa Pepino nič moc. Bola som najspokojnejšia s čínskymi ovu testami a občas som k ním na potvrdenie urobila ovu mama test. Ale akurát v mesiaci,keď som otehotnela mi prvýkrát žiaden test nepotvrdil ovu 🤷

mmhanka
autor
2. srp 2020

@tasimia já spíš myslím že tj bude nějaká vadná varka

tasimia
2. srp 2020

@mmhanka proč vadná? Používala jsem jen Pepino a fakt super.

mmhanka
autor
2. srp 2020

@tasimia protože když máš 20 DC Dr max pozitivní a že stejné moci naberes 2x Pepino a ani čárka ani náznak, tak je asi něco špatně ne?

mmhanka
autor
2. srp 2020

@tasimia myslím že se nechápeme...normálně sem měla přímo taky v pohodě a teď si myslím že sem narazila na nějakou chybnou várku třeba od výroby...

tasimia
2. srp 2020

@mmhanka jo takhlee..

mmhanka
autor
2. srp 2020

@tasimia tohle je právě dnešní Dr max a pepino slabý duch...ani nejde vidět. Prvně sem myslela že sem se prehmatla a vzala sem těhotenské ale je tam ovulační..takže spis tak že sem mohla chytit špatnou šarži

tasimia
2. srp 2020

@mmhanka a nebo je možné, že už to není tak kvalitní, ja je používala tak 4 roky zpátky.

lenickamimi44
3. srp 2020

Ahojky, můžu se také přidat ☺️ já jsem si včera nakoupila zásobu ovu testů od Dr max a hned jsem včera i dnes zkusila

lenickamimi44
3. srp 2020

Ten rozdíl je už znatelný, co říkáte děvčata 🍀

lenickamimi44
3. srp 2020

Chci jen dodat, že dnes jsem 12dc a graf už taky ukazuje že se ovulka blíží

stefffiii
5. srp 2020

Zdravim,holky! Jestli se mužu přidat,tohle je pozitivni nebo ještě ne? Ovul.test

tasimia
5. srp 2020

@stefffiii naprosto ukázkově.

nina004
5. srp 2020

@stefffiii Už by som ho brala ako pozit.,ale pre istotu ešte testni zajtra.

Sem začni psát odpověď...

Odešli